Oceane VOGELBACHER neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire | Povinný tanec | 13.58 | TIR 1 Zone EST BEL 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preparatoire | Volný tanec | 11.94 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire | LIBRE-LAME | 12.57 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preparatoire | Celkové | 26.09 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Lame Niveau 2 Solo Ice Dance | Volný tanec | 13.47 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.04 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 2 Solo Ice Dance | Celkové | 24.51 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 (FRA) | 2013/2014 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire | Povinný tanec | 13.58 | TIR 1 Zone EST BEL 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preparatoire | LIBRE-LAME | 12.57 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preparatoire | Celkové | 26.09 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire | Povinný tanec | 12.22 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) |
| Solos Preparatoire | LIBRE-LAME | 5.10 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) |
| Solos Preparatoire | Celkové | 17.32 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire | Povinný tanec | 12.58 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Preparatoire | Volný tanec | 11.94 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Preparatoire | Celkové | 23.87 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Lame Niveau 2 Solo Ice Dance | Volný tanec | 13.47 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 (FRA) |
| Lame Niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.04 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 (FRA) |
| Lame Niveau 2 Solo Ice Dance | Celkové | 24.51 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 (FRA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–29.01.2017 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 FRA |
Solos Preparatoire s Bel SOLO | 4 | 26.09 |
Pattern Dance (Sans Kp) 4 (13.52) Libre Lame 3 (12.57)
|
| 26–27.11.2016 | TIR 1 Zone EST BEL 2016/2017 FRA |
Solos Preparatoire s Bel SOLO | 8 | 24.16 |
Pattern Dance (Sans Kp) 8 (13.58) Libre Lame 6 (10.58)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.02.2016 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 FRA |
Solos Preparatoire s Bel SOLO | 4 | 17.32 |
Pattern Dance (Sans Kp) 5 (12.22) Libre Lame 4 (5.10)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL FRA |
Solos Preparatoire s Bel SOLO | 16 | 23.87 |
Pattern Dance (Sans Kp) 17 (11.93) Free Dance 15 (11.94)
|
| 24–25.01.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON FRA |
Solos Preparatoire s Bel SOLO | 18 | 23.29 |
Pattern Dance (Sans Kp) 17 (12.58) Free Dance 18 (10.71)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2013 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 FRA |
Lame Niveau 2 Solo Ice Dance s Bel SOLO | 3 | 24.51 |
Danse Imposée 1 4 (11.04) Free Dance 2 (13.47)
|