Molly SAMUELSSON neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Klass 1 Senior Women | Krátce program | 27.44 | SKF-TROFÉN i Konståkning 2017-2018 (SWE) | 2017/2018 |
| Klass 1 Senior Women | Volné jízdy | 53.86 | SKF-TROFÉN i Konståkning 2017-2018 (SWE) | 2017/2018 |
| Klass 1 Senior Women | Celkové | 81.30 | SKF-TROFÉN i Konståkning 2017-2018 (SWE) | 2017/2018 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 27.54 | USK-POKALEN 2016 (SWE) | 2016/2017 |
| Junior Women | Volné jízdy | 55.54 | USK-POKALEN 2016 (SWE) | 2016/2017 |
| Junior Women | Celkové | 83.08 | USK-POKALEN 2016 (SWE) | 2016/2017 |
| Klass 2 Junior Women | Krátce program | 30.02 | SKF-TROFÉN 2016 (SWE) | 2015/2016 |
| Klass 2 Junior Women | Volné jízdy | 54.82 | SKF-Trofén 2016/2017 (SWE) | 2016/2017 |
| Klass 2 Junior Women | Celkové | 83.16 | SKF-Trofén 2016/2017 (SWE) | 2016/2017 |
| Klass 3 Youth 15 Girls | Krátce program | 21.60 | SKF-TROFÉN 2013 (SWE) | 2012/2013 |
| Klass 3 Youth 15 Girls | Volné jízdy | 35.33 | SKF-TROFÉN 2013 (SWE) | 2012/2013 |
| Klass 3 Youth 15 Girls | Celkové | 56.93 | SKF-TROFÉN 2013 (SWE) | 2012/2013 |
| Youth 15 Girls | Krátce program | 20.37 | SKF-TROFÉN 2012 (SWE) | 2011/2012 |
| Youth 15 Girls | Volné jízdy | 32.73 | SKF-TROFÉN 2012 (SWE) | 2011/2012 |
| Youth 15 Girls | Celkové | 53.10 | SKF-TROFÉN 2012 (SWE) | 2011/2012 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Klass 1 Senior Women | Krátce program | 27.44 | SKF-TROFÉN i Konståkning 2017-2018 (SWE) |
| Klass 1 Senior Women | Volné jízdy | 53.86 | SKF-TROFÉN i Konståkning 2017-2018 (SWE) |
| Klass 1 Senior Women | Celkové | 81.30 | SKF-TROFÉN i Konståkning 2017-2018 (SWE) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 27.54 | USK-POKALEN 2016 (SWE) |
| Junior Women | Volné jízdy | 55.54 | USK-POKALEN 2016 (SWE) |
| Junior Women | Celkové | 83.08 | USK-POKALEN 2016 (SWE) |
| Klass 2 Junior Women | Krátce program | 28.34 | SKF-Trofén 2016/2017 (SWE) |
| Klass 2 Junior Women | Volné jízdy | 54.82 | SKF-Trofén 2016/2017 (SWE) |
| Klass 2 Junior Women | Celkové | 83.16 | SKF-Trofén 2016/2017 (SWE) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Klass 2 Junior Women | Krátce program | 30.02 | SKF-TROFÉN 2016 (SWE) |
| Klass 2 Junior Women | Volné jízdy | 51.23 | SKF-TROFÉN 2016 (SWE) |
| Klass 2 Junior Women | Celkové | 81.25 | SKF-TROFÉN 2016 (SWE) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Klass 2 Junior Women | Krátce program | 25.43 | SKF-TROFÉN 2015 (SWE) |
| Klass 2 Junior Women | Volné jízdy | 39.10 | SKF-TROFÉN 2015 (SWE) |
| Klass 2 Junior Women | Celkové | 64.53 | SKF-TROFÉN 2015 (SWE) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Klass 2 Junior Women | Krátce program | 23.62 | SKF-TROFÉN 2014 (SWE) |
| Klass 2 Junior Women | Volné jízdy | 40.83 | SKF-TROFÉN 2014 (SWE) |
| Klass 2 Junior Women | Celkové | 64.45 | SKF-TROFÉN 2014 (SWE) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Klass 3 Youth 15 Girls | Krátce program | 21.60 | SKF-TROFÉN 2013 (SWE) |
| Klass 3 Youth 15 Girls | Volné jízdy | 35.33 | SKF-TROFÉN 2013 (SWE) |
| Klass 3 Youth 15 Girls | Celkové | 56.93 | SKF-TROFÉN 2013 (SWE) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Youth 15 Girls | Krátce program | 20.37 | SKF-TROFÉN 2012 (SWE) |
| Youth 15 Girls | Volné jízdy | 32.73 | SKF-TROFÉN 2012 (SWE) |
| Youth 15 Girls | Celkové | 53.10 | SKF-TROFÉN 2012 (SWE) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–18.03.2018 | SKF-TROFÉN i Konståkning 2017-2018 SWE |
Klass 1 Senior Women | 9 | 81.30 |
Short Program 9 (27.44) Free Skating 10 (53.86)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–26.03.2017 | SKF-Trofén 2016/2017 SWE |
Klass 2 Junior Women | 15 | 83.16 |
Short Program 21 (28.34) Free Skating 13 (54.82)
|
| 11–12.03.2017 | VINTERHOPPET 2017, ES 12 i Örebro SWE |
Junior Women | 26 | 71.25 |
Short Program 27 (23.86) Free Skating 26 (47.39)
|
| 26–27.11.2016 | USK-POKALEN 2016 SWE |
Junior Women | 22 | 83.08 |
Short Program 25 (27.54) Free Skating 20 (55.54)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.04.2016 | SKF-TROFÉN 2016 SWE |
Klass 2 Junior Women | 18 | 81.25 |
Short Program 15 (30.02) Free Skating 20 (51.23)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.03.2015–22.03.2014 | SKF-TROFÉN 2015 SWE |
Klass 2 Junior Women | 29 | 64.53 |
Short Program 28 (25.43) Free Skating 30 (39.10)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.03.2014 | SKF-TROFÉN 2014 SWE |
Klass 2 Junior Women | 20 | 64.45 |
Short Program 20 (23.62) Free Skating 20 (40.83)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–24.03.2013 | SKF-TROFÉN 2013 SWE |
Klass 3 Youth 15 Girls | 14 | 56.93 |
Short Program 16 (21.60) Free Skating 12 (35.33)
|
Sezóna 2011/2012
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.03.2012 | SKF-TROFÉN 2012 SWE |
Youth 15 Girls | 13 | 53.10 |
Short Program 12 (20.37) Free Skating 13 (32.73)
|