Mia ERASMUS neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 10.91 | 2017 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) | 2017/2018 |
| Junior Women | Volné jízdy | 23.91 | 2017 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) | 2017/2018 |
| Junior Women | Celkové | 34.82 | 2017 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) | 2017/2018 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Celkové | 13.70 | Cape Inter-Provincial Championships 2011 (RSA) | 2011/2012 |
| Novice Girls | Krátce program | 16.30 | 2016 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) | 2016/2017 |
| Novice Girls | Volné jízdy | 25.62 | Western Province Figure Skating Championships 2017 (RSA) | 2016/2017 |
| Novice Girls | Celkové | 40.73 | Western Province Figure Skating Championships 2017 (RSA) | 2016/2017 |
| Pre Novice Girls Component Program | COMPONENT-PROGRAM | 13.73 | South African National Championships 2014 (RSA) | 2013/2014 |
| Pre Novice Girls Component Program | Celkové | 13.73 | South African National Championships 2014 (RSA) | 2013/2014 |
| Pre-Novice Girls | Krátce program | 13.95 | Cape Inter-Provincial Championships 2012 (RSA) | 2012/2013 |
| Pre-Novice Girls | Volné jízdy | 16.47 | South African National Figure Skating Championships 2013 (RSA) | 2012/2013 |
| Pre-Novice Girls | COMPONENTS-PROGRAM | 19.64 | Western Province Figure Skating Championships 2015 (RSA) | 2014/2015 |
| Pre-Novice Girls | CHOREOGRAPHED-PROGRAM | 7.80 | 2014 Western Province Championships (RSA) | 2013/2014 |
| Pre-Novice Girls | Celkové | 29.39 | South African National Figure Skating Championships 2013 (RSA) | 2012/2013 |
| Pre-Novice Girls Component Program | COMPONENTS-PROGRAM | 7.78 | 2013 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) | 2013/2014 |
| Pre-Novice Girls Free | Celkové | 12.62 | 2013 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) | 2013/2014 |
| Pre-Novice Girls Free Program | Celkové | 11.25 | Western Province Club Championships 2013 (RSA) | 2013/2014 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 10.91 | 2017 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) |
| Junior Women | Volné jízdy | 23.91 | 2017 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) |
| Junior Women | Celkové | 34.82 | 2017 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Novice Girls | Krátce program | 16.30 | 2016 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) |
| Novice Girls | Volné jízdy | 25.62 | Western Province Figure Skating Championships 2017 (RSA) |
| Novice Girls | Celkové | 40.73 | Western Province Figure Skating Championships 2017 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Novice Girls | Krátce program | 13.27 | 2016 Western Province Championships (RSA) |
| Novice Girls | Volné jízdy | 24.81 | 2016 Western Province Championships (RSA) |
| Novice Girls | Celkové | 38.08 | 2016 Western Province Championships (RSA) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Pre-Novice Girls | Volné jízdy | 15.79 | Western Province Figure Skating Championships 2015 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | COMPONENTS-PROGRAM | 19.64 | Western Province Figure Skating Championships 2015 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Celkové | 19.64 | Western Province Figure Skating Championships 2015 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Pre Novice Girls Component Program | COMPONENT-PROGRAM | 13.73 | South African National Championships 2014 (RSA) |
| Pre Novice Girls Component Program | Celkové | 13.73 | South African National Championships 2014 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Volné jízdy | 14.45 | South African National Championships 2014 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | CHOREOGRAPHED-PROGRAM | 7.80 | 2014 Western Province Championships (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Celkové | 14.45 | South African National Championships 2014 (RSA) |
| Pre-Novice Girls Component Program | COMPONENTS-PROGRAM | 7.78 | 2013 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) |
| Pre-Novice Girls Free | Volné jízdy | 12.62 | 2013 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) |
| Pre-Novice Girls Free | Celkové | 12.62 | 2013 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) |
| Pre-Novice Girls Free Program | Celkové | 11.25 | Western Province Club Championships 2013 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Pre-Novice Girls | Krátce program | 13.95 | Cape Inter-Provincial Championships 2012 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Volné jízdy | 16.47 | South African National Figure Skating Championships 2013 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Celkové | 29.39 | South African National Figure Skating Championships 2013 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Volné jízdy | 13.70 | Cape Inter-Provincial Championships 2011 (RSA) |
| Juvenile Girls | Celkové | 13.70 | Cape Inter-Provincial Championships 2011 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2010/2011
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Volné jízdy | 10.87 | South African National Figure Skating Championships 2010 (RSA) |
| Juvenile Girls | Celkové | 10.87 | South African National Figure Skating Championships 2010 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2009/2010
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Volné jízdy | 8.55 | 2010 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) |
| Juvenile Girls | Celkové | 8.55 | 2010 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–15.10.2017 | 2017 Cape Inter-Provincial Championships RSA |
Junior Women | 9 | 34.82 |
Short Program 9 (10.91) Free Skating 9 (23.91)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–26.03.2017 | Western Province Figure Skating Championships 2017 RSA |
Novice Girls | 6 | 40.73 |
Short Program 7 (15.11) Free Skating 6 (25.62)
|
| 14–16.10.2016 | 2016 Cape Inter-Provincial Championships RSA |
Novice Girls | 10 | 39.46 |
Short Program 10 (16.30) Free Skating 11 (23.16)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.04.2016 | 2016 Western Province Championships RSA |
Novice Girls | 5 | 38.08 |
Short Program 5 (13.27) Free Skating 5 (24.81)
|
| 04–06.03.2016 | KZN Interprovincial 2016 RSA |
Novice Girls | 10 | 31.05 |
Short Program 9 (12.91) Free Skating 10 (18.14)
|
| 16–18.10.2015 | Cape Inter-Provincials 2015 RSA |
Novice Girls | 11 | 28.80 |
Short Program 11 (10.47) Free Skating 10 (18.33)
|
| 19–20.09.2015 | 2015 WP Club Championships RSA |
Novice Girls | 4 | 34.09 |
Short Program 5 (12.52) Free Skating 4 (21.57)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.05.2015 | SA National Championships 2015 Nat. 15 RSA |
Pre-Novice Girls | 15 | 14.52 |
Free Skating 17 (15.55) Components Program 15 (14.52)
|
| 21–22.02.2015 | Western Province Figure Skating Championships 2015 RSA |
Pre-Novice Girls | 5 | 19.64 |
Free Skating 9 (15.79) Components Program 5 (19.64)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–21.05.2014 | South African National Championships 2014 Nat. 9 RSA |
Pre Novice Girls Component Program | 9 | 13.73 |
Component Program 9 (13.73)
|
| 18–21.05.2014 | South African National Championships 2014 Nat. 13 RSA |
Pre-Novice Girls | 13 | 14.45 |
Free Skating 13 (14.45)
|
| 12–13.04.2014 | 2014 Western Province Championships RSA |
Pre-Novice Girls | 2 | 7.80 |
Free Skating 5 (13.52) Choreographed Program 2 (7.80)
|
| 11–13.10.2013 | 2013 Cape Inter-Provincial Championships RSA |
Pre-Novice Girls Component Program |
Components Program 16 (7.78)
|
||
| 11–13.10.2013 | 2013 Cape Inter-Provincial Championships RSA |
Pre-Novice Girls Free | 12 | 12.62 |
Free Skating 12 (12.62)
|
| 17–18.08.2013 | Western Province Club Championships 2013 RSA |
Pre-Novice Girls Free Program | 5 | 11.25 |
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–15.05.2013 | South African National Figure Skating Championships 2013 Nat. 18 RSA |
Pre-Novice Girls | 18 | 29.39 |
Short Program 18 (12.92) Free Skating 16 (16.47)
|
| 12–14.10.2012 | Cape Inter-Provincial Championships 2012 RSA |
Pre-Novice Girls | 20 | 25.69 |
Short Program 16 (13.95) Free Skating 24 (11.74)
|
Sezóna 2011/2012
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.05.2012 | SA National Championships 2012 Nat. 12 RSA |
Juvenile Girls | 12 | 13.01 |
Free Skating 12 (13.01)
|
| 09–11.09.2011 | Cape Inter-Provincial Championships 2011 RSA |
Juvenile Girls | 4 | 13.70 |
Free Skating 4 (13.70)
|
Sezóna 2010/2011
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.10.2010 | South African National Figure Skating Championships 2010 Nat. 5 RSA |
Juvenile Girls | 5 | 10.87 |
Free Skating 5 (10.87)
|
Sezóna 2009/2010
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.05.2010 | 2010 Cape Inter-Provincial Championships RSA |
Juvenile Girls | 7 | 8.55 |
Free Skating 7 (8.55)
|