fsresults

Sara SAARINEN

FIN FIN · TAPTL (23/24–26/27, současný)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Sm-Novice Girls R1 Krátce program 30.33 YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) 2026/2027
Sm-Novice Girls R1 Volné jízdy 55.12 YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) 2026/2027
Sm-Novice Girls R1 Celkové 85.45 YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) 2026/2027
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
A-Silmut Girls Celkové 31.33 A- ja B-silmut kilpailu (Lahti/FIN) 2023/2024
A-Silmut Girls Kultafinaali Celkové 36.02 YL Noviisit ja A-silmut KF ja HF (Tampere / Koovee/FIN) 2023/2024
Debytant Girls Celkové 54.64 SM-Noviisit-LK.Debytantit KF (ESPOO/FIN) 2025/2026
Debytant Girls R1 Celkové 46.64 YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN) 2025/2026
Debytant Girls R2 Celkové 50.88 YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) 2025/2026
Debytant Girls Ryhmä 1 Celkové 50.06 SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) 2025/2026
Intermediate Novice Girls Celkové 39.59 Gliss Extra 2025 (Tallinn/EST) 2025/2026
Sm-Novice Girls Krátce program 28.64 Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) 2026/2027
Sm-Novice Girls Volné jízdy 55.52 Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) 2026/2027
Sm-Novice Girls Celkové 84.16 Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) 2026/2027
Springs A Group 1, Girls Celkové 32.51 Santa Claus 2023 (Tampere/FIN) 2023/2024

Nejlepší výsledky 2026/2027

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Girls Krátce program 28.64 Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN)
Sm-Novice Girls Volné jízdy 55.52 Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN)
Sm-Novice Girls Celkové 84.16 Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN)
Sm-Novice Girls R1 Krátce program 30.33 YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL)
Sm-Novice Girls R1 Volné jízdy 55.12 YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL)
Sm-Novice Girls R1 Celkové 85.45 YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL)

Nejlepší výsledky 2025/2026

KategorieSegmentSkóreZískané na
Debytant Girls Volné jízdy 54.64 SM-Noviisit-LK.Debytantit KF (ESPOO/FIN)
Debytant Girls Celkové 54.64 SM-Noviisit-LK.Debytantit KF (ESPOO/FIN)
Debytant Girls R1 Volné jízdy 46.64 YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN)
Debytant Girls R1 Celkové 46.64 YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN)
Debytant Girls R2 Volné jízdy 50.88 YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN)
Debytant Girls R2 Celkové 50.88 YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN)
Debytant Girls Ryhmä 1 Volné jízdy 50.06 SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN)
Debytant Girls Ryhmä 1 Celkové 50.06 SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN)
Intermediate Novice Girls Volné jízdy 39.59 Gliss Extra 2025 (Tallinn/EST)
Intermediate Novice Girls Celkové 39.59 Gliss Extra 2025 (Tallinn/EST)
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
Debytant Girls Volné jízdy 50.23 Helmipiruetit 2025 (Joensuu, Kisapolku 4/FIN)
Debytant Girls Celkové 50.23 Helmipiruetit 2025 (Joensuu, Kisapolku 4/FIN)
Debytant Girls R1 Volné jízdy 46.54 SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN)
Debytant Girls R1 Celkové 46.54 SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN)
Debytant Girls Ryhmä 1 Volné jízdy 49.27 SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN)
Debytant Girls Ryhmä 1 Celkové 49.27 SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
A-Silmut Girls Volné jízdy 31.33 A- ja B-silmut kilpailu (Lahti/FIN)
A-Silmut Girls Celkové 31.33 A- ja B-silmut kilpailu (Lahti/FIN)
A-Silmut Girls Kultafinaali Volné jízdy 36.02 YL Noviisit ja A-silmut KF ja HF (Tampere / Koovee/FIN)
A-Silmut Girls Kultafinaali Celkové 36.02 YL Noviisit ja A-silmut KF ja HF (Tampere / Koovee/FIN)
Springs A Group 1, Girls Volné jízdy 32.51 Santa Claus 2023 (Tampere/FIN)
Springs A Group 1, Girls Celkové 32.51 Santa Claus 2023 (Tampere/FIN)