Skating Graces Junior neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| ISU Junior | Krátce program | 32.97 | Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) | 2023/2024 |
| ISU Junior | Volné jízdy | 66.20 | Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) | 2023/2024 |
| ISU Junior | Celkové | 99.17 | Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) | 2023/2024 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Krátce program | 39.15 | French Cup 2023 (Rouen/FRA) | 2022/2023 |
| Junior | Volné jízdy | 59.04 | French Cup 2023 (Rouen/FRA) | 2022/2023 |
| Junior | Celkové | 98.19 | French Cup 2023 (Rouen/FRA) | 2022/2023 |
| Junior B International | Celkové | 62.41 | WINTER CUP 2013 (BEL) | 2013/2014 |
| Junior Synchronized | Krátce program | 24.20 | Zwinger POKAL 2012 (GER) | 2012/2013 |
| Junior Synchronized | Volné jízdy | 59.19 | Zwinger POKAL 2012 (GER) | 2012/2013 |
| Junior Synchronized | SYS-JUNIOR | 80.20 | Kleine Offene Sächsische Meisterschaft 2024 (Chemnitz/GER) | 2023/2024 |
| Junior Synchronized | Celkové | 123.74 | Kleine Offene Sächsische Meisterschaft 2024 (Chemnitz/GER) | 2023/2024 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| ISU Junior | Krátce program | 32.97 | Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) |
| ISU Junior | Volné jízdy | 66.20 | Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) |
| ISU Junior | Celkové | 99.17 | Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) |
| Junior Synchronized | SYS-JUNIOR | 80.20 | Kleine Offene Sächsische Meisterschaft 2024 (Chemnitz/GER) |
| Junior Synchronized | Celkové | 123.74 | Kleine Offene Sächsische Meisterschaft 2024 (Chemnitz/GER) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior | Krátce program | 39.15 | French Cup 2023 (Rouen/FRA) |
| Junior | Volné jízdy | 59.04 | French Cup 2023 (Rouen/FRA) |
| Junior | Celkové | 98.19 | French Cup 2023 (Rouen/FRA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior B International | Volné jízdy | 62.41 | WINTER CUP 2013 (BEL) |
| Junior B International | Celkové | 62.41 | WINTER CUP 2013 (BEL) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized | Krátce program | 24.20 | Zwinger POKAL 2012 (GER) |
| Junior Synchronized | Volné jízdy | 59.19 | Zwinger POKAL 2012 (GER) |
| Junior Synchronized | Celkové | 83.39 | Zwinger POKAL 2012 (GER) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.01.2024 | Mozart Cup 2024 Salzburg/AUT |
ISU Junior | 10 | 99.17 |
Short Program 10 (32.97) Free Skating 10 (66.20)
|
| 13–14.01.2024 | Kleine Offene Sächsische Meisterschaft 2024 Chemnitz/GER |
Junior Synchronized | 1 | 123.74 |
Sys Junior 1 (80.20)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.02.2023 | French Cup 2023 Rouen/FRA |
Junior | 8 | 98.19 |
Short Program 8 (39.15) Free Skating 8 (59.04)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.11.2013 | WINTER CUP 2013 BEL |
Junior B International | 1 | 62.41 |
Free Skating 1 (62.41)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.11.2012 | Zwinger POKAL 2012 GER |
Junior Synchronized | 1 | 83.39 |
Short Program 1 (24.20) Free Skating 1 (59.19)
|