Meike FALLER neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Neulinge A Girls | Krátce program | 25.31 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge A Girls | Volné jízdy | 41.19 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge A Girls | Celkové | 66.50 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) | 2018/2019 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 7 Anfänger | Celkové | 32.08 | Iller-Cup 2017 (GER) | 2016/2017 |
| 7-1 Anfänger | Celkové | 34.69 | Iller-Cup 2018 (GER) | 2017/2018 |
| Anfänger Girls | Celkové | 31.23 | Eisemann Pokal 2017 (GER) | 2017/2018 |
| Anfänger Girls Jg. 2005 | Celkové | 34.90 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) | 2016/2017 |
| Anfänger Girls Jg. 2005-2006 | Celkové | 34.39 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 (GER) | 2017/2018 |
| Group 5-2 Figurenläufer | Celkové | 11.68 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 (GER) | 2014/2015 |
| Group 5-3 Figurenläufer | Celkové | 15.50 | IllerCup 2015 (GER) | 2014/2015 |
| Group 6-1 Kunstläufer | Celkové | 24.43 | Iller Cup Senden (GER) | 2015/2016 |
| Kunstläufer Mädchen/Jungen 2005 | Celkové | 23.82 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2016 (GER) | 2015/2016 |
| Neulinge A | Krátce program | 25.84 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge A | Volné jízdy | 42.87 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge A | Celkové | 68.71 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge Girls | Krátce program | 25.89 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge Girls | Volné jízdy | 41.99 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge Girls | Celkové | 67.88 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Parcours Eismäuse 3 | Celkové | 2.90 | Hermann-Kist-Pokal 2012 (GER) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Neulinge A | Krátce program | 25.84 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) |
| Neulinge A | Volné jízdy | 42.87 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) |
| Neulinge A | Celkové | 68.71 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) |
| Neulinge A Girls | Krátce program | 25.31 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) |
| Neulinge A Girls | Volné jízdy | 41.19 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) |
| Neulinge A Girls | Celkové | 66.50 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) |
| Neulinge Girls | Krátce program | 25.89 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
| Neulinge Girls | Volné jízdy | 41.99 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
| Neulinge Girls | Celkové | 67.88 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 7-1 Anfänger | Volné jízdy | 34.69 | Iller-Cup 2018 (GER) |
| 7-1 Anfänger | Celkové | 34.69 | Iller-Cup 2018 (GER) |
| Anfänger Girls | Volné jízdy | 31.23 | Eisemann Pokal 2017 (GER) |
| Anfänger Girls | Celkové | 31.23 | Eisemann Pokal 2017 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2005-2006 | Volné jízdy | 34.39 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2005-2006 | Celkové | 34.39 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 (GER) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 7 Anfänger | Volné jízdy | 32.08 | Iller-Cup 2017 (GER) |
| 7 Anfänger | Celkové | 32.08 | Iller-Cup 2017 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2005 | Volné jízdy | 34.90 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2005 | Celkové | 34.90 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Group 6-1 Kunstläufer | Volné jízdy | 24.43 | Iller Cup Senden (GER) |
| Group 6-1 Kunstläufer | Celkové | 24.43 | Iller Cup Senden (GER) |
| Kunstläufer Mädchen/Jungen 2005 | Volné jízdy | 23.82 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2016 (GER) |
| Kunstläufer Mädchen/Jungen 2005 | Celkové | 23.82 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2016 (GER) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Group 5-2 Figurenläufer | Volné jízdy | 11.68 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 (GER) |
| Group 5-2 Figurenläufer | Celkové | 11.68 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 (GER) |
| Group 5-3 Figurenläufer | Volné jízdy | 15.50 | IllerCup 2015 (GER) |
| Group 5-3 Figurenläufer | Celkové | 15.50 | IllerCup 2015 (GER) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna Unknown season
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| Hermann-Kist-Pokal 2012 GER |
Parcours Eismäuse 3 | 2 | 2.90 |
Parcours 2 (2.90)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2019 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 GER |
Neulinge A Girls | 4 | 66.50 |
Short Program 3 (25.31) Free Skating 4 (41.19)
|
| 01.12.2018 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 GER |
Neulinge A | 2 | 68.71 |
Short Program 2 (25.84) Free Skating 1 (42.87)
|
| 17–18.11.2018 | Eisemann-Pokal 2018 GER |
Neulinge Girls | 1 | 67.88 |
Short Program 1 (25.89) Free Skating 1 (41.99)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2018 GER |
Anfänger Girls Jg. 2005/2006 | 1 | 32.44 |
Free Skating 1 (32.44)
|
| 04.03.2018 | Iller-Cup 2018 GER |
7-1 Anfänger | 1 | 34.69 |
Free Skating 1 (34.69)
|
| 09.12.2017 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 GER |
Anfänger Girls Jg. 2005-2006 | 1 | 34.39 |
Free Skating 1 (34.39)
|
| 18–19.11.2017 | Eisemann Pokal 2017 GER |
Anfänger Girls | 4 | 31.23 |
Free Skating 4 (31.23)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Iller-Cup 2017 GER |
7 Anfänger | 1 | 32.08 |
Free Skating 1 (32.08)
|
| 04.03.2017 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 GER |
Anfänger Girls Jg. 2005 | 1 | 34.90 |
Free Skating 1 (34.90)
|
| 10.12.2016 | EBW-Nachwuchswettbewerb GER |
Anfänger Girls Jg. 2005 | 1 | 33.97 |
Free Skating 1 (33.97)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2016 | Iller Cup Senden GER |
Group 6-1 Kunstläufer | 1 | 24.43 |
Free Skating 1 (24.43)
|
| 05.03.2016 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2016 GER |
Kunstläufer Mädchen/Jungen 2005 | 1 | 23.82 |
Free Skating 1 (23.82)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2015 | IllerCup 2015 GER |
Group 5-3 Figurenläufer | 1 | 15.50 |
Free Skating 1 (15.50)
|
| 21.02.2015 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 GER |
Group 5-2 Figurenläufer | 1 | 11.68 |
Free Skating 1 (11.68)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2014 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 GER |
Group 5-2 Figurenläufer | ODS |