Olivia KANERVO neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 30.65 | Spring Carnival ja B-silmujen finaali 2025 (Vantaa/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 63.12 | Spring Carnival ja B-silmujen finaali 2025 (Vantaa/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 93.77 | Spring Carnival ja B-silmujen finaali 2025 (Vantaa/FIN) | 2024/2025 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| A-Silmut Girls | Celkové | 30.48 | Hämeen alueen SeasonsBest -virtuaalikilpailu (FIN) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 21.88 | Tikkurila Trophy 2022 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 43.08 | Tikkurila Trophy 2022 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 64.96 | Tikkurila Trophy 2022 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| Debytant Girls | Celkové | 41.08 | SM-noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (L2) (FIN) | 2021/2022 |
| Debytant Hf | Celkové | 41.23 | YL Jun Sen LK Deb SM-nov HF (FIN) | 2021/2022 |
| Debytant R2 | Celkové | 43.02 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) | 2021/2022 |
| Novice A, Girls | Krátce program | 29.39 | Easter Skate 2024 (Rink1) (Riihimäki/FIN) | 2023/2024 |
| Novice A, Girls | Volné jízdy | 57.72 | Easter Skate 2024 (Rink1) (Riihimäki/FIN) | 2023/2024 |
| Novice A, Girls | Celkové | 87.11 | Easter Skate 2024 (Rink1) (Riihimäki/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls Hf | Celkové | 47.92 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK (Helsinki/FIN) | 2022/2023 |
| Sm-Novice Girls L2 | Krátce program | 23.40 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls L2 | Volné jízdy | 42.11 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls L2 | Celkové | 65.51 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls R1 | Krátce program | 35.68 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R1 | Volné jízdy | 57.28 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R1 | Celkové | 92.96 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R2 | Krátce program | 28.88 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R2 | Volné jízdy | 50.50 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R2 | Celkové | 79.38 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Krátce program | 29.55 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Volné jízdy | 56.47 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Celkové | 86.02 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) | 2024/2025 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 30.65 | Spring Carnival ja B-silmujen finaali 2025 (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 63.12 | Spring Carnival ja B-silmujen finaali 2025 (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 93.77 | Spring Carnival ja B-silmujen finaali 2025 (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Krátce program | 35.68 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Volné jízdy | 57.28 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Celkové | 92.96 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Krátce program | 28.88 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Volné jízdy | 50.50 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Celkové | 79.38 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Krátce program | 29.55 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Volné jízdy | 56.47 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Celkové | 86.02 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Novice A, Girls | Krátce program | 29.39 | Easter Skate 2024 (Rink1) (Riihimäki/FIN) |
| Novice A, Girls | Volné jízdy | 57.72 | Easter Skate 2024 (Rink1) (Riihimäki/FIN) |
| Novice A, Girls | Celkové | 87.11 | Easter Skate 2024 (Rink1) (Riihimäki/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 46.93 | Helmikisat 2024 (LOHJA/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 46.93 | Helmikisat 2024 (LOHJA/FIN) |
| Sm-Novice Girls L2 | Krátce program | 23.40 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) |
| Sm-Novice Girls L2 | Volné jízdy | 42.11 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) |
| Sm-Novice Girls L2 | Celkové | 65.51 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Krátce program | 24.83 | Kata Trophy (Kauniainen/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Volné jízdy | 47.80 | Kata Trophy (Kauniainen/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Celkové | 72.63 | Kata Trophy (Kauniainen/FIN) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 21.88 | Tikkurila Trophy 2022 (VANTAA/FIN) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 43.08 | Tikkurila Trophy 2022 (VANTAA/FIN) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 64.96 | Tikkurila Trophy 2022 (VANTAA/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 26.42 | Debytanttien ja SM-noviisien 1. vk L2 22.-23.10.2022 (Jyväskylä/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 52.06 | vtl helmikisat (VTL kisat/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 72.85 | Debytanttien ja SM-noviisien 1. vk L2 22.-23.10.2022 (Jyväskylä/FIN) |
| Sm-Novice Girls Hf | Volné jízdy | 47.92 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice Girls Hf | Celkové | 47.92 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Krátce program | 26.63 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Volné jízdy | 45.58 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Celkové | 72.21 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Volné jízdy | 41.08 | SM-noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (L2) (FIN) |
| Debytant Girls | Celkové | 41.08 | SM-noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (L2) (FIN) |
| Debytant Hf | Volné jízdy | 41.23 | YL Jun Sen LK Deb SM-nov HF (FIN) |
| Debytant Hf | Celkové | 41.23 | YL Jun Sen LK Deb SM-nov HF (FIN) |
| Debytant R2 | Volné jízdy | 43.02 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) |
| Debytant R2 | Celkové | 43.02 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| A-Silmut Girls | Volné jízdy | 30.48 | Hämeen alueen SeasonsBest -virtuaalikilpailu (FIN) |
| A-Silmut Girls | Celkové | 30.48 | Hämeen alueen SeasonsBest -virtuaalikilpailu (FIN) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.03.2025 | Spring Carnival ja B-silmujen finaali 2025 Vantaa/FIN |
Sm-Novice Girls | 1 | 93.77 |
Short Program 3 (30.65) Free Skating 1 (63.12)
|
| 22.02.2025 | YL Kutsukilpailu Debytantit ja SM-noviisit Kouvola/FIN |
Sm-Novice Girls | 2 | 57.04 |
Free Skating 2 (57.04)
|
| 31.01–02.02.2025 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat Pori/FIN |
Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | 8 | 86.02 |
Short Program 12 (29.55) Free Skating 5 (56.47)
|
| 04–06.01.2025 | Funderson Trophy Kutsukilpailu 2025 Kauniainen/FIN |
Sm-Novice Girls | 5 | 80.54 |
Short Program 10 (28.37) Free Skating 5 (52.17)
|
| 23–24.11.2024 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 JOENSUU/FIN |
Sm-Novice Girls R1 | 3 | 92.96 |
Short Program 1 (35.68) Free Skating 5 (57.28)
|
| 12–13.10.2024 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 Lahti/FIN |
Sm-Novice Girls R2 | 10 | 79.38 |
Short Program 10 (28.88) Free Skating 11 (50.50)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–07.04.2024 | Easter Skate 2024 (Rink1) Riihimäki/FIN |
Novice A, Girls | 3 | 87.11 |
Short Program 5 (29.39) Free Skating 1 (57.72)
|
| 03.02.2024 | Helmikisat 2024 LOHJA/FIN |
Sm-Novice Girls | 6 | 46.93 |
Free Skating 6 (46.93)
|
| 05–07.01.2024 | Kata Trophy Kauniainen/FIN |
Sm-Novice Girls R1 | 18 | 72.63 |
Short Program 18 (24.83) Free Skating 20 (47.80)
|
| 24–26.11.2023 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 TAMPERE/FIN |
Sm-Novice Girls L2 | 36 | 65.51 |
Short Program 33 (23.40) Free Skating 37 (42.11)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.03.2023 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK Helsinki/FIN |
Sm-Novice Girls Hf | 8 | 47.92 |
Free Skating 8 (47.92)
|
| 10–12.02.2023 | ylsmnovdeb3vk Helsinki / HL/FIN |
Sm-Novice Girls R2 | 19 | 72.21 |
Short Program 16 (26.63) Free Skating 18 (45.58)
|
| 03–05.02.2023 | vtl helmikisat VTL kisat/FIN |
Sm-Novice Girls | 8 | 52.06 |
Free Skating 8 (52.06)
|
| 19–20.11.2022 | SM-Noviisit ja Debytantit L2 Kuopio / KuLS/FIN |
Sm-Novice Girls | 22 | 61.61 |
Short Program 18 (23.58) Free Skating 23 (38.03)
|
| 22–23.10.2022 | Debytanttien ja SM-noviisien 1. vk L2 22.-23.10.2022 Jyväskylä/FIN |
Sm-Novice Girls | 16 | 72.85 |
Short Program 14 (26.42) Free Skating 18 (46.43)
|
| 10–11.09.2022 | Tikkurila Trophy 2022 VANTAA/FIN |
Advanced Novice Girls | 19 | 64.96 |
Short Program 23 (21.88) Free Skating 16 (43.08)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.04.2022 | Easter Skate 2022 FIN |
Debs A Girls Group 2 | ODS | ||
| 12–13.03.2022 | YL Jun Sen LK Deb SM-nov HF FIN |
Debytant Hf | 16 | 41.23 |
Free Skating 16 (41.23)
|
| 04–06.02.2022 | ylsmnovdeb3vk Vantaa/FIN |
Debytant R2 | 16 | 43.02 |
Free Skating 16 (43.02)
|
| 27–28.11.2021 | YL SM-noviisit ja debytantit L2 Kuopio/FIN |
Debytant Girls |
Free Skating 12 (41.02)
|
||
| 23–24.10.2021 | SM-noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (L2) FIN |
Debytant Girls | 16 | 41.08 |
Free Skating 16 (41.08)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2021–31.10.2020 | Hämeen alueen SeasonsBest -virtuaalikilpailu FIN |
A-Silmut Girls | 8 | 30.48 |
Free Skating 8 (30.48)
|