Milena ALIG neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Young Adult Silver Women | Celkové | 24.93 | Kristalcup 2024 (Gent/BEL) | 2023/2024 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 4. Star Girls | Celkové | 15.94 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Adult Silver Women Younger | Celkové | 20.43 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) | 2023/2024 |
| Artistik Adult Bronze Women | Celkové | 19.21 | Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) | 2022/2023 |
| Artistik Adult Silver Women | Celkové | 9.67 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) | 2023/2024 |
| Bronze 2004-2008 Girls | Celkové | 15.72 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) | 2022/2023 |
| Debutant A 2 | Celkové | 7.02 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2014/2015 |
| Futurum 1 | Celkové | 12.70 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2016/2017 |
| Inter-Bronze Girls 2004-2009 | Celkové | 14.46 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Inter-Bronze Girls Older | Celkové | 16.94 | Pizokel Cup 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Jugendliche Kat. II | Celkové | 23.84 | Pizokel Cup & Bündnermeisterschaft 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Youngster (Interbronze) Girls | Celkové | 16.81 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Youngster (Interbronze) Older Girls | Celkové | 19.04 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Adult Silver Women Younger | Volné jízdy | 20.43 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) |
| Adult Silver Women Younger | Celkové | 20.43 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) |
| Artistik Adult Silver Women | Volné jízdy | 9.67 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) |
| Artistik Adult Silver Women | Celkové | 9.67 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) |
| Young Adult Silver Women | Volné jízdy | 24.93 | Kristalcup 2024 (Gent/BEL) |
| Young Adult Silver Women | Celkové | 24.93 | Kristalcup 2024 (Gent/BEL) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Adult Silver Women Younger | Volné jízdy | 16.91 | Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) |
| Adult Silver Women Younger | Celkové | 16.91 | Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) |
| Artistik Adult Bronze Women | ARTISTIK | 19.21 | Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) |
| Artistik Adult Bronze Women | Celkové | 19.21 | Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) |
| Bronze 2004-2008 Girls | Volné jízdy | 15.72 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) |
| Bronze 2004-2008 Girls | Celkové | 15.72 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze Girls 2004-2009 | Volné jízdy | 14.46 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| Inter-Bronze Girls 2004-2009 | Celkové | 14.46 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Jugendliche Kat. II | SHOW | 23.84 | Pizokel Cup & Bündnermeisterschaft 2020 (SUI) |
| Jugendliche Kat. II | Celkové | 23.84 | Pizokel Cup & Bündnermeisterschaft 2020 (SUI) |
| Youngster (Interbronze) Girls | Volné jízdy | 16.81 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Youngster (Interbronze) Girls | Celkové | 16.81 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze Girls Older | Volné jízdy | 16.94 | Pizokel Cup 2019 (SUI) |
| Inter-Bronze Girls Older | Celkové | 16.94 | Pizokel Cup 2019 (SUI) |
| Youngster (Interbronze) Older Girls | Volné jízdy | 19.04 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Youngster (Interbronze) Older Girls | Celkové | 19.04 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 4. Star Girls | Volné jízdy | 15.94 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| 4. Star Girls | Celkové | 15.94 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Futurum 1 | Volné jízdy | 12.70 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Futurum 1 | Celkové | 12.70 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Debutant A 2 | Volné jízdy | 7.02 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Debutant A 2 | Celkové | 7.02 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2024 | Kristalcup Artistic 2024 Gent/BEL |
Young Adult Silver Women | 1 | 16.50 |
Free Skating 1 (16.50)
|
| 21.04.2024 | Kristalcup 2024 Gent/BEL |
Young Adult Silver Women | 2 | 24.93 |
Free Skating 2 (24.93)
|
| 02–03.03.2024 | Bündnermeisterschaft Lenzerheide/SUI |
Artistik Adult Silver Women | 1 | 9.67 |
Free Skating 1 (9.67)
|
| 02–03.03.2024 | Bündnermeisterschaft Lenzerheide/SUI |
Adult Silver Women Younger | 2 | 20.43 |
Free Skating 2 (20.43)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.03.2023 | Bündner Meisterschaft 2023 Chur/SUI |
Adult Silver Women Younger | 4 | 16.91 |
Free Skating 4 (16.91)
|
| 04–05.03.2023 | Bündner Meisterschaft 2023 Chur/SUI |
Artistik Adult Bronze Women | 2 | 19.21 |
Artistik 2 (19.21)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Bronze 2004-2008 Girls | 12 | 15.72 |
Free Skating 12 (15.72)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Inter-Bronze Girls 2004-2009 | 10 | 14.46 |
Free Skating 10 (14.46)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2020 | Pizokel Cup & Bündnermeisterschaft 2020 SUI |
Jugendliche Kat. II | 2 | 23.84 |
Show 2 (23.84)
|
| 28.11–01.12.2019 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Youngster (Interbronze) Girls | 15 | 16.81 |
Free Skating 15 (16.81)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2019 | Pizokel Cup 2019 SUI |
Inter-Bronze Girls Older | 9 | 16.94 |
Free Skating 9 (16.94)
|
| 29.11–02.12.2018 | 29. Flimser Trophy SUI |
Youngster (Interbronze) Older Girls | 10 | 19.04 |
Free Skating 10 (19.04)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.12.2017 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
4. Star Girls | 8 | 15.94 |
Free Skating 8 (15.94)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.04.2017 | 32. Internationaler Säntiscup SUI |
Futurum 1 | 15 | 12.70 |
Free Skating 15 (12.70)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.04.2015 | 30. Internationaler Säntiscup SUI |
Debutant A 2 | 14 | 7.02 |
Free Skating 14 (7.02)
|