Tsg SOLO neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Sjel s: Francoise SANCHEZ (16/17); Gail TAILLEFER (16/17); Julie BONNEFOND (16/17); Maria PIRIQUITO (16/17)
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Pre-Bronze | Povinný tanec | 18.94 | FONTENAY CUP (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Pre-Bronze | Celkové | 33.34 | FONTENAY CUP (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Pre-Bronze + | Volný tanec | 18.16 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 7 Ème Lame | N2-DANSE-LIBRE | 12.15 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| 7 Ème Lame N2 | Povinný tanec | 12.92 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| 7 Ème Lame N2 | Volný tanec | 12.15 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| 7 Ème Lame N2 | Celkové | 25.07 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| 7 Ème Lame Niveau 2 | Povinný tanec | 9.41 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| 7 Ème Lame Niveau 2 | Volný tanec | 6.22 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| 7 Ème Lame Niveau 2 | Celkové | 14.52 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| 7ème Cristal Niveau 1 Solo Ice Dance | Celkové | 14.75 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) | 2012/2013 |
| Argent 1 Solos | Povinný tanec | 23.96 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) | 2010/2011 |
| Argent 1 Solos | INTERPRETATION-DANCE | 27.74 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) | 2010/2011 |
| Argent 1 Solos | Celkové | 51.70 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) | 2010/2011 |
| Benjamin 1ere Annee | Povinný tanec | 8.64 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Benjamin 1ere Annee | Volný tanec | 19.95 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Benjamin 1ere Annee | Celkové | 37.07 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Bronze 2 Solos | Povinný tanec | 21.57 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) | 2010/2011 |
| Bronze 2 Solos | Volný tanec | 24.56 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) | 2010/2011 |
| Bronze 2 Solos | Celkové | 46.13 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) | 2010/2011 |
| Bronze Plus | Povinný tanec | 21.17 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Bronze Plus | Volný tanec | 20.69 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Bronze Plus | Celkové | 40.04 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Ice Dance D'interprétation Argent Solos s Julie BONNEFOND | Celkové | 23.82 | Coupe Adultes - Brive - 28 janvier 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Ice Dance D'interprétation Pré-Bronze Solos s Francoise SANCHEZ / Gail TAILLEFER / Maria PIRIQUITO | Celkové | 14.55 | Coupe Adultes - Brive - 28 janvier 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Or solos imposées | Celkové | 17.36 | Coupe Adultes - Brive - 28 janvier 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Pre-Bronze | LIBRE-DANSE-LIBRE | 15.11 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Pre-Bronze | IMPOSEES-DANSE-IMPOSEE-1 | 8.16 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Pre-Bronze | Celkové | 27.79 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| Pre-Bronze Libre | Celkové | 15.11 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Pre-Bronze Plus | Povinný tanec | 18.78 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| Preliminaire Minime | LIBRE-DANSE-LIBRE | 15.30 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Preliminaire Minime Libre | Celkové | 15.30 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Preliminaire Niveau 2 | Celkové | 31.06 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| Preliminaire Poussins/Benjamins | LIBRE-DANSE-LIBRE | 15.71 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Preliminaire Poussins/Benjamins | IMPOSEES-DANSE-IMPOSEE-1 | 13.56 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Preliminaire Poussins/Benjamins Imposees | Celkové | 13.56 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Preliminaire Poussins/Benjamins Libre | Celkové | 15.71 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Preparatoire Plus Niveau 1 | Povinný tanec | 18.37 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| Preparatoire Plus Niveau 1 | Volný tanec | 9.48 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| Preparatoire Plus Niveau 1 | Celkové | 27.85 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| Pré-Bronze | Povinný tanec | 14.45 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Pré-Bronze Plus | Volný tanec | 18.73 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Pré-Bronze Plus | Celkové | 35.45 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Pré-bronze | IMPOSEES-DANSE-IMPOSEE-2 | 8.97 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) | 2010/2011 |
| Pré-bronze Imposées | Celkové | 16.71 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) | 2010/2011 |
| Pré-bronze solos imposées | Celkové | 15.47 | Coupe Adultes - Brive - 28 janvier 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Préliminaire Minimes/Cadets | LIBRE-DANSE-LIBRE | 12.67 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaire Minimes/Cadets Libre | Celkové | 12.67 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaire N2 | Celkové | 35.34 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Préliminaire Poussins/Benjalins | IMPOSEE-DANSE-IMPOSEE | 15.00 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaire Poussins/Benjalins Imposée | Celkové | 15.00 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaire Poussins/Benjamins | IMPOSEE-DANSE-IMPOSEE | 15.95 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaire Poussins/Benjamins Imposée | Celkové | 15.95 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaires Minimes/Cadets | LIBRE-DANSE-LIBRE | 4.55 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaires Minimes/Cadets Libre | Celkové | 4.55 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaires Poussins/Benjamins | LIBRE-DANSE-LIBRE | 12.69 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaires Poussins/Benjamins Libre | Celkové | 12.69 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Préparatoire Plus | Povinný tanec | 18.15 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus | Volný tanec | 13.39 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus | N1-DANSE-LIBRE | 13.39 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus | Celkové | 31.54 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 14.86 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Volný tanec | 14.24 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Celkové | 29.10 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Senior Solos | Povinný tanec | 22.91 | COUPE DE FRANCE SOLOS 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Senior Solos | INTERPRETATION-DANCE | 29.83 | COUPE DE FRANCE SOLOS 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Senior Solos | Celkové | 52.74 | COUPE DE FRANCE SOLOS 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 16.03 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) | 2012/2013 |
| Solo Prébronze Plus | Volný tanec | 21.40 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) | 2012/2013 |
| Solo Prébronze Plus | Celkové | 35.31 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) | 2012/2013 |
| Solo prébronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 13.99 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet (FRA) | 2012/2013 |
| Solo prébronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 13.89 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet (FRA) | 2012/2013 |
| Solo prébronze | Celkové | 27.88 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Argent 1 | Povinný tanec | 21.11 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2-LIMOGES (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 1 | INTERPRETATION-DANCE | 27.58 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 1 | Celkové | 47.16 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2-LIMOGES (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 2 | Povinný tanec | 18.23 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2-LIMOGES (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 2 | INTERPRETATION-DANCE | 22.55 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 2 | Celkové | 39.50 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent Libre | Celkové | 28.63 | FONTENAY CUP (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Argent Plus | Povinný tanec | 24.59 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Argent Plus | INTERPRETATION-DANCE | 24.50 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Argent Plus | Celkové | 49.09 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Avenir | Povinný tanec | 22.86 | Tournoi Interregional 1 - Sud Ouest - Brive - 1617 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Avenir | Volný tanec | 15.41 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Avenir | Celkové | 37.94 | Tournoi Interregional 1 - Sud Ouest - Brive - 1617 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Benjamin | Povinný tanec | 10.73 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Benjamin | Volný tanec | 27.17 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Benjamin | Celkové | 48.53 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Benjamin 1 | Povinný tanec | 22.13 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Benjamin 1 | Volný tanec | 21.26 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J1 - BRIVE (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Benjamin 1 | Celkové | 40.05 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BREST (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 22.02 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - GER (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Benjamin 2 | Volný tanec | 25.55 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Benjamin 2 | Celkové | 46.46 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Bronze | Celkové | 39.79 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Bronze 1 | Povinný tanec | 19.96 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 1 | Volný tanec | 21.86 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 1 | Celkové | 41.82 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 2 | Povinný tanec | 26.47 | TOURNOI DE FRANCE-TROPHEE des VOLCANS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 2 | Volný tanec | 29.26 | TOURNOI DE FRANCE-TROPHEE des VOLCANS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 2 | Celkové | 55.73 | TOURNOI DE FRANCE-TROPHEE des VOLCANS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 25.16 | Tournoi Inter-Régional 1-Zone Sud-Ouest-Brive 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 25.27 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 50.37 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Cadets 1 | Povinný tanec | 19.54 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BREST (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Cadets 1 | INTERPRETATION-DANCE | 21.03 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Cadets 1 | Celkové | 37.73 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Cadets 2 | Povinný tanec | 26.54 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Cadets 2 | INTERPRETATION-DANCE | 25.36 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Cadets 2 | Celkové | 51.90 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Espoirs 1 | Povinný tanec | 25.30 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Espoirs 1 | Povinný tanec | 21.48 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J4 VIRY (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 32.25 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Espoirs 1 | Celkové | 57.55 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Espoirs 2 | Povinný tanec | 26.70 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J4 - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Espoirs 2 | INTERPRETATION-DANCE | 30.96 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Espoirs 2 | Celkové | 56.79 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J4 - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Juniors/Seniors | Povinný tanec | 17.55 | COUPES DE FRANCE SOLOS 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Juniors/Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 29.41 | COMPETITION NATIONALE 2 Villard de Lans 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Juniors/Seniors | Celkové | 45.13 | CN1 CLERMONT FD - 6 et 7 Decembre 2014 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Lames | Povinný tanec | 16.07 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Lames | Volný tanec | 11.53 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Lames | Celkové | 27.60 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Lames N2 | Povinný tanec | 15.38 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Lames N2 | Volný tanec | 12.54 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Lames N2 | Celkové | 27.92 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Novices 1 | Povinný tanec | 14.16 | COMPETITION NATIONALE 2 Villard de Lans 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Novices 1 | INTERPRETATION-DANCE | 21.60 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Novices 1 | Celkové | 34.30 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 25.89 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 28.06 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.31 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.35 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 2 | Celkové | 53.95 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 3 | Povinný tanec | 22.34 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Novices 3 | Povinný tanec | 25.28 | CHAMPIONNAT NATIONAL-J5-Trophée de la Soie 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 31.62 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 3 | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.68 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 3 | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.43 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 3 | Celkové | 55.69 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J4 TOULOUSE (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Or | Celkové | 53.25 | FONTENAY CUP (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Or Libre | Celkové | 29.68 | FONTENAY CUP (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Poussin | Povinný tanec | 17.40 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Poussin | Volný tanec | 15.42 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Poussin | Celkové | 32.82 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Pre-Bronze Libre | Celkové | 20.86 | FONTENAY CUP (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Povinný tanec | 18.74 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Volný tanec | 20.86 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Celkové | 39.60 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Prebronze | Povinný tanec | 18.06 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Prebronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 9.93 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Prebronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 8.83 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Prebronze | Celkové | 34.80 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 21.27 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 17.32 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Prebronze Plus | Volný tanec | 21.06 | Coupe Inter-Régionale Solos 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Prebronze Plus | Celkové | 41.78 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preliminaire | Povinný tanec | 18.92 | Tournoi Inter-Régional 1-Zone Sud-Ouest-Brive 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Preliminaire | LIBRE-LAME | 10.93 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preliminaire | Celkové | 25.13 | Tournoi Inter-Régional 1-Zone Sud-Ouest-Brive 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 14.40 | Championnat Inter régional SO - CLERMONT-FD - 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 14.90 | Championnat Inter régional SO - CLERMONT-FD - 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | Celkové | 29.30 | Championnat Inter régional SO - CLERMONT-FD - 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Plus | Povinný tanec | 18.34 | Championnat Inter régional SO - CLERMONT-FD - 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Plus | Volný tanec | 15.18 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Plus | DANSE-IMPOSEE-1 | 15.99 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Plus | Celkové | 32.58 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preparatoire | Povinný tanec | 16.26 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-1 | 14.03 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preparatoire | LIBRE-LAME | 10.44 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-2 | 15.16 | Championnat Inter régional SO - CLERMONT-FD - 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preparatoire | Celkové | 26.70 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preparatoire Plus | Povinný tanec | 19.52 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preparatoire Plus | Volný tanec | 19.22 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Preparatoire Plus | Celkové | 36.70 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Povinný tanec | 11.97 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Volný tanec | 11.64 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Celkové | 23.61 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Vermeil 2 | Povinný tanec | 22.94 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Vermeil 2 | INTERPRETATION-DANCE | 24.94 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Vermeil 2 | Celkové | 44.93 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Vermeil Plus | Povinný tanec | 14.43 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Vermeil Plus | INTERPRETATION-DANCE | 25.33 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Vermeil Plus | Celkové | 39.76 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-1 | 20.05 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) | 2012/2013 |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-2 | 18.77 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet (FRA) | 2012/2013 |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | Celkové | 37.35 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) | 2012/2013 |
| préparatoire Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-2 | 15.54 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet (FRA) | 2012/2013 |
| préparatoire Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-1 | 16.60 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) | 2012/2013 |
| préparatoire Solo Ice Dance | Celkové | 29.26 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) | 2012/2013 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Ice Dance D'interprétation Argent Solos s Julie BONNEFOND | INTERPRETATION-DANCE | 23.82 | Coupe Adultes - Brive - 28 janvier 2017 (FRA) |
| Ice Dance D'interprétation Argent Solos s Julie BONNEFOND | Celkové | 23.82 | Coupe Adultes - Brive - 28 janvier 2017 (FRA) |
| Ice Dance D'interprétation Pré-Bronze Solos s Francoise SANCHEZ / Gail TAILLEFER / Maria PIRIQUITO | DANSE-INTERPRETATION | 14.55 | Coupe Adultes - Brive - 28 janvier 2017 (FRA) |
| Ice Dance D'interprétation Pré-Bronze Solos s Francoise SANCHEZ / Gail TAILLEFER / Maria PIRIQUITO | Celkové | 14.55 | Coupe Adultes - Brive - 28 janvier 2017 (FRA) |
| Or solos imposées | Povinný tanec | 9.93 | Coupe Adultes - Brive - 28 janvier 2017 (FRA) |
| Or solos imposées | Celkové | 17.36 | Coupe Adultes - Brive - 28 janvier 2017 (FRA) |
| Pré-bronze solos imposées | Povinný tanec | 7.77 | Coupe Adultes - Brive - 28 janvier 2017 (FRA) |
| Pré-bronze solos imposées | Celkové | 15.47 | Coupe Adultes - Brive - 28 janvier 2017 (FRA) |
| Solos Argent Libre | Volný tanec | 28.63 | FONTENAY CUP (FRA) |
| Solos Argent Libre | Celkové | 28.63 | FONTENAY CUP (FRA) |
| Solos Argent Plus | Povinný tanec | 24.59 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Argent Plus | INTERPRETATION-DANCE | 24.50 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Argent Plus | Celkové | 49.09 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Avenir | Povinný tanec | 22.86 | Tournoi Interregional 1 - Sud Ouest - Brive - 1617 (FRA) |
| Solos Avenir | Volný tanec | 15.41 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Avenir | Celkové | 37.94 | Tournoi Interregional 1 - Sud Ouest - Brive - 1617 (FRA) |
| Solos Benjamin | Povinný tanec | 10.73 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Solos Benjamin | Volný tanec | 27.17 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Solos Benjamin | Celkové | 48.53 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 22.02 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - GER (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Volný tanec | 25.55 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Celkové | 46.46 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) |
| Solos Bronze | Povinný tanec | 20.12 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Bronze | Celkové | 39.79 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 23.55 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 22.66 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 46.21 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Cadets 2 | Povinný tanec | 26.54 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) |
| Solos Cadets 2 | INTERPRETATION-DANCE | 25.36 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) |
| Solos Cadets 2 | Celkové | 51.90 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) |
| Solos Or | Povinný tanec | 27.16 | FONTENAY CUP (FRA) |
| Solos Or | Celkové | 53.25 | FONTENAY CUP (FRA) |
| Solos Or Libre | Volný tanec | 29.68 | FONTENAY CUP (FRA) |
| Solos Or Libre | Celkové | 29.68 | FONTENAY CUP (FRA) |
| Solos Pre-Bronze | Povinný tanec | 18.94 | FONTENAY CUP (FRA) |
| Solos Pre-Bronze | Celkové | 33.34 | FONTENAY CUP (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Libre | Volný tanec | 20.86 | FONTENAY CUP (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Libre | Celkové | 20.86 | FONTENAY CUP (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 21.27 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Volný tanec | 21.06 | Coupe Inter-Régionale Solos 2017 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Celkové | 41.78 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preliminaire | Povinný tanec | 13.75 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preliminaire | LIBRE-LAME | 10.93 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preliminaire | Celkové | 24.23 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preparatoire | Povinný tanec | 16.26 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preparatoire | LIBRE-LAME | 10.44 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preparatoire | Celkové | 26.70 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Povinný tanec | 19.52 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Volný tanec | 15.14 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Celkové | 34.66 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Solos | Povinný tanec | 22.91 | COUPE DE FRANCE SOLOS 2016 (FRA) |
| Senior Solos | INTERPRETATION-DANCE | 29.83 | COUPE DE FRANCE SOLOS 2016 (FRA) |
| Senior Solos | Celkové | 52.74 | COUPE DE FRANCE SOLOS 2016 (FRA) |
| Solos Argent Plus | Povinný tanec | 14.70 | Tournoi Inter-Régional 1-Zone Sud-Ouest-Brive 2016 (FRA) |
| Solos Argent Plus | INTERPRETATION-DANCE | 22.36 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) |
| Solos Argent Plus | Celkové | 36.41 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Povinný tanec | 19.83 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BREST (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Volný tanec | 21.26 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J1 - BRIVE (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Celkové | 40.05 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BREST (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 25.16 | Tournoi Inter-Régional 1-Zone Sud-Ouest-Brive 2016 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 25.27 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 50.37 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) |
| Solos Cadets 1 | Povinný tanec | 19.54 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BREST (FRA) |
| Solos Cadets 1 | INTERPRETATION-DANCE | 21.03 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Cadets 1 | Celkové | 37.73 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Cadets 2 | Povinný tanec | 19.50 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Cadets 2 | INTERPRETATION-DANCE | 20.63 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Cadets 2 | Celkové | 40.13 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Poussin | Povinný tanec | 17.40 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) |
| Solos Poussin | Volný tanec | 15.42 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) |
| Solos Poussin | Celkové | 32.82 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) |
| Solos Prebronze | Povinný tanec | 18.06 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) |
| Solos Prebronze | Celkové | 34.80 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) |
| Solos Preliminaire | Povinný tanec | 18.92 | Tournoi Inter-Régional 1-Zone Sud-Ouest-Brive 2016 (FRA) |
| Solos Preliminaire | LIBRE-LAME | 6.21 | Tournoi Inter-Régional 1-Zone Sud-Ouest-Brive 2016 (FRA) |
| Solos Preliminaire | Celkové | 25.13 | Tournoi Inter-Régional 1-Zone Sud-Ouest-Brive 2016 (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Povinný tanec | 17.76 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Volný tanec | 19.22 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Celkové | 36.70 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Benjamin 1ere Annee | Povinný tanec | 8.64 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Benjamin 1ere Annee | Volný tanec | 19.95 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Benjamin 1ere Annee | Celkové | 37.07 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Povinný tanec | 22.13 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Volný tanec | 18.07 | CN1 CLERMONT FD - 6 et 7 Decembre 2014 (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Celkové | 37.31 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 13.93 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 20.91 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 34.63 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Povinný tanec | 17.55 | COUPES DE FRANCE SOLOS 2015 (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 29.04 | COUPES DE FRANCE SOLOS 2015 (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Celkové | 45.13 | CN1 CLERMONT FD - 6 et 7 Decembre 2014 (FRA) |
| Solos Lames | Povinný tanec | 16.07 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) |
| Solos Lames | Volný tanec | 11.53 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) |
| Solos Lames | Celkové | 27.60 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) |
| Solos Lames N2 | Povinný tanec | 15.38 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) |
| Solos Lames N2 | Volný tanec | 12.54 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) |
| Solos Lames N2 | Celkové | 27.92 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) |
| Solos Novices 1 | Povinný tanec | 12.70 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) |
| Solos Novices 1 | INTERPRETATION-DANCE | 21.60 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) |
| Solos Novices 1 | Celkové | 34.30 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Povinný tanec | 18.74 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Volný tanec | 20.86 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Celkové | 39.60 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Povinný tanec | 11.97 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Volný tanec | 11.64 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Celkové | 23.61 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | Povinný tanec | 14.43 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | INTERPRETATION-DANCE | 25.33 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | Celkové | 39.76 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 7 Ème Lame | N2-DANSE-LIBRE | 12.15 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| 7 Ème Lame N2 | Povinný tanec | 12.92 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| 7 Ème Lame N2 | Volný tanec | 12.15 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| 7 Ème Lame N2 | Celkové | 25.07 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| 7 Ème Lame Niveau 2 | Povinný tanec | 9.41 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| 7 Ème Lame Niveau 2 | Volný tanec | 6.22 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| 7 Ème Lame Niveau 2 | Celkové | 14.52 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| Bronze Plus | Povinný tanec | 21.17 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Bronze Plus | Volný tanec | 20.69 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Bronze Plus | Celkové | 40.04 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Pre-Bronze | Celkové | 27.79 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| Pre-Bronze Plus | Povinný tanec | 18.78 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| Preliminaire Niveau 2 | Povinný tanec | 16.22 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| Preliminaire Niveau 2 | Celkové | 31.06 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| Preparatoire Plus Niveau 1 | Povinný tanec | 18.37 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| Preparatoire Plus Niveau 1 | Volný tanec | 9.48 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| Preparatoire Plus Niveau 1 | Celkové | 27.85 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| Pré-Bronze | Povinný tanec | 14.45 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Pré-Bronze Plus | Volný tanec | 18.73 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Pré-Bronze Plus | Celkové | 35.45 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Préliminaire N2 | Povinný tanec | 17.75 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Préliminaire N2 | Celkové | 35.34 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Préparatoire Plus | Povinný tanec | 18.15 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Préparatoire Plus | Volný tanec | 13.39 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Préparatoire Plus | N1-DANSE-LIBRE | 13.39 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Préparatoire Plus | Celkové | 31.54 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 14.86 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Volný tanec | 14.24 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Celkové | 29.10 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Povinný tanec | 21.72 | CN2-LIM-Trophée de la Porcelaine-7 et 8 déc. 2013 (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 25.36 | CN2-LIM-Trophée de la Porcelaine-7 et 8 déc. 2013 (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Celkové | 47.08 | CN2-LIM-Trophée de la Porcelaine-7 et 8 déc. 2013 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Povinný tanec | 26.70 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J4 - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | INTERPRETATION-DANCE | 30.96 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Celkové | 56.79 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J4 - 2013-2014 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 7ème Cristal Niveau 1 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 14.75 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) |
| 7ème Cristal Niveau 1 Solo Ice Dance | Celkové | 14.75 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 16.03 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Volný tanec | 21.40 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Celkové | 35.31 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) |
| Solo prébronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 13.99 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet (FRA) |
| Solo prébronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 13.89 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet (FRA) |
| Solo prébronze | Celkové | 27.88 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Povinný tanec | 25.30 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Povinný tanec | 21.48 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J4 VIRY (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 32.25 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Celkové | 57.55 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Novices 3 | Povinný tanec | 22.34 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Novices 3 | Povinný tanec | 20.15 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 29.39 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Novices 3 | Celkové | 51.73 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Pre-Bronze + | Povinný tanec | 14.70 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Pre-Bronze + | Volný tanec | 18.16 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Pre-Bronze + | Celkové | 32.86 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-1 | 20.05 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-2 | 18.77 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet (FRA) |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | Celkové | 37.35 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) |
| préparatoire Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-1 | 16.60 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) |
| préparatoire Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-2 | 15.54 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet (FRA) |
| préparatoire Solo Ice Dance | Celkové | 29.26 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 25.89 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) |
| Solos Novices 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.35 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Novices 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.31 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 28.06 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) |
| Solos Novices 2 | Celkové | 53.95 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) |
| Solos Novices 3 | Povinný tanec | 25.28 | CHAMPIONNAT NATIONAL-J5-Trophée de la Soie 2012 (FRA) |
| Solos Novices 3 | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.43 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Novices 3 | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.68 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 31.62 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) |
| Solos Novices 3 | Celkové | 55.69 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J4 TOULOUSE (FRA) |
| Solos Prebronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 9.93 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) |
| Solos Prebronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 8.83 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) |
| Solos Prebronze | Celkové | 18.76 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 17.32 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Volný tanec | 17.34 | Championnat Inter régional SO - CLERMONT-FD - 2012 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Celkové | 32.12 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 14.40 | Championnat Inter régional SO - CLERMONT-FD - 2012 (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 14.90 | Championnat Inter régional SO - CLERMONT-FD - 2012 (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | Celkové | 29.30 | Championnat Inter régional SO - CLERMONT-FD - 2012 (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Povinný tanec | 18.34 | Championnat Inter régional SO - CLERMONT-FD - 2012 (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Volný tanec | 15.18 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | DANSE-IMPOSEE-1 | 15.99 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Celkové | 32.58 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-1 | 14.03 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-2 | 15.16 | Championnat Inter régional SO - CLERMONT-FD - 2012 (FRA) |
| Solos Preparatoire | Celkové | 26.09 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2010/2011
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Argent 1 Solos | Povinný tanec | 23.96 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) |
| Argent 1 Solos | INTERPRETATION-DANCE | 27.74 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) |
| Argent 1 Solos | Celkové | 51.70 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) |
| Bronze 2 Solos | Povinný tanec | 21.57 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) |
| Bronze 2 Solos | Volný tanec | 24.56 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) |
| Bronze 2 Solos | Celkové | 46.13 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) |
| Pre-Bronze | IMPOSEES-DANSE-IMPOSEE-1 | 8.16 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) |
| Pre-Bronze | LIBRE-DANSE-LIBRE | 15.11 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) |
| Pre-Bronze Libre | Volný tanec | 15.11 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) |
| Pre-Bronze Libre | Celkové | 15.11 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) |
| Preliminaire Minime | LIBRE-DANSE-LIBRE | 15.30 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) |
| Preliminaire Minime Libre | Volný tanec | 15.30 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) |
| Preliminaire Minime Libre | Celkové | 15.30 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) |
| Preliminaire Poussins/Benjamins | IMPOSEES-DANSE-IMPOSEE-1 | 13.56 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) |
| Preliminaire Poussins/Benjamins | LIBRE-DANSE-LIBRE | 15.71 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) |
| Preliminaire Poussins/Benjamins Imposees | Celkové | 13.56 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) |
| Preliminaire Poussins/Benjamins Libre | Volný tanec | 15.71 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) |
| Preliminaire Poussins/Benjamins Libre | Celkové | 15.71 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) |
| Pré-bronze | IMPOSEES-DANSE-IMPOSEE-2 | 8.97 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) |
| Pré-bronze Imposées | Celkové | 16.71 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) |
| Préliminaire Minimes/Cadets | LIBRE-DANSE-LIBRE | 12.67 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) |
| Préliminaire Minimes/Cadets Libre | Volný tanec | 12.67 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) |
| Préliminaire Minimes/Cadets Libre | Celkové | 12.67 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) |
| Préliminaire Poussins/Benjalins | IMPOSEE-DANSE-IMPOSEE | 15.00 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) |
| Préliminaire Poussins/Benjalins Imposée | Povinný tanec | 15.00 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) |
| Préliminaire Poussins/Benjalins Imposée | Celkové | 15.00 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) |
| Préliminaire Poussins/Benjamins | IMPOSEE-DANSE-IMPOSEE | 15.95 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) |
| Préliminaire Poussins/Benjamins Imposée | Povinný tanec | 15.95 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) |
| Préliminaire Poussins/Benjamins Imposée | Celkové | 15.95 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) |
| Préliminaires Minimes/Cadets | LIBRE-DANSE-LIBRE | 4.55 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) |
| Préliminaires Minimes/Cadets Libre | Volný tanec | 4.55 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) |
| Préliminaires Minimes/Cadets Libre | Celkové | 4.55 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) |
| Préliminaires Poussins/Benjamins | LIBRE-DANSE-LIBRE | 12.69 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) |
| Préliminaires Poussins/Benjamins Libre | Volný tanec | 12.69 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) |
| Préliminaires Poussins/Benjamins Libre | Celkové | 12.69 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) |
| Solos Argent 1 | Povinný tanec | 21.11 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2-LIMOGES (FRA) |
| Solos Argent 1 | INTERPRETATION-DANCE | 27.58 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR (FRA) |
| Solos Argent 1 | Celkové | 47.16 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2-LIMOGES (FRA) |
| Solos Argent 2 | Povinný tanec | 18.23 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2-LIMOGES (FRA) |
| Solos Argent 2 | INTERPRETATION-DANCE | 22.55 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR (FRA) |
| Solos Argent 2 | Celkové | 39.50 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR (FRA) |
| Solos Bronze 1 | Povinný tanec | 19.96 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR (FRA) |
| Solos Bronze 1 | Volný tanec | 21.86 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR (FRA) |
| Solos Bronze 1 | Celkové | 41.82 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR (FRA) |
| Solos Bronze 2 | Povinný tanec | 26.47 | TOURNOI DE FRANCE-TROPHEE des VOLCANS 2011 (FRA) |
| Solos Bronze 2 | Volný tanec | 29.26 | TOURNOI DE FRANCE-TROPHEE des VOLCANS 2011 (FRA) |
| Solos Bronze 2 | Celkové | 55.73 | TOURNOI DE FRANCE-TROPHEE des VOLCANS 2011 (FRA) |
| Solos Vermeil 2 | Povinný tanec | 22.94 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR (FRA) |
| Solos Vermeil 2 | INTERPRETATION-DANCE | 24.94 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) |
| Solos Vermeil 2 | Celkové | 44.93 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR (FRA) |