Morgane CRAUSAZ neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Ak Women | Krátce program | 32.77 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) | 2023/2024 |
| Junior Ak Women | Volné jízdy | 55.77 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) | 2023/2024 |
| Junior Ak Women | Celkové | 88.54 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) | 2023/2024 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Espoirs | Krátce program | 23.60 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Espoirs | Volné jízdy | 40.19 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Espoirs Girls | Krátce program | 27.40 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) | 2017/2018 |
| Espoirs Girls | Volné jízdy | 37.97 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) | 2017/2018 |
| Filière Romande Minimes Arp Girls | Volné jízdy | 20.65 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) | 2015/2016 |
| Jugend Sev Girls | Krátce program | 23.60 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend Sev Girls | Volné jízdy | 36.96 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend Sev Girls | Celkové | 60.56 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend U13 | Krátce program | 22.70 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend U13 | Volné jízdy | 38.10 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend U13 | Celkové | 60.80 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior | Krátce program | 30.02 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Junior | Volné jízdy | 59.42 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Junior | Celkové | 89.44 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Women | Krátce program | 33.52 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Women | Volné jízdy | 59.83 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Women | Celkové | 93.35 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Junior Women | Krátce program | 35.14 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Junior Women | Volné jízdy | 57.66 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Junior Women | Celkové | 92.80 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Women Jugend U13 | Krátce program | 23.03 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Sev Women Jugend U13 | Volné jízdy | 45.56 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Sev Women Jugend U13 | Celkové | 68.59 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Ak Women | Krátce program | 32.77 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) |
| Junior Ak Women | Volné jízdy | 55.77 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) |
| Junior Ak Women | Celkové | 88.54 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior | Krátce program | 30.02 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Junior | Volné jízdy | 59.42 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Junior | Celkové | 89.44 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Junior Women | Krátce program | 33.52 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 59.83 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Junior Women | Celkové | 93.35 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Women | Krátce program | 35.14 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Women | Volné jízdy | 57.66 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Women | Celkové | 92.80 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Espoirs | Krátce program | 23.60 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Espoirs | Volné jízdy | 40.19 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Espoirs Girls | Krátce program | 27.40 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
| Espoirs Girls | Volné jízdy | 37.97 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
| Jugend Sev Girls | Krátce program | 23.60 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Jugend Sev Girls | Volné jízdy | 36.96 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Jugend Sev Girls | Celkové | 60.56 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Jugend U13 | Krátce program | 22.70 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) |
| Jugend U13 | Volné jízdy | 38.10 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) |
| Jugend U13 | Celkové | 60.80 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) |
| Sev Women Jugend U13 | Krátce program | 23.03 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Sev Women Jugend U13 | Volné jízdy | 45.56 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Sev Women Jugend U13 | Celkové | 68.59 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Filière Romande Minimes Arp Girls | Volné jízdy | 20.65 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.12.2023 | PilatusCup 2023 / 2024 Luzern/SUI |
Junior Ak Women | 2 | 88.54 |
Short Program 2 (32.77) Free Skating 2 (55.77)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–18.11.2018 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Sev Junior Women | 7 | 92.80 |
Short Program 6 (35.14) Free Skating 7 (57.66)
|
| 20–21.10.2018 | LUGANO CUP 2018 SUI |
Junior | 6 | 89.44 |
Short Program resega 9 (30.02) Free Skating resega 6 (59.42)
|
| 21–23.09.2018 | Dreitannencup 2018 SUI |
Junior Women | 14 | 93.35 |
Short Program 14 (33.52) Free Skating 11 (59.83)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–28.01.2018 | SM JUGEND UND MINI 2018 Nat. 22 SUI |
Jugend U13 | 22 | 60.80 |
Short Program 24 (22.70) Free Skating 22 (38.10)
|
| 08–10.12.2017 | Coupe d'Erguël 2017 SUI |
Espoirs |
Free Skating 3 (40.19) Short Program 4 (23.60)
|
||
| 16–19.11.2017 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Sev Women Jugend U13 | 5 | 68.59 |
Short Program 10 (23.03) Free Skating 3 (45.56)
|
| 10–12.11.2017 | Championnats romands 2018, Sion SUI |
Espoirs Girls |
Free Skating 7 (37.97) Short Program 3 (27.40)
|
||
| 22–24.09.2017 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Jugend Sev Girls | 10 | 60.56 |
Short Program 9 (23.60) Free Skating 10 (36.96)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–15.11.2015 | Championnats romands 2016, Genève SUI |
Filière Romande Minimes Arp Girls |
Free Skating 7 (20.65)
|