Soraya POLETTI neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 40.79 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Women | Volné jízdy | 70.00 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) | 2017/2018 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Krátce program | 28.04 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet U14 | Volné jízdy | 40.84 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet U14 | Celkové | 68.88 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet U15 | Krátce program | 34.77 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet U15 | Volné jízdy | 57.46 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet U15 | Celkové | 92.23 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadets U14 Girls | Krátce program | 29.98 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) | 2015/2016 |
| Cadets U14 Girls | Volné jízdy | 52.34 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) | 2015/2016 |
| Cadets U15 Girls | Krátce program | 33.44 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre (SUI) | 2016/2017 |
| Cadets U15 Girls | Volné jízdy | 52.63 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre (SUI) | 2016/2017 |
| Junior Sev Women | Krátce program | 40.78 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Sev Women | Volné jízdy | 68.71 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Sev Women | Celkové | 108.32 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini | Krátce program | 25.86 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Mini | Volné jízdy | 47.02 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Mini | Celkové | 72.88 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Mini/Jugend Sev | Krátce program | 27.98 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Mini/Jugend Sev | Volné jízdy | 49.96 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Mini/Jugend Sev | Celkové | 77.94 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Krátce program | 31.14 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Celkové | 78.92 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Volné jízdy | 48.36 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Krátce program | 31.16 | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Volné jízdy | 51.70 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Celkové | 81.95 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Mini Women | Krátce program | 22.41 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Sev Mini Women | Volné jízdy | 37.46 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Sev Mini Women | Celkové | 59.87 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Sev Nw U15 Women | Krátce program | 31.37 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Nw U15 Women | Volné jízdy | 51.14 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Nw U15 Women | Celkové | 82.51 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Speranze Girls | Krátce program | 28.03 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Speranze Girls | Volné jízdy | 49.12 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Speranze Girls | Celkové | 77.15 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 32.90 | 10ème Trophée Romand (SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 54.93 | 10ème Trophée Romand (SUI) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Sev Women | Krátce program | 40.78 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Junior Sev Women | Volné jízdy | 68.71 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Junior Sev Women | Celkové | 108.32 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Junior Women | Krátce program | 40.79 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 70.00 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cadet U15 | Krátce program | 34.77 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadet U15 | Volné jízdy | 57.46 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadet U15 | Celkové | 92.23 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Krátce program | 33.44 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Volné jízdy | 52.63 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Krátce program | 31.16 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Volné jízdy | 51.70 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Celkové | 81.95 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U15 Women | Krátce program | 31.37 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U15 Women | Volné jízdy | 51.14 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U15 Women | Celkové | 82.51 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Krátce program | 28.04 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadet U14 | Volné jízdy | 40.84 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadet U14 | Celkové | 68.88 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadets U14 Girls | Krátce program | 29.98 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) |
| Cadets U14 Girls | Volné jízdy | 52.34 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Krátce program | 31.14 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Volné jízdy | 47.78 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Celkové | 78.92 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Krátce program | 28.54 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Volné jízdy | 48.36 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Celkové | 76.90 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Mini/Jugend Sev | Krátce program | 27.98 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) |
| Mini/Jugend Sev | Volné jízdy | 49.96 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) |
| Mini/Jugend Sev | Celkové | 77.94 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) |
| Speranze Girls | Krátce program | 28.03 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
| Speranze Girls | Volné jízdy | 49.12 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
| Speranze Girls | Celkové | 77.15 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Mini | Krátce program | 25.86 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini | Volné jízdy | 47.02 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini | Celkové | 72.88 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Sev Mini Women | Krátce program | 22.41 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
| Sev Mini Women | Volné jízdy | 37.46 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
| Sev Mini Women | Celkové | 59.87 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–14.10.2018 | 10ème Trophée Romand SUI |
Junior Women |
Short Program 6 (32.90) Free Skating 8 (54.93)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.01.2018 | Championnats Suisse Juniors et Seniors B 2018 Nationals SUI |
Junior Women |
Free Skating 8 (68.38) Short Program 14 (36.46)
|
||
| 24–26.11.2017 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 SUI |
Junior Sev Women | 3 | 108.32 |
Short Program 1 (39.61) Free Skating 4 (68.71)
|
| 16–19.11.2017 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Junior Sev Women | 3 | 103.96 |
Short Program 3 (39.73) Free Skating 6 (64.23)
|
| 10–12.11.2017 | Championnats romands 2018, Sion SUI |
Junior Women |
Free Skating 4 (70.00) Short Program 4 (40.79)
|
||
| 22–24.09.2017 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Junior Sev Women | 5 | 107.32 |
Short Program 6 (40.78) Free Skating 7 (66.54)
|
Sezóna 2016/2017
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–24.01.2016 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 Nat. 10 SUI |
Cadet U14 | 10 | 68.88 |
Short Program 4 (28.04) Free Skating 17 (40.84)
|
| 28–29.11.2015 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 SUI |
Nachwuchs Girls Sev U14 | 2 | 78.92 |
Short Program 2 (31.14) Free Skating 2 (47.78)
|
| 13–15.11.2015 | Championnats romands 2016, Genève SUI |
Cadets U14 Girls |
Free Skating 1 (52.34) Short Program 1 (29.98)
|
||
| 18–20.09.2015 | Dreitannen Cup SUI |
Nachwuchs Sev Girls U14 | 6 | 68.02 |
Short Program 3 (28.00) Free Skating 9 (40.02)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.11.2014 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 SUI |
Nachwuchs Sev Girls U14 | 4 | 76.90 |
Short Program 4 (28.54) Free Skating 3 (48.36)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.01–02.02.2014 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 🏅 Nat. 3 SUI |
Speranze Girls | 3 | 77.15 |
Short Program 3 (28.03) Free Skating 2 (49.12)
|
| 30.11–01.12.2013 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 SUI |
Mini/Jugend Sev | 1 | 77.94 |
Short Program 1 (27.98) Free Skating 1 (49.96)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.02.2013 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 🏅 Nat. 2 SUI |
Mini | 2 | 72.88 |
Short Program 2 (25.86) Free Skating 3 (47.02)
|
| 23–25.11.2012 | Züri-Leu-Cup 2012 SUI |
Sev Mini Women | 11 | 59.87 |
Short Program 10 (22.41) Free Skating 11 (37.46)
|