Salome SCHMID Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Ak Women | Krátce program | 37.08 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Junior Women Ak | Volné jízdy | 65.55 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) | 2024/2025 |
| Junior Women Ak | Celkové | 99.80 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) | 2024/2025 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 4. Star Girls | Celkové | 17.49 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 25.37 | Montfort Cup 2022 (Feldkirch/AUT) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 50.22 | Montfort Cup 2022 (Feldkirch/AUT) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 75.59 | Montfort Cup 2022 (Feldkirch/AUT) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls U15 | Celkové | 52.04 | OEV-Meisterschaft 2024 (Herisau/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Ak Girls | Krátce program | 25.61 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Ak Girls | Celkové | 69.42 | 19. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls Ak | Volné jízdy | 46.85 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) | 2023/2024 |
| Bronze Middle Girls | Celkové | 27.32 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Cadetti/Novice U14 | Krátce program | 21.42 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Cadetti/Novice U14 | Volné jízdy | 41.44 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Cadetti/Novice U14 | Celkové | 62.86 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Inter-Bronze Girls | Celkové | 21.90 | Glärnisch Cup 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Inter-Bronze Women | Celkové | 20.53 | 18. Thurgauer Dreikönigslauf (SUI) | 2019/2020 |
| Inter-Bronze Younger Girls | Celkové | 20.83 | Pizokel Cup & Bündnermeisterschaft 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Krátce program | 22.83 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend Girls | Volné jízdy | 41.70 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend Girls | Celkové | 62.82 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend U13 Girls | Celkové | 42.15 | ARGE ALP 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini | Krátce program | 19.42 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini | Volné jízdy | 33.66 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini | Celkové | 53.08 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Novice U14 Girls | Krátce program | 25.95 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2022/2023 |
| Novice U14 Girls | Volné jízdy | 47.92 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2022/2023 |
| Novice U14 Girls | Celkové | 73.87 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2022/2023 |
| Novice U14 Girls Ausser Konkurenz | Celkové | 46.83 | Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) | 2022/2023 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Ak Women | Krátce program | 37.08 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Junior Women Ak | Volné jízdy | 65.55 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Junior Women Ak | Celkové | 99.80 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls U15 | Volné jízdy | 52.04 | OEV-Meisterschaft 2024 (Herisau/SUI) |
| Advanced Novice Girls U15 | Celkové | 52.04 | OEV-Meisterschaft 2024 (Herisau/SUI) |
| Advanced Novice U15 Ak Girls | Krátce program | 25.61 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) |
| Advanced Novice U15 Ak Girls | Celkové | 69.42 | 19. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls Ak | Volné jízdy | 46.85 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 25.37 | Montfort Cup 2022 (Feldkirch/AUT) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 50.22 | Montfort Cup 2022 (Feldkirch/AUT) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 75.59 | Montfort Cup 2022 (Feldkirch/AUT) |
| Cadetti/Novice U14 | Krátce program | 21.42 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Cadetti/Novice U14 | Volné jízdy | 41.44 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Cadetti/Novice U14 | Celkové | 62.86 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Novice U14 Girls | Krátce program | 25.95 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Novice U14 Girls | Volné jízdy | 47.92 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Novice U14 Girls | Celkové | 73.87 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Novice U14 Girls Ausser Konkurenz | Volné jízdy | 46.83 | Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) |
| Novice U14 Girls Ausser Konkurenz | Celkové | 46.83 | Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls | Krátce program | 22.83 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| Jugend Girls | Volné jízdy | 41.70 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) |
| Jugend Girls | Celkové | 62.82 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Volné jízdy | 42.15 | ARGE ALP 2022 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Celkové | 42.15 | ARGE ALP 2022 (SUI) |
| Mini | Krátce program | 19.42 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Mini | Volné jízdy | 33.66 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Mini | Celkové | 53.08 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bronze Middle Girls | Volné jízdy | 27.32 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| Bronze Middle Girls | Celkové | 27.32 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 4. Star Girls | Volné jízdy | 17.49 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| 4. Star Girls | Celkové | 17.49 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| Inter-Bronze Girls | Volné jízdy | 21.90 | Glärnisch Cup 2020 (SUI) |
| Inter-Bronze Girls | Celkové | 21.90 | Glärnisch Cup 2020 (SUI) |
| Inter-Bronze Women | Volné jízdy | 20.53 | 18. Thurgauer Dreikönigslauf (SUI) |
| Inter-Bronze Women | Celkové | 20.53 | 18. Thurgauer Dreikönigslauf (SUI) |
| Inter-Bronze Younger Girls | Volné jízdy | 20.83 | Pizokel Cup & Bündnermeisterschaft 2020 (SUI) |
| Inter-Bronze Younger Girls | Celkové | 20.83 | Pizokel Cup & Bündnermeisterschaft 2020 (SUI) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | OEV Meisterschaft 2026 Wil/SUI |
Junior Women Ak | ODS | ||
| 28–30.11.2025 | Swiss Cup St. Gallen St. Gallen/SUI |
Junior Women Ak | ODS |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.12.2024 | Pilatus Cup 24 Luzern/SUI |
Junior Ak Women | 1 | 96.83 |
Short Program 1 (37.08) Free Skating 1 (59.75)
|
| 23–24.11.2024 | Lugano-Cup Lugano/SUI |
Junior Women Ak | 1 | 79.39 |
Short Program 1 (29.30) Free Skating 1 (50.09)
|
| 15–17.11.2024 | Züri Leu Cup 24 Zürich-Oerlikon/SUI |
Junior Women Ak | 1 | 99.80 |
Short Program 1 (34.25) Free Skating 1 (65.55)
|
| 25–27.10.2024 | Montalin Cup Chur/SUI |
Junior Women Ak | 1 | 90.06 |
Short Program 1 (32.66) Free Skating 1 (57.40)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.03.2024 | Bündnermeisterschaft Lenzerheide/SUI |
Advanced Novice U15 Girls Ak | 1 | 45.92 |
Free Skating 1 (46.85)
|
| 25.02.2024 | OEV-Meisterschaft 2024 Herisau/SUI |
Advanced Novice Girls U15 | 3 | 52.04 |
Free Skating 3 (52.04)
|
| 10–12.11.2023 | 19. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Advanced Novice U15 Ak Girls | 2 | 69.42 |
Short Program 2 (24.01) Free Skating 2 (45.41)
|
| 27–29.10.2023 | Montalin Cup 2023 Chur/SUI |
Advanced Novice U15 Ak Girls | 1 | 67.49 |
Short Program 1 (25.61) Free Skating 1 (41.88)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.03.2023 | Bündner Meisterschaft 2023 Chur/SUI |
Novice U14 Girls Ausser Konkurenz | 1 | 46.83 |
Free Skating 1 (46.83)
|
| 26.02.2023 | OEV Meisterschaft 2023 Rapperswil/SUI |
Novice U14 Girls Ausser Konkurenz | |||
| 13–15.01.2023 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Novice U14 Girls | 19 | 66.63 |
Short Program 23 (23.33) Free Skating 17 (43.30)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Novice U14 Girls | ODS | ||
| 03.12.2022 | Montfort Cup 2022 Feldkirch/AUT |
Advanced Novice Girls | 6 | 75.59 |
Short Program 12 (25.37) Free Skating 6 (50.22)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Novice U14 Girls | 12 | 73.87 |
Short Program 11 (25.95) Free Skating 13 (47.92)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Cadetti/Novice U14 | 20 | 62.86 |
Short Program 22 (21.42) Free Skating 18 (41.44)
|
| 01–02.10.2022 | Montalin Cup Chur/SUI |
Novice U14 Girls | 8 | 65.27 |
Short Program 9 (22.41) Free Skating 7 (42.86)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2022 | ARGE ALP 2022 SUI |
Jugend U13 Girls | 16 | 42.15 |
Free Skating 16 (42.15)
|
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Jugend Girls | 17 | 62.82 |
Short Program 17 (22.83) Free Skating 16 (39.99)
|
| 19–21.11.2021 | 24. Züri Leu Cup 2021 SUI |
Jugend Girls | 14 | 61.12 |
Short Program 16 (19.42) Free Skating 12 (41.70)
|
| 08–10.10.2021 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 SUI |
Mini | 17 | 53.08 |
Short Program 16 (19.42) Free Skating 16 (33.66)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.10.2020 | Montalin Cup 2020 SUI |
Bronze Middle Girls | 4 | 27.32 |
Free Skating 4 (27.32)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2020 | Pizokel Cup & Bündnermeisterschaft 2020 SUI |
Inter-Bronze Younger Girls | 4 | 20.83 |
Free Skating 4 (20.83)
|
| 02.02.2020 | Glärnisch Cup 2020 SUI |
Inter-Bronze Girls | 2 | 21.90 |
Free Skating 2 (21.90)
|
| 05.01.2020 | 18. Thurgauer Dreikönigslauf SUI |
Inter-Bronze Women | 6 | 20.53 |
Free Skating 6 (20.53)
|
| 14.12.2019 | 7. Klotener Advents-Cup SUI |
4. Star Girls | 6 | 17.49 |
Free Skating 6 (17.49)
|
| 28.11–01.12.2019 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
4. Star Girls | 2 | 17.27 |
Free Skating 2 (17.27)
|