United Angels neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Senior Synchronized Skating | Krátce program | 55.95 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 (Mannheim/GER) | 2024/2025 |
| Senior Synchronized Skating | Volné jízdy | 112.68 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 (Mannheim/GER) | 2024/2025 |
| Senior Synchronized Skating | Celkové | 168.63 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 (Mannheim/GER) | 2024/2025 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| ISU Basic Novice A | Celkové | 48.38 | ISU Mozartcup 2018 (AUT) | 2017/2018 |
| ISU Senior | Krátce program | 33.96 | WINTER CUP 2012 (BEL) | 2012/2013 |
| ISU Senior | Volné jízdy | 72.03 | WINTER CUP 2012 (BEL) | 2012/2013 |
| ISU Senior | Celkové | 105.99 | WINTER CUP 2012 (BEL) | 2012/2013 |
| Mixed Age B | Celkové | 56.28 | ISU Mozartcup 2018 (AUT) | 2017/2018 |
| Novice Basic | Celkové | 26.07 | Kempen Trophy Synchro 2017 (BEL) | 2016/2017 |
| Senior | Krátce program | 35.89 | ISU MOZARTCUP 2015 (AUT) | 2014/2015 |
| Senior | Volné jízdy | 73.46 | ISU MOZARTCUP 2015 (AUT) | 2014/2015 |
| Senior | Celkové | 109.35 | ISU MOZARTCUP 2015 (AUT) | 2014/2015 |
| Senior Synchronized | Krátce program | 43.26 | DM Jugend, DM SYS, DP SYS 2020 (Berlin/GER) | 2019/2020 |
| Senior Synchronized | Volné jízdy | 89.81 | DM Jugend, DM SYS, DP SYS 2020 (Berlin/GER) | 2019/2020 |
| Senior Synchronized | Celkové | 133.07 | DM Jugend, DM SYS, DP SYS 2020 (Berlin/GER) | 2019/2020 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Synchronized Skating | Krátce program | 55.95 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 (Mannheim/GER) |
| Senior Synchronized Skating | Volné jízdy | 112.68 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 (Mannheim/GER) |
| Senior Synchronized Skating | Celkové | 168.63 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 (Mannheim/GER) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior | Krátce program | 37.86 | Steel City Trophy 2020 (GBR) |
| Senior | Volné jízdy | 72.25 | Steel City Trophy 2020 (GBR) |
| Senior | Celkové | 110.11 | Steel City Trophy 2020 (GBR) |
| Senior Synchronized | Krátce program | 43.26 | DM Jugend, DM SYS, DP SYS 2020 (Berlin/GER) |
| Senior Synchronized | Volné jízdy | 89.81 | DM Jugend, DM SYS, DP SYS 2020 (Berlin/GER) |
| Senior Synchronized | Celkové | 133.07 | DM Jugend, DM SYS, DP SYS 2020 (Berlin/GER) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior | Krátce program | 33.92 | SPRING CUP 2019 (ITA) |
| Senior | Volné jízdy | 78.58 | SPRING CUP 2019 (ITA) |
| Senior | Celkové | 112.50 | SPRING CUP 2019 (ITA) |
| Senior Synchronized | Krátce program | 35.78 | DM Jugend, DM SYS, DP SYS 2019 (Berlin/GER) |
| Senior Synchronized | Volné jízdy | 79.05 | DM Jugend, DM SYS, DP SYS 2019 (Berlin/GER) |
| Senior Synchronized | Celkové | 114.83 | DM Jugend, DM SYS, DP SYS 2019 (Berlin/GER) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| ISU Basic Novice A | Volné jízdy | 48.38 | ISU Mozartcup 2018 (AUT) |
| ISU Basic Novice A | Celkové | 48.38 | ISU Mozartcup 2018 (AUT) |
| Mixed Age B | Volné jízdy | 56.28 | ISU Mozartcup 2018 (AUT) |
| Mixed Age B | Celkové | 56.28 | ISU Mozartcup 2018 (AUT) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Novice Basic | Volné jízdy | 26.07 | Kempen Trophy Synchro 2017 (BEL) |
| Novice Basic | Celkové | 26.07 | Kempen Trophy Synchro 2017 (BEL) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior | Krátce program | 35.89 | ISU MOZARTCUP 2015 (AUT) |
| Senior | Volné jízdy | 73.46 | ISU MOZARTCUP 2015 (AUT) |
| Senior | Celkové | 109.35 | ISU MOZARTCUP 2015 (AUT) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| ISU Senior | Krátce program | 33.96 | WINTER CUP 2012 (BEL) |
| ISU Senior | Volné jízdy | 72.03 | WINTER CUP 2012 (BEL) |
| ISU Senior | Celkové | 105.99 | WINTER CUP 2012 (BEL) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.03.2025 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 Mannheim/GER |
Senior Synchronized Skating | 1 | 168.63 |
Short Program 1 (55.95) Free Skating 1 (112.68)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.03.2020 | Steel City Trophy 2020 GBR |
Senior | 5 | 110.11 |
Short Program 4 (37.86) Free Skating 5 (72.25)
|
| 10–12.01.2020 | DM Jugend, DM SYS, DP SYS 2020 🏅 Nat. 3 Berlin/GER |
Senior Synchronized | 3 | 133.07 |
Short Program 3 (43.26) Free Skating 3 (89.81)
|
| 12–15.12.2019 | 4th Lumière Cup NED |
Senior | 7 | 101.64 |
Short Program 8 (31.97) Free Skating 7 (69.67)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.02.2019 | SPRING CUP 2019 ITA |
Senior | 10 | 112.50 |
Short Program 10 (33.92) Free Skating 10 (78.58)
|
| 05–06.01.2019 | DM Jugend, DM SYS, DP SYS 2019 🏅 Nat. 3 Berlin/GER |
Senior Synchronized | 3 | 114.83 |
Short Program 3 (35.78) Free Skating 3 (79.05)
|
| 13–15.12.2018 | Lumière Cup 2018 NED |
Senior | 6 | 109.01 |
Short Program 6 (33.43) Free Skating 6 (75.58)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–28.01.2018 | ISU Mozartcup 2018 AUT |
Mixed Age B | 2 | 56.28 |
Free Skating 2 (56.28)
|
| 26–28.01.2018 | ISU Mozartcup 2018 AUT |
ISU Basic Novice A | 2 | 48.38 |
Free Skating 2 (48.38)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Kempen Trophy Synchro 2017 BEL |
Novice Basic | 5 | 26.07 |
Free Skating 5 (26.07)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–24.01.2016 | 6th MOZART CUP 2016 AUT |
Interclub Competition Mixed Age |
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–25.01.2015 | ISU MOZARTCUP 2015 AUT |
Senior | 9 | 109.35 |
Short Program 9 (35.89) Free Skating 9 (73.46)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11–01.12.2012 | WINTER CUP 2012 BEL |
ISU Senior | 1 | 105.99 |
Short Program 2 (33.96) Free Skating 1 (72.03)
|