Sofia TUOMENNORO Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 35.70 | Aloituskilpailu1 (Hämeenlinna/FIN) | 2026/2027 |
| Junior Women | Volné jízdy | 66.88 | SenJunNovBDebAsilmut-L3-LK1 (Joensuu / JoKa/FIN) | 2026/2027 |
| Junior Women | Celkové | 95.33 | SenJunNovBDebAsilmut-L3-LK1 (Joensuu / JoKa/FIN) | 2026/2027 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| A-Silmut 2009 | Celkové | 33.77 | Pohjoisen Alueen Kevätkilpailu (FIN) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 21.64 | Gliss Open 2023 (Tallinn/EST) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 47.02 | Gliss Open 2023 (Tallinn/EST) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 68.66 | Gliss Open 2023 (Tallinn/EST) | 2022/2023 |
| Debytant Girls | Celkové | 45.29 | SM-noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (L2) (FIN) | 2021/2022 |
| Debytant Hf | Celkové | 47.19 | YL Jun Sen LK Deb SM-nov HF (FIN) | 2021/2022 |
| Debytant R1 | Celkové | 40.81 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) | 2021/2022 |
| Silmut A | Celkové | 29.35 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. (FIN) | 2020/2021 |
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 27.27 | Helmipiruetit 2025 (Joensuu, Kisapolku 4/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 56.93 | Helmipiruetit 2025 (Joensuu, Kisapolku 4/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 84.20 | Helmipiruetit 2025 (Joensuu, Kisapolku 4/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls Hf | Celkové | 42.66 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK (Helsinki/FIN) | 2022/2023 |
| Sm-Novice Girls L1 | Krátce program | 21.86 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls L1 | Volné jízdy | 43.31 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls L1 | Celkové | 65.17 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls R1 | Krátce program | 28.63 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R1 | Volné jízdy | 43.25 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R1 | Celkové | 71.88 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R2 | Krátce program | 28.88 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R2 | Volné jízdy | 45.63 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R2 | Celkové | 74.51 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) | 2024/2025 |
Nejlepší výsledky 2026/2027
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 35.70 | Aloituskilpailu1 (Hämeenlinna/FIN) |
| Junior Women | Volné jízdy | 66.88 | SenJunNovBDebAsilmut-L3-LK1 (Joensuu / JoKa/FIN) |
| Junior Women | Celkové | 95.33 | SenJunNovBDebAsilmut-L3-LK1 (Joensuu / JoKa/FIN) |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 35.08 | Helmipiruetit (Joensuu / JoKa/FIN) |
| Junior Women | Volné jízdy | 56.51 | YL Sen jun nov Bdeb Asil L3 (Helsinki / HL/FIN) |
| Junior Women | Celkové | 91.24 | Helmipiruetit (Joensuu / JoKa/FIN) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 27.27 | Helmipiruetit 2025 (Joensuu, Kisapolku 4/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 56.93 | Helmipiruetit 2025 (Joensuu, Kisapolku 4/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 84.20 | Helmipiruetit 2025 (Joensuu, Kisapolku 4/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Krátce program | 28.63 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Volné jízdy | 43.25 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Celkové | 71.88 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Krátce program | 28.88 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Volné jízdy | 45.63 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Celkové | 74.51 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 26.04 | Maalispiruetit 2024 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 45.85 | Maalispiruetit 2024 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 71.89 | Maalispiruetit 2024 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls L1 | Krátce program | 21.86 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) |
| Sm-Novice Girls L1 | Volné jízdy | 43.31 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) |
| Sm-Novice Girls L1 | Celkové | 65.17 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Krátce program | 19.61 | Kata Trophy (Kauniainen/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Volné jízdy | 40.83 | Kata Trophy (Kauniainen/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Celkové | 60.44 | Kata Trophy (Kauniainen/FIN) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 21.64 | Gliss Open 2023 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 47.02 | Gliss Open 2023 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 68.66 | Gliss Open 2023 (Tallinn/EST) |
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 24.72 | SM-Noviisit ja Debytantit L2 (Kuopio / KuLS/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 47.53 | Debytanttien ja SM-noviisien 1. vk L2 22.-23.10.2022 (Jyväskylä/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 72.04 | SM-Noviisit ja Debytantit L2 (Kuopio / KuLS/FIN) |
| Sm-Novice Girls Hf | Volné jízdy | 42.66 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice Girls Hf | Celkové | 42.66 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Krátce program | 24.50 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Volné jízdy | 41.98 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Celkové | 66.48 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Volné jízdy | 45.29 | SM-noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (L2) (FIN) |
| Debytant Girls | Celkové | 45.29 | SM-noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (L2) (FIN) |
| Debytant Hf | Volné jízdy | 47.19 | YL Jun Sen LK Deb SM-nov HF (FIN) |
| Debytant Hf | Celkové | 47.19 | YL Jun Sen LK Deb SM-nov HF (FIN) |
| Debytant R1 | Volné jízdy | 40.81 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) |
| Debytant R1 | Celkové | 40.81 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| A-Silmut 2009 | Volné jízdy | 33.77 | Pohjoisen Alueen Kevätkilpailu (FIN) |
| A-Silmut 2009 | Celkové | 33.77 | Pohjoisen Alueen Kevätkilpailu (FIN) |
| Silmut A | Volné jízdy | 29.35 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. (FIN) |
| Silmut A | Celkové | 29.35 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. (FIN) |
Sezóna 2026/2027
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.11.2026 | Tikkurila Trophy 2026 Syksy Vantaa/FIN |
Junior Women | 7 | 89.26 |
Short Program 7 (31.91) Free Skating 5 (57.35)
|
| 24–25.10.2026 | SenJunNovBDebAsilmut-L3-LK1 Joensuu / JoKa/FIN |
Junior Women | 5 | 95.33 |
Short Program 10 (28.45) Free Skating 1 (66.88)
|
| 11–13.09.2026 | Aloituskilpailu1 Hämeenlinna/FIN |
Junior Women | 4 | 93.40 |
Short Program 1 (35.70) Free Skating 4 (57.70)
|
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.01–01.02.2026 | Helmipiruetit Joensuu / JoKa/FIN |
Junior Women | 3 | 91.24 |
Short Program 2 (35.08) Free Skating 5 (56.16)
|
| 17–18.01.2026 | Seniorit,Juniorit,Noviisit,B-Debytantit,A-silmut L3 LK2 Savonlinna / SaTu/FIN |
Junior Women | 15 | 76.98 |
Short Program 10 (30.72) Free Skating 15 (46.26)
|
| 28–30.11.2025 | Marraspiruetit Joensuu, Kisapolku 4 / JoKa/FIN |
Junior Women | 10 | 81.89 |
Short Program 9 (30.71) Free Skating 13 (51.18)
|
| 25–26.10.2025 | YL Sen jun nov Bdeb Asil L3 Helsinki / HL/FIN |
Junior Women | 14 | 81.48 |
Short Program 22 (24.97) Free Skating 13 (56.51)
|
| 19–21.09.2025 | Aloituskisa 4 Hämeenlinna/FIN |
Junior Women | 7 | 88.06 |
Short Program 4 (33.59) Free Skating 9 (54.47)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.02.2025 | Helmipiruetit 2025 Joensuu, Kisapolku 4/FIN |
Sm-Novice Girls | 7 | 84.20 |
Short Program 10 (27.27) Free Skating 5 (56.93)
|
| 23–24.11.2024 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 JOENSUU/FIN |
Sm-Novice Girls R2 | 11 | 74.51 |
Short Program 7 (28.88) Free Skating 12 (45.63)
|
| 01–03.11.2024 | Marraspiruetit 2024 Joensuu/FIN |
Sm-Novice Girls | ODS | ||
| 12–13.10.2024 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 Lahti/FIN |
Sm-Novice Girls R1 | 12 | 71.88 |
Short Program 6 (28.63) Free Skating 15 (43.25)
|
| 20–22.09.2024 | YL aloituskilpailu 4 Kouvola / KKJT/FIN |
Sm-Novice Girls | 13 | 62.50 |
Short Program 16 (20.53) Free Skating 12 (41.97)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.03.2024 | Maalispiruetit 2024 JOENSUU/FIN |
Sm-Novice Girls | 6 | 71.89 |
Short Program 4 (26.04) Free Skating 7 (45.85)
|
| 05–07.01.2024 | Kata Trophy Kauniainen/FIN |
Sm-Novice Girls R2 | 24 | 60.44 |
Short Program 24 (19.61) Free Skating 23 (40.83)
|
| 01–03.12.2023 | Joulupiruetit 2023 (HH2) JOENSUU/FIN |
Sm-Novice Girls | 10 | 69.76 |
Short Program 13 (26.01) Free Skating 11 (43.75)
|
| 24–26.11.2023 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 TAMPERE/FIN |
Sm-Novice Girls L1 | 32 | 65.17 |
Short Program 34 (21.86) Free Skating 32 (43.31)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.03.2023 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK Helsinki/FIN |
Sm-Novice Girls Hf | 21 | 42.66 |
Free Skating 21 (42.66)
|
| 10–12.02.2023 | ylsmnovdeb3vk Helsinki / HL/FIN |
Sm-Novice Girls R1 | 23 | 66.48 |
Short Program 21 (24.50) Free Skating 23 (41.98)
|
| 12–15.01.2023 | Gliss Open 2023 Tallinn/EST |
Advanced Novice Girls | 23 | 68.66 |
Short Program 27 (21.64) Free Skating 20 (47.02)
|
| 19–20.11.2022 | SM-Noviisit ja Debytantit L2 Kuopio / KuLS/FIN |
Sm-Novice Girls | 10 | 72.04 |
Short Program 12 (24.72) Free Skating 9 (47.32)
|
| 22–23.10.2022 | Debytanttien ja SM-noviisien 1. vk L2 22.-23.10.2022 Jyväskylä/FIN |
Sm-Novice Girls | 19 | 70.30 |
Short Program 23 (22.77) Free Skating 14 (47.53)
|
| 17–18.09.2022 | Nummela Trophy 2022 Nummela/FIN |
Sm-Novice Girls | 30 | 66.19 |
Short Program 31 (21.96) Free Skating 21 (44.23)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.03.2022 | YL Jun Sen LK Deb SM-nov HF FIN |
Debytant Hf | 5 | 47.19 |
Free Skating 5 (47.19)
|
| 04–06.02.2022 | ylsmnovdeb3vk Vantaa/FIN |
Debytant R1 | 17 | 40.81 |
Free Skating 17 (40.81)
|
| 27–28.11.2021 | YL SM-noviisit ja debytantit L2 Kuopio/FIN |
Debytant Girls |
Free Skating 6 (44.79)
|
||
| 23–24.10.2021 | SM-noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (L2) FIN |
Debytant Girls | 8 | 45.29 |
Free Skating 8 (45.29)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–21.03.2021 | Pohjoisen Alueen Kevätkilpailu FIN |
A-Silmut 2009 | 1 | 33.77 |
Free Skating 1 (33.77)
|
| 18–20.09.2020 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. FIN |
Silmut A | 1 | 29.35 |
Free Skating 1 (29.35)
|