fsresults

Sunflowers

FIN FIN · Helsinki FSA (11/12–25/26)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Mupi Tulokkaat R1 Celkové 69.13 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) 2025/2026
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Celkové 61.26 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Minorit Celkové 21.03 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN) 2011/2012
Pikku Tulokkaat, Mupi Celkové 64.64 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) 2024/2025
Tulokkaat Celkové 64.52 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat L1 Celkové 63.48 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) 2025/2026
Tulokkaat Mupi R2 Celkové 65.57 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) 2024/2025
Tulokkaat R1 Celkové 65.74 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Celkové 57.15 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Celkové 57.53 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R1 Celkové 60.43 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R3 Celkové 65.48 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024

Nejlepší výsledky 2025/2026

KategorieSegmentSkóreZískané na
Mupi Tulokkaat R1 Celkové 69.13 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN)
Tulokkaat L1 Celkové 63.48 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
Pikku Tulokkaat, Mupi Volné jízdy 64.64 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Pikku Tulokkaat, Mupi Celkové 64.64 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Volné jízdy 65.57 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Celkové 65.57 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi Volné jízdy 48.84 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)
Tulokkaat, Mupi Celkové 48.84 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Volné jízdy 61.26 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Celkové 61.26 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Volné jízdy 57.53 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi Celkové 57.53 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Volné jízdy 60.43 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Celkové 60.43 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R3 Volné jízdy 65.48 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R3 Celkové 65.48 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
Tulokkaat Volné jízdy 64.52 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Celkové 64.52 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R1 Volné jízdy 65.74 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R1 Celkové 65.74 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
Tulokkaat R2, Mupi Volné jízdy 57.15 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Celkové 57.15 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Volné jízdy 55.49 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Celkové 55.49 Tiksi IceClub 2022 (FIN)

Nejlepší výsledky 2011/2012

KategorieSegmentSkóreZískané na
Minorit Volné jízdy 21.03 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN)
Minorit Celkové 21.03 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN)