fsresults

Sini RANTONEN neaktivní

FIN FIN · SALPA (17/18–21/22)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Junior Krátce program 28.25 Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) 2021/2022
Junior Volné jízdy 44.90 Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) 2021/2022
Junior Celkové 73.15 Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) 2021/2022
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Junior Women Krátce program 29.59 L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) 2020/2021
Junior Women Volné jízdy 52.87 L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) 2020/2021
Junior Women Celkové 82.46 L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) 2020/2021
Novice B, Girls Celkové 26.62 Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) 2017/2018
Novice Girls Celkové 31.93 Noviisien 3L 2. vk 17.2.2018 (FIN) 2017/2018
Novice Hopeafinaali Celkové 34.74 Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 (FIN) 2018/2019
Novice Ikäryhmä 1 Celkové 37.77 1. lohkokilpailu L4 24-25.11.2018 (FIN) 2018/2019
Novice R1 Celkové 35.32 2.lohkokilpailu L4 Rauma 12.-13.1.2019 (FIN) 2018/2019
Sm-Novice Girls Krátce program 22.74 SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) 2019/2020
Sm-Novice Girls Volné jízdy 36.96 SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) 2019/2020
Sm-Novice Girls Celkové 59.70 SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) 2019/2020
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
Junior Krátce program 28.25 Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN)
Junior Volné jízdy 44.90 Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN)
Junior Celkové 73.15 Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN)

Nejlepší výsledky 2020/2021

KategorieSegmentSkóreZískané na
Junior Women Krátce program 29.59 L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN)
Junior Women Volné jízdy 52.87 L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN)
Junior Women Celkové 82.46 L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN)

Nejlepší výsledky 2019/2020

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Girls Krátce program 22.74 SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN)
Sm-Novice Girls Volné jízdy 36.96 SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN)
Sm-Novice Girls Celkové 59.70 SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN)

Nejlepší výsledky 2018/2019

KategorieSegmentSkóreZískané na
Novice Hopeafinaali Volné jízdy 34.74 Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 (FIN)
Novice Hopeafinaali Celkové 34.74 Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 (FIN)
Novice Ikäryhmä 1 Volné jízdy 37.77 1. lohkokilpailu L4 24-25.11.2018 (FIN)
Novice Ikäryhmä 1 Celkové 37.77 1. lohkokilpailu L4 24-25.11.2018 (FIN)
Novice R1 Volné jízdy 35.32 2.lohkokilpailu L4 Rauma 12.-13.1.2019 (FIN)
Novice R1 Celkové 35.32 2.lohkokilpailu L4 Rauma 12.-13.1.2019 (FIN)

Nejlepší výsledky 2017/2018

KategorieSegmentSkóreZískané na
Novice B, Girls Volné jízdy 26.62 Froggie Cup Interclub 2018 (FIN)
Novice B, Girls Celkové 26.62 Froggie Cup Interclub 2018 (FIN)
Novice Girls Volné jízdy 31.93 Noviisien 3L 2. vk 17.2.2018 (FIN)
Novice Girls Celkové 31.93 Noviisien 3L 2. vk 17.2.2018 (FIN)