Victor STOCK neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Sjel s: Peroline VAILLANT (23/24)
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Pairs Bronze ISU s Peroline VAILLANT | Celkové | 43.82 | Coupe de la Violette 2024 (TOULOUSE/FRA) | 2023/2024 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Or Solo Ice Dance | Celkové | 51.84 | Coupe de la Violette 2024 (TOULOUSE/FRA) | 2023/2024 |
| Solo Bronze | Celkové | 29.83 | ffsg-csndg-2023-adult-brest (BREST/FRA) | 2023/2024 |
| Solos Bronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 10.99 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Bronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 14.09 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Bronze | Celkové | 25.08 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Niveau 2 | Celkové | 12.38 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Or Solo Ice Dance | Volný tanec | 51.84 | Coupe de la Violette 2024 (TOULOUSE/FRA) |
| Or Solo Ice Dance | Celkové | 51.84 | Coupe de la Violette 2024 (TOULOUSE/FRA) |
| Pairs Bronze ISU s Peroline VAILLANT | Povinný tanec | 24.77 | Coupe de la Violette 2024 (TOULOUSE/FRA) |
| Pairs Bronze ISU s Peroline VAILLANT | Celkové | 43.82 | Coupe de la Violette 2024 (TOULOUSE/FRA) |
| Solo Bronze | Volný tanec | 29.83 | ffsg-csndg-2023-adult-brest (BREST/FRA) |
| Solo Bronze | Celkové | 29.83 | ffsg-csndg-2023-adult-brest (BREST/FRA) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Bronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 14.09 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) |
| Solos Bronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 10.99 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) |
| Solos Bronze | Celkové | 25.08 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) |
Nejlepší výsledky 2010/2011
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire Niveau 2 | Povinný tanec | 12.38 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Preparatoire Niveau 2 | Celkové | 12.38 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.04.2024 | Coupe de la Violette 2024 TOULOUSE/FRA |
Pairs Bronze ISU s Peroline VAILLANT | 2 | 43.82 |
Pattern Dance 1 2 (19.05) Pattern Dance 2 1 (24.77)
|
| 06–07.04.2024 | Coupe de la Violette 2024 TOULOUSE/FRA |
Or Solo Ice Dance s Solo CSNDG | 6 | 51.84 |
Free Dance 6 (51.84)
|
| 13–04.01.2024 | ffsg-csndg-2023-adult-brest BREST/FRA |
Solo Bronze s Solo CSNDG | 2 | 29.83 |
Free Dance 2 (29.83)
|
| 13–04.01.2024 | ffsg-csndg-2023-adult-brest BREST/FRA |
Pairs Bronze ISU s Peroline VAILLANT | 2 | 25.02 |
Pattern Dance 1 1 (12.23) Pattern Dance 2 2 (12.79)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.11.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON FRA |
Solos Bronze s Bel SOLO | 8 | 25.08 |
Danse Imposée 1 7 (14.09) Danse Imposée 2 9 (10.99)
|
Sezóna 2010/2011
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.01.2011 | CIL - Grand -Est - DIJON FRA |
Solos Preparatoire Niveau 2 s Bel SOLO | 3 | 12.38 |
Pattern Dance 3 (12.38)
|