Sam DALTON neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solo Bronze Plus | Povinný tanec | 14.82 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) | 2012/2013 |
| Solo Bronze Plus | Volný tanec | 18.17 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) | 2012/2013 |
| Solo Bronze Plus | Celkové | 32.99 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) | 2012/2013 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 11.49 | COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 11.30 | COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 22.79 | COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Pre-Bronze 2 | Povinný tanec | 9.77 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze 2 | Volný tanec | 9.08 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze 2 | Celkové | 18.85 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze Imposee | Celkové | 9.60 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze Libre | Celkové | 14.14 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) | 2010/2011 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solo Bronze Plus | Povinný tanec | 14.82 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) |
| Solo Bronze Plus | Volný tanec | 18.17 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) |
| Solo Bronze Plus | Celkové | 32.99 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) |
Nejlepší výsledky 2010/2011
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Pre-Bronze 2 | Povinný tanec | 9.77 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 2 | Volný tanec | 9.08 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 2 | Celkové | 18.85 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Imposee | Povinný tanec | 9.60 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Imposee | Celkové | 9.60 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Libre | Volný tanec | 14.14 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Libre | Celkové | 14.14 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna Unknown season
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 FRA |
Solos Bronze Plus s Mav SOLO | 10 | 22.79 |
Pattern Dance (Avec Kp) 8 (11.49) Free Dance 10 (11.30)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.03.2014 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD FRA |
Solo Bronze Plus s Mav SOLO | ODS |
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.02.2013 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva FRA |
Solo Bronze Plus s Mav SOLO | 7 | 32.99 |
Compulsory Dance 7 (14.82) Free Dance 7 (18.17)
|
Sezóna 2010/2011
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2011 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais FRA |
Solos Pre-Bronze Libre s Mav SOLO | 10 | 14.14 |
Free Dance 10 (14.14)
|
| 26.03.2011 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais FRA |
Solos Pre-Bronze Imposee s Mav SOLO | 9 | 9.60 |
Compulsory Dance 9 (9.60)
|
| 05–06.03.2011 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP FRA |
Solos Pre-Bronze 2 s Mav SOLO | 22 | 18.85 |
Compulsory Dance 22 (9.77) Free Dance 22 (9.08)
|
| 13–14.11.2010 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-VILLARD de LANS FRA |
Solos Pre-Bronze 2 s Mav SOLO | ODS |