fsresults

Team Soleil

FIN FIN · LTL (07/08–25/26)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Sm-Novice Celkové 60.11 Muodostelmaluistelun SM2024 (Turku / Kaari/FIN) 2023/2024
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
ISU Advanced Novice Celkové 55.15 ISU Mozartcup 2019 (AUT) 2018/2019
Novice Celkové 50.60 ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN) 2018/2019
Noviisit-kultafinaali Celkové 47.20 Noviisien kulta- ja hopeafinaali 9.3.2008 (FIN) 2007/2008
Sm-Novice Hf Celkové 52.41 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN) 2022/2023
Sm-Novice L1 Celkové 53.46 ML SM-sarjojen 1vk (Jyväskylä / JyTLS/FIN) 2024/2025
Sm-Novice L2 Celkové 57.23 mlsm2vk (Espoo / HL/FIN) 2022/2023
Sm-Novice Lohko 1 Celkové 55.97 ML SM 2vk (Helsinki/FIN) 2023/2024
Sm-Novice Lohko 2 Celkové 48.61 ML SM-sarjat 1.VK (FIN) 2018/2019
Sm-Novice Lohko I Celkové 38.44 ML SM-sen, jun, nov 2.vk. 11.-13.12.2009 (FIN) 2009/2010
Sm-Novice Mupi Celkové 96.84 EVT:n Kutsukilpailu 31.1.2025 (Vantaa //FIN) 2024/2025

Nejlepší výsledky 2025/2026

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm Novice Volné jízdy 55.44 ML SM2026 (Turku/FIN)
Sm Novice Celkové 55.44 ML SM2026 (Turku/FIN)
Sm Novice L1 Volné jízdy 51.64 ML SM-sarjojen 2. vk (Tampere / TapTL/FIN)
Sm Novice L1 Celkové 51.64 ML SM-sarjojen 2. vk (Tampere / TapTL/FIN)
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 57.48 Muodostelmaluistelun SM2025 (Helsinki / HL/FIN)
Sm-Novice Celkové 57.48 Muodostelmaluistelun SM2025 (Helsinki / HL/FIN)
Sm-Novice L1 Volné jízdy 53.46 ML SM-sarjojen 1vk (Jyväskylä / JyTLS/FIN)
Sm-Novice L1 Celkové 53.46 ML SM-sarjojen 1vk (Jyväskylä / JyTLS/FIN)
Sm-Novice Mupi Volné jízdy 49.18 EVT:n Kutsukilpailu 31.1.2025 (Vantaa //FIN)
Sm-Novice Mupi Celkové 96.84 EVT:n Kutsukilpailu 31.1.2025 (Vantaa //FIN)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 60.11 Muodostelmaluistelun SM2024 (Turku / Kaari/FIN)
Sm-Novice Celkové 60.11 Muodostelmaluistelun SM2024 (Turku / Kaari/FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Volné jízdy 55.97 ML SM 2vk (Helsinki/FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Celkové 55.97 ML SM 2vk (Helsinki/FIN)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 54.83 Muodostelmaluistelu SM-sarjat 1.valintakilpailu (Lahti/FIN)
Sm-Novice Celkové 54.83 Muodostelmaluistelu SM-sarjat 1.valintakilpailu (Lahti/FIN)
Sm-Novice Hf Volné jízdy 52.41 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Sm-Novice Hf Celkové 52.41 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Sm-Novice L2 Volné jízdy 57.23 mlsm2vk (Espoo / HL/FIN)
Sm-Novice L2 Celkové 57.23 mlsm2vk (Espoo / HL/FIN)

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 46.99 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Sm-Novice Celkové 46.99 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Sm-Novice L2 Volné jízdy 44.01 mlsm1vk (Helsinki/FIN)
Sm-Novice L2 Celkové 37.83 mlsm2vk (Espoo/FIN)

Nejlepší výsledky 2020/2021

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice L2 Volné jízdy 57.09 ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN)
Sm-Novice L2 Celkové 57.09 ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN)

Nejlepší výsledky 2019/2020

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 51.62 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)
Sm-Novice Celkové 51.62 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)
Sm-Novice L2 Volné jízdy 50.65 ML SM-sarjat 2.valinta 7-8.12.2019 (FIN)
Sm-Novice L2 Celkové 50.65 ML SM-sarjat 2.valinta 7-8.12.2019 (FIN)

Nejlepší výsledky 2018/2019

KategorieSegmentSkóreZískané na
ISU Advanced Novice Volné jízdy 55.15 ISU Mozartcup 2019 (AUT)
ISU Advanced Novice Celkové 55.15 ISU Mozartcup 2019 (AUT)
Novice Volné jízdy 50.60 ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN)
Novice Celkové 50.60 ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN)
Sm-Novice Volné jízdy 49.83 Pikkujoulukilpailu 1.12.2018 (FIN)
Sm-Novice Celkové 49.83 Pikkujoulukilpailu 1.12.2018 (FIN)
Sm-Novice L2 Volné jízdy 51.75 ML SM-sarjojen 2.vk. 8.-9.12.18 (FIN)
Sm-Novice L2 Celkové 51.75 ML SM-sarjojen 2.vk. 8.-9.12.18 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Volné jízdy 48.61 ML SM-sarjat 1.VK (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Celkové 48.61 ML SM-sarjat 1.VK (FIN)

Nejlepší výsledky 2017/2018

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 40.40 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Sm-Novice Celkové 40.40 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Volné jízdy 38.14 ML SM-sarjojen 1.vk. 4.-5.11.2017 (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Celkové 38.14 ML SM-sarjojen 1.vk. 4.-5.11.2017 (FIN)

Nejlepší výsledky 2016/2017

KategorieSegmentSkóreZískané na
Novice Volné jízdy 41.04 ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 (FIN)
Novice Celkové 41.04 ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Volné jízdy 37.01 ML SM-sarjat 2.vk. 3.-4.12.2016 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Celkové 37.01 ML SM-sarjat 2.vk. 3.-4.12.2016 (FIN)

Nejlepší výsledky 2013/2014

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 40.27 ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN)
Sm-Novice Celkové 40.27 ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Volné jízdy 38.17 ML SM-sarjojen 1. vk. 8.-10.11.2013 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Celkové 38.17 ML SM-sarjojen 1. vk. 8.-10.11.2013 (FIN)

Nejlepší výsledky 2012/2013

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Lohko 2 Volné jízdy 35.99 SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 1.vk.9.-11.11.12 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Celkové 35.19 SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 2.vk. 7.-9.12.12 (FIN)

Nejlepší výsledky 2011/2012

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 35.95 ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN)
Sm-Novice Celkové 35.95 ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Volné jízdy 36.77 ML SM-sarjojen 2. vk. 6.-8.1.2012 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Celkové 36.77 ML SM-sarjojen 2. vk. 6.-8.1.2012 (FIN)

Nejlepší výsledky 2010/2011

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 42.18 ML SM-KILPAILUT 4.-6.3.2011 (FIN)
Sm-Novice Celkové 42.18 ML SM-KILPAILUT 4.-6.3.2011 (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Volné jízdy 47.54 ML SM-sarjojen 2 vk. 7.-9.1.2011 (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Celkové 41.22 ML SM-sarjojen 1. vk. 12.-14.11.2010 (FIN)

Nejlepší výsledky 2009/2010

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 41.83 SM-Noviisit, Hopeafinaali 21.2.2010 (FIN)
Sm-Novice Celkové 41.83 SM-Noviisit, Hopeafinaali 21.2.2010 (FIN)
Sm-Novice Lohko I Volné jízdy 38.44 ML SM-sen, jun, nov 2.vk. 11.-13.12.2009 (FIN)
Sm-Novice Lohko I Celkové 38.44 ML SM-sen, jun, nov 2.vk. 11.-13.12.2009 (FIN)

Nejlepší výsledky 2007/2008

KategorieSegmentSkóreZískané na
Novice Volné jízdy 46.37 Muodostelmaluistelunoviisien II-lohkon 1. valintak (FIN)
Novice Celkové 46.37 Muodostelmaluistelunoviisien II-lohkon 1. valintak (FIN)
Noviisit-kultafinaali Celkové 47.20 Noviisien kulta- ja hopeafinaali 9.3.2008 (FIN)