fsresults

Team Minique

FIN FIN · HSK (13/14–25/26)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Celkové 58.66 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Pikku Tulokkaat, Mupi Celkové 60.44 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) 2024/2025
Tulokkaat Celkové 54.57 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2 Celkové 62.63 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Celkové 53.83 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Celkové 58.86 ML PK-Aluemestaruus 2026 (Espoo/FIN) 2025/2026
Tulokkaat, Mupi L2 Celkové 68.37 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Celkové 63.22 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024

Nejlepší výsledky 2025/2026

KategorieSegmentSkóreZískané na
Tulokkaat, Mupi Celkové 58.86 ML PK-Aluemestaruus 2026 (Espoo/FIN)
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
Pikku Tulokkaat, Mupi Volné jízdy 60.44 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Pikku Tulokkaat, Mupi Celkové 60.44 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Volné jízdy 51.83 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)
Tulokkaat, Mupi Celkové 51.83 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 Volné jízdy 68.37 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 Celkové 68.37 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Volné jízdy 60.21 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Celkové 60.21 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Volné jízdy 58.66 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Celkové 58.66 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Volné jízdy 48.71 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Celkové 48.71 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Volné jízdy 63.22 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Celkové 63.22 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
Tulokkaat Volné jízdy 54.57 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Celkové 54.57 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R2 Volné jízdy 62.63 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R2 Celkové 62.63 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
Tulokkaat R2, Mupi Volné jízdy 53.83 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Celkové 53.83 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Volné jízdy 51.59 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Celkové 51.59 Tiksi IceClub 2022 (FIN)