Sarah MERCIER neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Pre-Bronze | Celkové | 38.89 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) | 2014/2015 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solo Prébronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 16.94 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 17.62 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze | Celkové | 34.56 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | Celkové | 13.82 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-1 | 18.46 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EPINAL (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-2 | 17.75 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EPINAL (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire | Celkové | 36.21 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EPINAL (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Niveau 1 | Celkové | 13.79 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) | 2010/2011 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Pre-Bronze | Povinný tanec | 19.50 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Pre-Bronze | Celkové | 38.89 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solo Prébronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 16.94 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 17.62 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze | Celkové | 34.56 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-2 | 17.75 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EPINAL (FRA) |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-1 | 18.46 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EPINAL (FRA) |
| Solos Preparatoire | Celkové | 36.21 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EPINAL (FRA) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-2 | 14.10 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON (FRA) |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-1 | 15.65 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON (FRA) |
| Solos Preparatoire | Celkové | 29.75 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON (FRA) |
Nejlepší výsledky 2010/2011
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preliminaire Niveau 2 | Povinný tanec | 13.82 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | Celkové | 13.82 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Preparatoire Niveau 1 | Povinný tanec | 13.79 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
| Solos Preparatoire Niveau 1 | Celkové | 13.79 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL FRA |
Solos Pre-Bronze s Bel SOLO | 1 | 38.89 |
Pattern Dance 1 (Sans Kp) 1 (19.39) Pattern Dance 2 (Sans Kp) 1 (19.50)
|
| 24–25.01.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON FRA |
Solos Pre-Bronze s Bel SOLO | 1 | 36.60 |
Pattern Dance 1 (Sans Kp) 2 (17.25) Pattern Dance 2 (Sans Kp) 1 (19.35)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.03.2014 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD FRA |
Solo Prébronze s Bel SOLO | 1 | 34.56 |
Danse Imposée 1 1 (16.94) Danse Imposée 2 1 (17.62)
|
| 09.11.2013 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 FRA |
Solo prébronze s Bel SOLO | 3 | 31.65 |
Danse Imposée 1 2 (16.92) Danse Imposée 2 5 (14.73)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2013 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EPINAL FRA |
Solos Preparatoire s Bel SOLO | 2 | 36.21 |
Danse Imposée 1 2 (18.46) Danse Imposée 2 2 (17.75)
|
| 10.11.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON FRA |
Solos Preparatoire s Bel SOLO | 3 | 31.62 |
Danse Imposée 1 3 (15.60) Danse Imposée 2 3 (16.02)
|
Sezóna 2011/2012
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT FRA |
Solos Preparatoire s Bel SOLO | ODS |
Danse Imposée 1 9 (12.00)
|
|
| 11.02.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON FRA |
Solos Preparatoire s Bel SOLO | 3 | 29.75 |
Danse Imposée 1 1 (15.65) Danse Imposée 2 4 (14.10)
|
Sezóna 2010/2011
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2011 | CIL - Grand -Est - EPINAL FRA |
Solos Preparatoire Niveau 1 s Bel SOLO | 7 | 13.79 |
Pattern Dance 7 (13.79)
|
| 08.01.2011 | CIL - Grand -Est - DIJON FRA |
Solos Preliminaire Niveau 2 s Bel SOLO | 2 | 13.82 |
Pattern Dance 2 (13.82)
|