fsresults

Team Minion

FIN FIN · PORIT (11/12–16/17) → PML (19/20–25/26)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Minorit Celkové 33.54 ML KANS. SARJOJEN 3. KILPAILU (FIN) 2015/2016
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
L2_minorit Celkové 27.62 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN) 2019/2020
Lohko 2, Minorit Celkové 25.90 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN) 2023/2024
Minorit Celkové 44.61 ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN) 2023/2024
Minorit 1l Celkové 26.83 ML kans. 1L 2. vk 8.2.2015 (FIN) 2014/2015
Minorit L1 Celkové 16.25 mlsm2vk (Espoo/FIN) 2021/2022
Minorit L2 Celkové 22.28 ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN) 2022/2023
Minorit Lohko 1 Celkové 21.96 ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN) 2016/2017
Minorit Lohko 2 Celkové 27.33 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) 2025/2026

Nejlepší výsledky 2025/2026

KategorieSegmentSkóreZískané na
Minorit Volné jízdy 29.41 Uplakers synchro 2025 (Kangasala //FIN)
Minorit Celkové 29.41 Uplakers synchro 2025 (Kangasala //FIN)
Minorit L2 Volné jízdy 20.38 ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) (Kouvola / KKJT/FIN)
Minorit L2 Celkové 20.38 ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) (Kouvola / KKJT/FIN)
Minorit Lohko 2 Volné jízdy 27.33 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
Minorit Lohko 2 Celkové 27.33 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
L2 Minorit Volné jízdy 23.87 ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN)
L2 Minorit Celkové 23.87 ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN)
Lohko 2, Minorit Volné jízdy 25.90 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN)
Lohko 2, Minorit Celkové 25.90 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN)
Minorit Volné jízdy 27.29 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN)
Minorit Volné jízdy 44.61 ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN)
Minorit Celkové 44.61 ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN)
Minorit Celkové 27.29 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
Minorit Volné jízdy 23.58 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Minorit Celkové 23.58 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Minorit L2 Volné jízdy 22.28 ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN)
Minorit L2 Celkové 22.28 ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN)

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
Minorit Volné jízdy 20.38 ML Kutsukilpailut (Turku/FIN)
Minorit Volné jízdy 15.87 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)
Minorit Celkové 15.87 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)
Minorit Celkové 39.69 ML Kutsukilpailut (Turku/FIN)
Minorit L1 Volné jízdy 16.25 mlsm2vk (Espoo/FIN)
Minorit L1 Celkové 16.25 mlsm2vk (Espoo/FIN)

Nejlepší výsledky 2019/2020

KategorieSegmentSkóreZískané na
L2_minorit Volné jízdy 27.62 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN)
L2_minorit Celkové 27.62 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN)
Minorit Volné jízdy 25.07 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)
Minorit Celkové 25.07 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)

Nejlepší výsledky 2016/2017

KategorieSegmentSkóreZískané na
Minorit Volné jízdy 25.28 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN)
Minorit Celkové 25.28 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN)
Minorit Lohko 1 Volné jízdy 21.96 ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN)
Minorit Lohko 1 Celkové 21.96 ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN)

Nejlepší výsledky 2015/2016

KategorieSegmentSkóreZískané na
Minorit Volné jízdy 33.54 ML KANS. SARJOJEN 3. KILPAILU (FIN)
Minorit Celkové 33.54 ML KANS. SARJOJEN 3. KILPAILU (FIN)

Nejlepší výsledky 2014/2015

KategorieSegmentSkóreZískané na
Minorit Volné jízdy 23.04 SM hopeafinaali ja kansallisten 3.kilpailu 28.-29. (FIN)
Minorit Celkové 23.04 SM hopeafinaali ja kansallisten 3.kilpailu 28.-29. (FIN)
Minorit 1l Volné jízdy 26.83 ML kans. 1L 2. vk 8.2.2015 (FIN)
Minorit 1l Celkové 26.83 ML kans. 1L 2. vk 8.2.2015 (FIN)

Nejlepší výsledky 2011/2012

KategorieSegmentSkóreZískané na
Minorit Volné jízdy 25.30 ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN)
Minorit Volné jízdy 19.07 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN)
Minorit Celkové 19.07 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN)
Minorit Celkové 25.30 ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN)