fsresults

OEZUY neaktivní

FRA FRA · NANTE (13/14–23/24)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
D1 Junior Men Celkové 87.15 SFC France Club ZNO Rouen (ROUEN/FRA) 2023/2024
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Avenir Men Celkové 28.62 CRITERIUM NATIONAL (FRA) 2014/2015
Cdf Junior Men Celkové 72.40 FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 (Charleville Mezieres/FRA) 2022/2023
Cdf Minime B Men Celkové 40.15 Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) 2017/2018
Critérium Minime Men Celkové 27.56 Critérium National + Grand Prix National Seniors (FRA) 2015/2016
D2 Junior Men Celkové 63.15 SELECTION FRANCE CLUB ZNO - COUPE ACSEL (FRA) 2021/2022
D2-Novices Boys Celkové 47.41 Selection France Clubs Zone Nord Ouest 2019 (FRA) 2018/2019
D3 Avenir Men Celkové 19.57 Championnat de France des Clubs 2014 (FRA) 2013/2014
D3 Minime Men Celkové 29.55 CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) 2016/2017
Division 3 Avenir Garçons Celkové 16.49 Selection France Club Sud Ouest et Trophée de l'An (FRA) 2013/2014
Junior Men Krátce program 46.28 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA) 2023/2024
Junior Men Volné jízdy 91.00 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA) 2023/2024
Junior Men Celkové 137.28 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA) 2023/2024
Minime Men Celkové 29.12 Critérium et Grand Prix National Senior 2017 (FRA) 2016/2017
N2 Junior Men Celkové 78.75 TDF C9 Caen 2023 (CAEN/FRA) 2022/2023
N2 Minime Men Celkové 47.03 INTERCLUBS LA ROCHE SUR YON 2018 (FRA) 2017/2018
N2 Novice Boys Celkové 44.46 TDF B4 Amiens 2019 (FRA) 2019/2020
N2 Novices Boys Celkové 42.08 Tournois de France C8 (FRA) 2019/2020
N2 Novices Garcons Celkové 44.83 TDF DE ROUEN 2019 (FRA) 2019/2020
N2-Minimes Garçons Celkové 45.45 FRANCE CLUBS 2018 (FRA) 2017/2018
N3 Avenir Men Celkové 17.98 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (FRA) 2014/2015
N3 Minime Men Celkové 33.10 TdF Romorantin Janvier 2017 (FRA) 2016/2017
Novice B Boys Celkové 41.09 Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) 2018/2019
Tdfb4 N2 Novices Boys Celkové 35.08 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) 2018/2019
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
D1 Junior Men Volné jízdy 87.15 SFC France Club ZNO Rouen (ROUEN/FRA)
D1 Junior Men Celkové 87.15 SFC France Club ZNO Rouen (ROUEN/FRA)
Junior Men Krátce program 46.28 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA)
Junior Men Volné jízdy 91.00 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA)
Junior Men Celkové 137.28 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
Cdf Junior Men Volné jízdy 72.40 FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 (Charleville Mezieres/FRA)
Cdf Junior Men Celkové 72.40 FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 (Charleville Mezieres/FRA)
N2 Junior Men Volné jízdy 78.75 TDF C9 Caen 2023 (CAEN/FRA)
N2 Junior Men Celkové 78.75 TDF C9 Caen 2023 (CAEN/FRA)

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
Cdf Junior Men Volné jízdy 66.52 Coupe de France 2022 (FRA)
Cdf Junior Men Celkové 66.52 Coupe de France 2022 (FRA)
D2 Junior Men Volné jízdy 63.15 SELECTION FRANCE CLUB ZNO - COUPE ACSEL (FRA)
D2 Junior Men Celkové 63.15 SELECTION FRANCE CLUB ZNO - COUPE ACSEL (FRA)
N2 Junior Men Volné jízdy 73.14 France Clubs (FRA)
N2 Junior Men Celkové 73.14 France Clubs (FRA)

Nejlepší výsledky 2020/2021

KategorieSegmentSkóreZískané na
N2 Junior Men Volné jízdy 64.97 TDF A1 2020 Romorantin (FRA)
N2 Junior Men Celkové 64.97 TDF A1 2020 Romorantin (FRA)

Nejlepší výsledky 2019/2020

KategorieSegmentSkóreZískané na
N2 Novice Boys Volné jízdy 44.46 TDF B4 Amiens 2019 (FRA)
N2 Novice Boys Celkové 44.46 TDF B4 Amiens 2019 (FRA)
N2 Novices Boys Volné jízdy 42.08 Tournois de France C8 (FRA)
N2 Novices Boys Celkové 42.08 Tournois de France C8 (FRA)
N2 Novices Garcons Volné jízdy 44.83 TDF DE ROUEN 2019 (FRA)
N2 Novices Garcons Celkové 44.83 TDF DE ROUEN 2019 (FRA)

Nejlepší výsledky 2018/2019

KategorieSegmentSkóreZískané na
D2-Novices Boys Volné jízdy 47.41 Selection France Clubs Zone Nord Ouest 2019 (FRA)
D2-Novices Boys Celkové 47.41 Selection France Clubs Zone Nord Ouest 2019 (FRA)
N2 Novice Boys Volné jízdy 39.06 TDFGARGES2019 (FRA)
N2 Novice Boys Celkové 39.06 TDFGARGES2019 (FRA)
N2 Novices Boys Volné jízdy 36.68 TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA)
N2 Novices Boys Celkové 36.68 TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA)
Novice B Boys Volné jízdy 41.09 Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA)
Novice B Boys Celkové 41.09 Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA)
Tdfb4 N2 Novices Boys Volné jízdy 35.08 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA)
Tdfb4 N2 Novices Boys Celkové 35.08 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA)

Nejlepší výsledky 2017/2018

KategorieSegmentSkóreZískané na
Cdf Minime B Men Volné jízdy 40.15 Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA)
Cdf Minime B Men Celkové 40.15 Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA)
N2 Minime Men Volné jízdy 47.03 INTERCLUBS LA ROCHE SUR YON 2018 (FRA)
N2 Minime Men Celkové 47.03 INTERCLUBS LA ROCHE SUR YON 2018 (FRA)
N2-Minimes Garçons Volné jízdy 45.45 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)
N2-Minimes Garçons Celkové 45.45 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)

Nejlepší výsledky 2016/2017

KategorieSegmentSkóreZískané na
D3 Minime Men Volné jízdy 29.55 CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA)
D3 Minime Men Celkové 29.55 CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA)
Minime Men Volné jízdy 29.12 Critérium et Grand Prix National Senior 2017 (FRA)
Minime Men Celkové 29.12 Critérium et Grand Prix National Senior 2017 (FRA)
N3 Minime Men Volné jízdy 33.10 TdF Romorantin Janvier 2017 (FRA)
N3 Minime Men Celkové 33.10 TdF Romorantin Janvier 2017 (FRA)

Nejlepší výsledky 2015/2016

KategorieSegmentSkóreZískané na
Critérium Minime Men Volné jízdy 27.56 Critérium National + Grand Prix National Seniors (FRA)
Critérium Minime Men Celkové 27.56 Critérium National + Grand Prix National Seniors (FRA)
D3 Minime Men Volné jízdy 22.63 Championnat de France des Clubs 2016 (FRA)
D3 Minime Men Celkové 22.63 Championnat de France des Clubs 2016 (FRA)
N3 Minime Men Volné jízdy 26.79 Tournoi de France n° 6 - Valence (FRA)
N3 Minime Men Celkové 26.79 Tournoi de France n° 6 - Valence (FRA)

Nejlepší výsledky 2014/2015

KategorieSegmentSkóreZískané na
Avenir Men Volné jízdy 28.62 CRITERIUM NATIONAL (FRA)
Avenir Men Celkové 28.62 CRITERIUM NATIONAL (FRA)
D3 Avenir Men Volné jízdy 17.23 Championnat de France des Clubs (FRA)
D3 Avenir Men Celkové 17.23 Championnat de France des Clubs (FRA)
N3 Avenir Men Volné jízdy 17.98 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (FRA)
N3 Avenir Men Celkové 17.98 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (FRA)

Nejlepší výsledky 2013/2014

KategorieSegmentSkóreZískané na
D3 Avenir Men Volné jízdy 19.57 Championnat de France des Clubs 2014 (FRA)
D3 Avenir Men Celkové 19.57 Championnat de France des Clubs 2014 (FRA)
Division 3 Avenir Garçons Volné jízdy 16.49 Selection France Club Sud Ouest et Trophée de l'An (FRA)
Division 3 Avenir Garçons Celkové 16.49 Selection France Club Sud Ouest et Trophée de l'An (FRA)