Stefan DEINES neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Nachwuchs Boys | Krátce program | 24.56 | Landesmeisterschaften 2014 (GER) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Boys | Volné jízdy | 43.45 | Landesmeisterschaften 2014 (GER) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Boys | Celkové | 68.01 | Landesmeisterschaften 2014 (GER) | 2013/2014 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Nachwuchs Boys U13 | Krátce program | 19.37 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2013 (Oberstdorf/GER) | 2012/2013 |
| Nachwuchs Boys U13 | Volné jízdy | 42.29 | Ruhr Cup 2013 (GER) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Boys U13 | Celkové | 60.74 | Ruhr Cup 2013 (GER) | 2013/2014 |
| Neulinge Boys | Krátce program | 18.86 | Nordbergpokal 2012 (GER) | 2012/2013 |
| Neulinge Boys | Volné jízdy | 36.64 | Nordbergpokal 2012 (GER) | 2012/2013 |
| Neulinge Boys | Celkové | 55.50 | Nordbergpokal 2012 (GER) | 2012/2013 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Boys | Krátce program | 24.56 | Landesmeisterschaften 2014 (GER) |
| Nachwuchs Boys | Volné jízdy | 43.45 | Landesmeisterschaften 2014 (GER) |
| Nachwuchs Boys | Celkové | 68.01 | Landesmeisterschaften 2014 (GER) |
| Nachwuchs Boys U13 | Krátce program | 18.45 | Ruhr Cup 2013 (GER) |
| Nachwuchs Boys U13 | Volné jízdy | 42.29 | Ruhr Cup 2013 (GER) |
| Nachwuchs Boys U13 | Celkové | 60.74 | Ruhr Cup 2013 (GER) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Boys U13 | Krátce program | 19.37 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2013 (Oberstdorf/GER) |
| Nachwuchs Boys U13 | Volné jízdy | 41.27 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2013 (Oberstdorf/GER) |
| Nachwuchs Boys U13 | Celkové | 60.64 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2013 (Oberstdorf/GER) |
| Neulinge Boys | Krátce program | 18.86 | Nordbergpokal 2012 (GER) |
| Neulinge Boys | Volné jízdy | 36.64 | Nordbergpokal 2012 (GER) |
| Neulinge Boys | Celkové | 55.50 | Nordbergpokal 2012 (GER) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.02.2014 | Landesmeisterschaften 2014 GER |
Nachwuchs Boys | 6 | 68.01 |
Short Program 6 (24.56) Free Skating 5 (43.45)
|
| 23–24.11.2013 | Nordbergpokal 2013 GER |
Nachwuchs Boys | 4 | 56.13 |
Short Program 4 (19.17) Free Skating 4 (36.96)
|
| 19–20.10.2013 | Ruhr Cup 2013 GER |
Nachwuchs Boys U13 | 5 | 60.74 |
Short Program 6 (18.45) Free Skating 4 (42.29)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.02.2013 | Westfalen Cup 2013 GER |
Nachwuchs Boys | ODS | ||
| 09–13.01.2013 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2013 Nat. 12 Oberstdorf/GER |
Nachwuchs Boys U13 | 12 | 60.64 |
Short Program 13 (19.37) Free Skating 9 (41.27)
|
| 24.11.2012 | Nordbergpokal 2012 GER |
Neulinge Boys | 1 | 55.50 |
Short Program 3 (18.86) Free Skating 1 (36.64)
|
| 27–28.10.2012 | Ruhr Cup Essen 2012 GER |
Neulinge Boys | 4 | 47.90 |
Short Program 4 (16.83) Free Skating 3 (31.07)
|