fsresults

Melanie STOCKER neaktivní

SUI SUI · Aarau EC (15/16) → Aarau (17/18) → AAR (18/19–23/24)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Stil Inter-Gold Gold Celkové 12.19 Aarauer Cup (Aarau/SUI) 2023/2024
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Bs Da Bronze Older Celkové 24.30 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) 2017/2018
Inter-Silver Women Celkové 35.62 Montalin Cup 2018 (SUI) 2018/2019
Jugend A Girls Celkové 38.03 15. Eulach-Cup (SUI) 2018/2019
Jugend B2 Celkové 25.70 Montalin Cup 2015 (SUI) 2015/2016
Jugend Bs (Intersilber) Girls Celkové 24.01 Pilatus Cup 2019 (SUI) 2019/2020
Jugend Girls Celkové 34.27 33. internationaler Säntiscup (SUI) 2017/2018
Kategorie Girls 2c Celkové 22.70 EVBN Meisterschaft 2011 (SUI)
Silver Women Stil Celkové 12.69 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) 2021/2022
Stil Inter-Gold Women Celkové 12.38 Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI) 2022/2023
Stil Inter-Gold Women Adult Celkové 12.67 AarauerCup23 (Aarau/SUI) 2022/2023
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
Stil Inter-Gold Gold Volné jízdy 12.19 Aarauer Cup (Aarau/SUI)
Stil Inter-Gold Gold Celkové 12.19 Aarauer Cup (Aarau/SUI)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
Stil Inter-Gold Women Volné jízdy 12.38 Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI)
Stil Inter-Gold Women Celkové 12.38 Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI)
Stil Inter-Gold Women Adult Volné jízdy 12.67 AarauerCup23 (Aarau/SUI)
Stil Inter-Gold Women Adult Celkové 12.67 AarauerCup23 (Aarau/SUI)

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
Silver Women Stil Volné jízdy 12.69 20. Tenini-Graf-Cup (SUI)
Silver Women Stil Celkové 12.69 20. Tenini-Graf-Cup (SUI)

Nejlepší výsledky 2019/2020

KategorieSegmentSkóreZískané na
Jugend Bs (Intersilber) Girls Volné jízdy 24.01 Pilatus Cup 2019 (SUI)
Jugend Bs (Intersilber) Girls Celkové 24.01 Pilatus Cup 2019 (SUI)

Nejlepší výsledky 2018/2019

KategorieSegmentSkóreZískané na
Inter-Silver Women Volné jízdy 35.62 Montalin Cup 2018 (SUI)
Inter-Silver Women Celkové 35.62 Montalin Cup 2018 (SUI)
Jugend A Girls Volné jízdy 38.03 15. Eulach-Cup (SUI)
Jugend A Girls Celkové 38.03 15. Eulach-Cup (SUI)

Nejlepší výsledky 2017/2018

KategorieSegmentSkóreZískané na
Bs Da Bronze Older Volné jízdy 24.30 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI)
Bs Da Bronze Older Celkové 24.30 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI)
Jugend Girls Volné jízdy 34.27 33. internationaler Säntiscup (SUI)
Jugend Girls Celkové 34.27 33. internationaler Säntiscup (SUI)

Nejlepší výsledky 2015/2016

KategorieSegmentSkóreZískané na
Jugend B2 Volné jízdy 25.70 Montalin Cup 2015 (SUI)
Jugend B2 Celkové 25.70 Montalin Cup 2015 (SUI)