Roxane NICOLAS neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Sjel s: Cyrille VANDESTOKE (15/16)
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 21.08 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 23.90 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 44.98 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Pairs Prebronze Plus s Cyrille VANDESTOKE | Povinný tanec | 17.07 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 CENTRE NORD VITRY 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Pairs Prebronze Plus s Cyrille VANDESTOKE | Volný tanec | 19.63 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 CENTRE NORD VITRY 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Pairs Prebronze Plus s Cyrille VANDESTOKE | Celkové | 36.70 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 CENTRE NORD VITRY 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Préliminaire Niveau 2 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 17.40 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Préliminaire Niveau 2 | Povinný tanec | 17.40 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2 | Celkové | 9.49 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2012/2013 |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2b | Celkové | 9.35 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire | Povinný tanec | 16.79 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 VIT 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire | Volný tanec | 16.31 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 VIT 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire | Celkové | 33.10 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 VIT 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-2 | 17.79 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-1 | 18.01 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | Celkové | 35.80 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 21.08 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 23.90 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 44.98 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Pairs Prebronze Plus s Cyrille VANDESTOKE | Povinný tanec | 17.07 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 CENTRE NORD VITRY 2016 (FRA) |
| Pairs Prebronze Plus s Cyrille VANDESTOKE | Volný tanec | 19.63 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 CENTRE NORD VITRY 2016 (FRA) |
| Pairs Prebronze Plus s Cyrille VANDESTOKE | Celkové | 36.70 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 CENTRE NORD VITRY 2016 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire | Povinný tanec | 16.79 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 VIT 2014-2015 (FRA) |
| Solos Preparatoire | Volný tanec | 16.31 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 VIT 2014-2015 (FRA) |
| Solos Preparatoire | Celkové | 33.10 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 VIT 2014-2015 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Préliminaire Niveau 2 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 17.40 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Préliminaire Niveau 2 | Povinný tanec | 17.40 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-2 | 17.79 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-1 | 18.01 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | Celkové | 35.80 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos 7ème Cristal Niveau 2 | Povinný tanec | 9.49 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2 | Celkové | 9.49 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2b | Povinný tanec | 9.35 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2b | Celkové | 9.35 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.03.2017 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 FRA |
Solos Bronze Plus s Wqm SOLO | 4 | 44.98 |
Pattern Dance (Sans Kp) 5 (21.08) Free Dance 3 (23.90)
|
| 26.11.2016 | TIR 1 Centre-Nord Orleans 2016/2017 FRA |
Solos Bronze Plus s Wqm SOLO | 7 | 37.37 |
Pattern Dance (Sans Kp) 11 (18.19) Free Dance 4 (19.18)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.03.2016 | COUPE INTERREGIONALE COUPLES 2016 FRA |
Pairs Prebronze Plus s Cyrille VANDESTOKE | 2 | 32.82 |
Pattern Dance (Sans KP) 2 (13.85) Free Dance 2 (18.97)
|
| 12.03.2016 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 CENTRE NORD VITRY 2016 FRA |
Pairs Prebronze Plus s Cyrille VANDESTOKE | 1 | 36.70 |
Pattern Dance (Sans KP) 1 (17.07) Free Dance 1 (19.63)
|
| 23–24.01.2016 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 CENTRE NORD ORLEANS 2016 FRA |
Pairs Prebronze Plus s Cyrille VANDESTOKE | 1 | 29.84 |
Pattern Dance (Sans KP) 1 (15.53) Free Dance 1 (14.31)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 VIT 2014-2015 FRA |
Solos Preparatoire s Wqm SOLO | 2 | 33.10 |
Pattern Dance (Sans Kp) 2 (16.79) Free Dance 1 (16.31)
|
| 24–25.01.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ORL 2014-2015 FRA |
Solos Preparatoire s Wqm SOLO | 2 | 29.88 |
Pattern Dance (Sans Kp) 2 (15.50) Free Dance 2 (14.38)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.03.2014 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 FRA |
Solo Préliminaire Niveau 2 s Wqm SOLO |
Pattern Dance (Sans Kp) 2 (17.40)
|
||
| 15–16.03.2014 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 FRA |
Préliminaire Niveau 2 Solo Ice Dance s Wqm SOLO | 1 | 35.23 |
Pattern Dance (Sans KP) 2 (17.40)
|
| 25–26.01.2014 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 FRA |
préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance s Wqm SOLO | 2 | 35.80 |
Danse Imposée 1 2 (18.01) Danse Imposée 2 2 (17.79)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2013 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE FRA |
Solos 7ème Cristal Niveau 2b s Wqm SOLO | 6 | 9.35 |
Compulsory Dance 6 (9.35)
|
| 26–27.01.2013 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS FRA |
Solos 7ème Cristal Niveau 2 s Wqm SOLO | 12 | 9.49 |
Compulsory Dance 12 (9.49)
|