Vlp SOLO neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Benjamin | Povinný tanec | 11.89 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Benjamin | Volný tanec | 25.44 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Benjamin | Celkové | 47.49 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Benjamin 1 | Volný tanec | 18.69 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Benjamin 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 8.22 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Benjamin 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 8.18 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Benjamin 1 | Celkové | 35.09 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Espoirs 2emme Annee | Povinný tanec | 7.65 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Espoirs 2emme Annee | INTERPRETATION-DANCE | 31.49 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Espoirs 2emme Annee | Celkové | 46.19 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Junior Solos | Povinný tanec | 12.04 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
| Junior Solos | INTERPRETATION-DANCE | 27.50 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
| Junior Solos | Celkové | 50.69 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
| Juniors/Seniors | Povinný tanec | 9.15 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Juniors/Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 38.78 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Juniors/Seniors | Celkové | 56.21 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Lame | Povinný tanec | 13.50 | RENCONTRE INTER 1 SE Clermont 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Lame | LIBRE-LAME | 5.33 | RENCONTRE INTER 1 SE Clermont 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Lame | Celkové | 18.83 | RENCONTRE INTER 1 SE Clermont 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Lame Niveau 1 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 9.70 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 1 Solo Ice Dance | Volný tanec | 6.69 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 1 Solo Ice Dance | Celkové | 16.39 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Minime 1 | Volný tanec | 23.20 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Minime 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 10.88 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Minime 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 12.69 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Minime 1 | Celkové | 46.77 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Minime 1ere Annee | Povinný tanec | 7.97 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Minime 1ere Annee | Volný tanec | 23.39 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Minime 1ere Annee | Celkové | 37.70 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Minime 2 | Volný tanec | 22.90 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Minime 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.13 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Minime 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.19 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Minime 2 | Celkové | 45.22 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Novices 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 12.31 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Novices 1 | INTERPRETATION-DANCE | 32.32 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Novices 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 10.43 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Novices 1 | Celkové | 55.06 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Novices 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.92 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 27.23 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Novices 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.09 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Novices 2 | Celkové | 50.24 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Novices 2eme Annee | Povinný tanec | 10.73 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Novices 2eme Annee | INTERPRETATION-DANCE | 34.91 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Novices 2eme Annee | Celkové | 56.00 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 11.87 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 13.18 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - LYON (FRA) | 2012/2013 |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Volný tanec | 17.49 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - LYON (FRA) | 2012/2013 |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Celkové | 29.00 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - LYON (FRA) | 2012/2013 |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 15.84 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 18.03 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Volný tanec | 17.99 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Celkové | 33.83 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 2 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 14.90 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 2 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 16.40 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 2 Solo Ice Dance | Volný tanec | 16.33 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 2 Solo Ice Dance | Celkové | 32.73 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau II | Povinný tanec | 16.29 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau II | Volný tanec | 17.75 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau II | Celkové | 34.04 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Bronze Plus | Povinný tanec | 18.71 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) | 2012/2013 |
| Solo Bronze Plus | Volný tanec | 19.76 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) | 2012/2013 |
| Solo Bronze Plus | Celkové | 38.47 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) | 2012/2013 |
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 14.28 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Volný tanec | 17.15 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Celkové | 30.58 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Argent 1 | Povinný tanec | 25.37 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-VILLARD de LANS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 1 | INTERPRETATION-DANCE | 35.56 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 1 | Celkové | 60.88 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 2 | Povinný tanec | 25.71 | TOURNOI DE FRANCE-TROPHEE des VOLCANS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 2 | INTERPRETATION-DANCE | 29.70 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 2 | Celkové | 54.86 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Avenir | Povinný tanec | 18.26 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Avenir | Volný tanec | 17.14 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Avenir | Celkové | 35.40 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Benjamin 1 | Povinný tanec | 25.31 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Benjamin 1 | Povinný tanec | 12.74 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Benjamin 1 | Volný tanec | 27.23 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J3 - DIJON (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Benjamin 1 | Celkové | 51.95 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 21.30 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 12.42 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Benjamin 2 | Volný tanec | 24.90 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Benjamin 2 | Celkové | 46.20 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Bronze 1 | Povinný tanec | 23.17 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J3-SAINT-GERVAIS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 1 | Volný tanec | 27.93 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 1 | Celkové | 51.06 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 2 | Povinný tanec | 23.74 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 2 | Volný tanec | 26.60 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J3-SAINT-GERVAIS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 2 | Celkové | 49.96 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 23.49 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 20.57 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 44.06 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Cadets 1 | Povinný tanec | 20.03 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Cadets 1 | INTERPRETATION-DANCE | 23.77 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Cadets 1 | Celkové | 43.80 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Espoirs 1 | Povinný tanec | 27.43 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Espoirs 1 | Povinný tanec | 23.35 | CHAMPIONNAT NATIONAL-J5-Trophée de la Soie 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 31.83 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Espoirs 1 | Celkové | 59.26 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Espoirs 2 | Povinný tanec | 26.66 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Espoirs 2 | Povinný tanec | 20.71 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Espoirs 2 | INTERPRETATION-DANCE | 36.81 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Espoirs 2 | Celkové | 62.95 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Junior 2 | Povinný tanec | 26.75 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Junior 2 | INTERPRETATION-DANCE | 31.14 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Junior 2 | Celkové | 57.89 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Juniors/Seniors | Povinný tanec | 24.82 | CHAMPIONNAT NATIONAL J5 TOULOUSE 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Juniors/Seniors | Povinný tanec | 20.08 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Juniors/Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 39.92 | COMPETITION NATIONALE 2 Villard de Lans 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Juniors/Seniors | Celkové | 61.18 | COMPETITION NATIONALE 2 Villard de Lans 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Lame Niv 1 | Povinný tanec | 10.72 | RIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Lame Niv 1 | LIBRE-LAME | 5.32 | RIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Lame Niv 1 | Celkové | 16.04 | RIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Lames | Povinný tanec | 13.87 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Lames | Volný tanec | 12.75 | COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Lames | Celkové | 26.16 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Lames Niveau 1 | Povinný tanec | 12.91 | RIR SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Lames Niveau 1 | LIBRE-LAME | 4.96 | RIR SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Lames Niveau 1 | Celkové | 17.66 | RIR SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Minime | Povinný tanec | 12.48 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Minime | Volný tanec | 26.88 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Minime | Celkové | 51.01 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Minime 1 | Povinný tanec | 26.01 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - GER (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Minime 1 | Povinný tanec | 21.87 | CHAMPIONNAT NATIONAL- TROPHEE DES PORTES DU SOLEIL (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Minime 1 | Volný tanec | 25.14 | COMPETITION NATIONALE 2 Villard de Lans 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Minime 1 | Celkové | 50.42 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - GER (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Minime 2 | Povinný tanec | 26.77 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Minime 2 | Povinný tanec | 22.59 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Minime 2 | Volný tanec | 29.82 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Minime 2 | Celkové | 56.59 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Novices 1 | Povinný tanec | 24.58 | CHAMPIONNAT NATIONAL - Annecy- 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Novices 1 | Povinný tanec | 20.95 | CHAMPIONNAT NATIONAL-J5-Trophée de la Soie 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 1 | INTERPRETATION-DANCE | 35.31 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Novices 1 | Celkové | 57.86 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 24.63 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 21.79 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 32.11 | COMPETITION NATIONALE 2 Villard de Lans 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Novices 2 | Celkové | 54.50 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Novices 3 | Povinný tanec | 21.57 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Novices 3 | Povinný tanec | 24.63 | CHAMPIONNAT NATIONAL- TROPHEE DES PORTES DU SOLEIL (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 33.02 | CLERMONT FERRAND - TROPHEE DES VOLCANS 2011 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 3 | Celkové | 56.93 | CLERMONT FERRAND - TROPHEE DES VOLCANS 2011 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Petit Or | Povinný tanec | 26.43 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J3-SAINT-GERVAIS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Petit Or | INTERPRETATION-DANCE | 34.45 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-VILLARD de LANS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Petit Or | Celkové | 58.95 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-VILLARD de LANS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Poussin | Povinný tanec | 17.57 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Poussin | Povinný tanec | 12.04 | CHAMPIONNAT NATIONAL-J5-Trophée de la Soie 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Poussin | Volný tanec | 16.71 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Poussin | Celkové | 34.28 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Pre-Bronze 1 | Povinný tanec | 18.64 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J3-SAINT-GERVAIS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze 1 | Volný tanec | 20.90 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze 1 | Celkové | 39.38 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze 2 | Povinný tanec | 18.76 | TOURNOI DE FRANCE-TROPHEE des VOLCANS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze 2 | Volný tanec | 17.17 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze 2 | Celkové | 35.43 | TOURNOI DE FRANCE-TROPHEE des VOLCANS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Povinný tanec | 18.38 | COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Pre-Bronze Plus | Volný tanec | 22.34 | COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Pre-Bronze Plus | Celkové | 40.72 | COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 17.88 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 SE CLERMONT 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Prebronze Plus | Volný tanec | 21.04 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 SE CLERMONT 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Prebronze Plus | Celkové | 38.92 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 SE CLERMONT 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Preliminaire | Povinný tanec | 20.61 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preliminaire | LIBRE-LAME | 13.11 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preliminaire | Celkové | 33.72 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preliminaire Plus | Povinný tanec | 16.79 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preliminaire Plus | Celkové | 29.60 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire Plus | Povinný tanec | 9.58 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 SE CLERMONT 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Preparatoire Plus | Volný tanec | 9.48 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Preparatoire Plus | Celkové | 18.17 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Prébonze Plus | Povinný tanec | 17.31 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Prébonze Plus | Volný tanec | 21.53 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Prébonze Plus | Celkové | 38.84 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Préliminaire Plus | Volný tanec | 13.44 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Préparatoire Plus Niveau I | Povinný tanec | 18.72 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Préparatoire Plus Niveau I | Volný tanec | 17.46 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Préparatoire Plus Niveau I | Celkové | 36.18 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Vermeil 2 | Povinný tanec | 24.61 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J3-SAINT-GERVAIS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Vermeil 2 | INTERPRETATION-DANCE | 33.47 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Vermeil 2 | Celkové | 55.62 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Solos | Povinný tanec | 12.04 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Junior Solos | INTERPRETATION-DANCE | 27.50 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Junior Solos | Celkové | 50.69 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Solos Benjamin | Povinný tanec | 11.89 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Solos Benjamin | Volný tanec | 25.44 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Solos Benjamin | Celkové | 47.49 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Povinný tanec | 25.31 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Volný tanec | 26.64 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Celkové | 51.95 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 23.49 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 20.57 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 44.06 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) |
| Solos Cadets 1 | Povinný tanec | 20.03 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Cadets 1 | INTERPRETATION-DANCE | 23.77 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Cadets 1 | Celkové | 43.80 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Junior 2 | Povinný tanec | 26.75 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY (FRA) |
| Solos Junior 2 | INTERPRETATION-DANCE | 31.14 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY (FRA) |
| Solos Junior 2 | Celkové | 57.89 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY (FRA) |
| Solos Lame Niv 1 | Povinný tanec | 10.72 | RIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) |
| Solos Lame Niv 1 | LIBRE-LAME | 5.32 | RIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) |
| Solos Lame Niv 1 | Celkové | 16.04 | RIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) |
| Solos Lames Niveau 1 | Povinný tanec | 12.91 | RIR SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) |
| Solos Lames Niveau 1 | LIBRE-LAME | 4.96 | RIR SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) |
| Solos Lames Niveau 1 | Celkové | 17.66 | RIR SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) |
| Solos Minime | Povinný tanec | 12.48 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Solos Minime | Volný tanec | 26.88 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Solos Minime | Celkové | 51.01 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Solos Minime 1 | Povinný tanec | 26.01 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - GER (FRA) |
| Solos Minime 1 | Volný tanec | 25.10 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) |
| Solos Minime 1 | Celkové | 50.42 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - GER (FRA) |
| Solos Minime 2 | Povinný tanec | 26.77 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Minime 2 | Volný tanec | 29.82 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Minime 2 | Celkové | 56.59 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Preliminaire | Povinný tanec | 20.61 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preliminaire | LIBRE-LAME | 13.11 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preliminaire | Celkové | 33.72 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Lame | Povinný tanec | 13.50 | RENCONTRE INTER 1 SE Clermont 2016 (FRA) |
| Lame | LIBRE-LAME | 5.33 | RENCONTRE INTER 1 SE Clermont 2016 (FRA) |
| Lame | Celkové | 18.83 | RENCONTRE INTER 1 SE Clermont 2016 (FRA) |
| Solos Avenir | Povinný tanec | 18.26 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
| Solos Avenir | Volný tanec | 17.14 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
| Solos Avenir | Celkové | 35.40 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
| Solos Benjamin | Povinný tanec | 11.71 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) |
| Solos Benjamin | Volný tanec | 24.52 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) |
| Solos Benjamin | Celkové | 46.35 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Povinný tanec | 22.07 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J3 - DIJON (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Volný tanec | 27.23 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J3 - DIJON (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Celkové | 49.30 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J3 - DIJON (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 21.30 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Volný tanec | 24.90 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Celkové | 46.20 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) |
| Solos Minime 1 | Povinný tanec | 21.92 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J3 - DIJON (FRA) |
| Solos Minime 1 | Volný tanec | 23.14 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Minime 1 | Celkové | 43.69 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J3 - DIJON (FRA) |
| Solos Poussin | Povinný tanec | 17.57 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
| Solos Poussin | Volný tanec | 16.71 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
| Solos Poussin | Celkové | 34.28 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 17.88 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 SE CLERMONT 2016 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Volný tanec | 21.04 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 SE CLERMONT 2016 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Celkové | 38.92 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 SE CLERMONT 2016 (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Povinný tanec | 9.58 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 SE CLERMONT 2016 (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Volný tanec | 9.48 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Celkové | 18.17 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Espoirs 2emme Annee | Povinný tanec | 7.65 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Espoirs 2emme Annee | INTERPRETATION-DANCE | 31.49 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Espoirs 2emme Annee | Celkové | 46.19 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Juniors/Seniors | Povinný tanec | 9.15 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Juniors/Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 38.78 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Juniors/Seniors | Celkové | 56.21 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Minime 1ere Annee | Povinný tanec | 7.97 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Minime 1ere Annee | Volný tanec | 23.39 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Minime 1ere Annee | Celkové | 37.70 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Novices 2eme Annee | Povinný tanec | 10.73 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Novices 2eme Annee | INTERPRETATION-DANCE | 34.91 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Novices 2eme Annee | Celkové | 56.00 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 20.96 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Volný tanec | 19.47 | CN1 CLERMONT FD - 6 et 7 Decembre 2014 (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Celkové | 35.04 | CN1 CLERMONT FD - 6 et 7 Decembre 2014 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Povinný tanec | 20.11 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | INTERPRETATION-DANCE | 30.66 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Celkové | 50.77 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Povinný tanec | 18.33 | CN1 CLERMONT FD - 6 et 7 Decembre 2014 (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 38.00 | CN1 CLERMONT FD - 6 et 7 Decembre 2014 (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Celkové | 56.33 | CN1 CLERMONT FD - 6 et 7 Decembre 2014 (FRA) |
| Solos Lames | Povinný tanec | 13.87 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Lames | Volný tanec | 12.29 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Lames | Celkové | 26.16 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Minime 1 | Povinný tanec | 15.24 | CN1 CLERMONT FD - 6 et 7 Decembre 2014 (FRA) |
| Solos Minime 1 | Volný tanec | 24.35 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) |
| Solos Minime 1 | Celkové | 38.45 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) |
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 24.63 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) |
| Solos Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 31.95 | CN1 CLERMONT FD - 6 et 7 Decembre 2014 (FRA) |
| Solos Novices 2 | Celkové | 54.50 | COMPETITION NATIONALE J3 BPC 2014-2015 (FRA) |
| Solos Novices 3 | Povinný tanec | 16.63 | CN1 CLERMONT FD - 6 et 7 Decembre 2014 (FRA) |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 28.27 | CN1 CLERMONT FD - 6 et 7 Decembre 2014 (FRA) |
| Solos Novices 3 | Celkové | 44.90 | CN1 CLERMONT FD - 6 et 7 Decembre 2014 (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Povinný tanec | 17.24 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Volný tanec | 21.08 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Celkové | 38.32 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Povinný tanec | 16.79 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Volný tanec | 12.81 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Celkové | 29.60 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Lame Niveau 1 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 9.70 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Lame Niveau 1 Solo Ice Dance | Volný tanec | 6.69 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Lame Niveau 1 Solo Ice Dance | Celkové | 16.39 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 11.87 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 12.91 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Volný tanec | 12.82 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Celkové | 25.73 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 15.84 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 18.03 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Volný tanec | 17.99 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Celkové | 33.83 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 2 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 14.90 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 2 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 16.40 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 2 Solo Ice Dance | Volný tanec | 16.33 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 2 Solo Ice Dance | Celkové | 32.73 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau II | Povinný tanec | 16.29 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau II | Volný tanec | 17.75 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau II | Celkové | 34.04 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 14.28 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Volný tanec | 17.15 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Celkové | 30.58 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 19.91 | CHAMPIONNAT NATIONAL J5 TOULOUSE 2013-2014 (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Volný tanec | 23.41 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Celkové | 40.88 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Povinný tanec | 22.89 | CHAMPIONNAT NATIONAL J5 TOULOUSE 2013-2014 (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 31.50 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Celkové | 54.12 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Povinný tanec | 26.66 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | INTERPRETATION-DANCE | 36.81 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Celkové | 62.95 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Povinný tanec | 24.82 | CHAMPIONNAT NATIONAL J5 TOULOUSE 2013-2014 (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 35.90 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Celkové | 59.81 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 (FRA) |
| Solos Minime 1 | Povinný tanec | 21.41 | CHAMPIONNAT NATIONAL J5 TOULOUSE 2013-2014 (FRA) |
| Solos Minime 1 | Volný tanec | 24.66 | CHAMPIONNAT NATIONAL - Annecy- 2013-2014 (FRA) |
| Solos Minime 1 | Celkové | 43.05 | CHAMPIONNAT NATIONAL J5 TOULOUSE 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 1 | Povinný tanec | 24.58 | CHAMPIONNAT NATIONAL - Annecy- 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 1 | INTERPRETATION-DANCE | 35.31 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 (FRA) |
| Solos Novices 1 | Celkové | 57.86 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 (FRA) |
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 21.61 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 27.06 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 2 | Celkové | 46.67 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 3 | Povinný tanec | 21.57 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 30.11 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 3 | Celkové | 49.22 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 (FRA) |
| Solos Prébonze Plus | Povinný tanec | 17.31 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solos Prébonze Plus | Volný tanec | 21.53 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solos Prébonze Plus | Celkové | 38.84 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solos Préliminaire Plus | Povinný tanec | 13.37 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solos Préliminaire Plus | Volný tanec | 13.44 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solos Préliminaire Plus | Celkové | 26.81 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solos Préparatoire Plus Niveau I | Povinný tanec | 18.72 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solos Préparatoire Plus Niveau I | Volný tanec | 17.46 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solos Préparatoire Plus Niveau I | Celkové | 36.18 | CIR Villard de Lans (FRA) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 13.18 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - LYON (FRA) |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Volný tanec | 17.49 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - LYON (FRA) |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Celkové | 29.00 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - LYON (FRA) |
| Solo Bronze Plus | Povinný tanec | 18.71 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) |
| Solo Bronze Plus | Volný tanec | 19.76 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) |
| Solo Bronze Plus | Celkové | 38.47 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Povinný tanec | 17.25 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Povinný tanec | 12.74 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Volný tanec | 15.91 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Celkové | 33.16 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 13.88 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 12.42 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Volný tanec | 18.37 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Celkové | 32.25 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Povinný tanec | 27.43 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Povinný tanec | 20.72 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 31.83 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Celkové | 59.26 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Povinný tanec | 21.39 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Povinný tanec | 20.71 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | INTERPRETATION-DANCE | 26.98 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Celkové | 48.37 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Povinný tanec | 23.54 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Povinný tanec | 20.08 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 34.15 | CHAMPIONNAT de FRANCE SOLOS - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Celkové | 55.87 | CHAMPIONNAT de FRANCE SOLOS - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Minime 2 | Povinný tanec | 23.55 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Minime 2 | Povinný tanec | 22.59 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) |
| Solos Minime 2 | Volný tanec | 28.84 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Minime 2 | Celkové | 52.39 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Novices 1 | Povinný tanec | 17.10 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Novices 1 | INTERPRETATION-DANCE | 18.71 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Novices 1 | Celkové | 35.81 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 22.03 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 21.79 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) |
| Solos Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 26.02 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) |
| Solos Novices 2 | Celkové | 47.81 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
Nejlepší výsledky 2010/2011
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Benjamin 1 | Volný tanec | 18.69 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Benjamin 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 8.22 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Benjamin 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 8.18 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Benjamin 1 | Celkové | 35.09 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Minime 1 | Volný tanec | 23.20 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Minime 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 10.88 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Minime 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 12.69 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Minime 1 | Celkové | 46.77 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Minime 2 | Volný tanec | 22.90 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Minime 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.19 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Minime 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.13 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Minime 2 | Celkové | 45.22 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Novices 1 | INTERPRETATION-DANCE | 32.32 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Novices 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 10.43 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Novices 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 12.31 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Novices 1 | Celkové | 55.06 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 27.23 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Novices 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.09 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Novices 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.92 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Novices 2 | Celkové | 50.24 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Solos Argent 1 | Povinný tanec | 25.37 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-VILLARD de LANS (FRA) |
| Solos Argent 1 | INTERPRETATION-DANCE | 35.56 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Argent 1 | Celkové | 60.88 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Argent 2 | Povinný tanec | 25.71 | TOURNOI DE FRANCE-TROPHEE des VOLCANS 2011 (FRA) |
| Solos Argent 2 | INTERPRETATION-DANCE | 29.70 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Argent 2 | Celkové | 54.86 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Bronze 1 | Povinný tanec | 23.17 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J3-SAINT-GERVAIS (FRA) |
| Solos Bronze 1 | Volný tanec | 27.93 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Bronze 1 | Celkové | 51.06 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Bronze 2 | Povinný tanec | 23.74 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Bronze 2 | Volný tanec | 26.60 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J3-SAINT-GERVAIS (FRA) |
| Solos Bronze 2 | Celkové | 49.96 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Petit Or | Povinný tanec | 26.43 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J3-SAINT-GERVAIS (FRA) |
| Solos Petit Or | INTERPRETATION-DANCE | 34.45 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-VILLARD de LANS (FRA) |
| Solos Petit Or | Celkové | 58.95 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-VILLARD de LANS (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 1 | Povinný tanec | 18.64 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J3-SAINT-GERVAIS (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 1 | Volný tanec | 20.90 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 1 | Celkové | 39.38 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 2 | Povinný tanec | 18.76 | TOURNOI DE FRANCE-TROPHEE des VOLCANS 2011 (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 2 | Volný tanec | 17.17 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 2 | Celkové | 35.43 | TOURNOI DE FRANCE-TROPHEE des VOLCANS 2011 (FRA) |
| Solos Vermeil 2 | Povinný tanec | 24.61 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J3-SAINT-GERVAIS (FRA) |
| Solos Vermeil 2 | INTERPRETATION-DANCE | 33.47 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Vermeil 2 | Celkové | 55.62 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |