fsresults

IceBlades

FIN FIN · TAPTL (13/14–26/27, nuværende)

Forestående konkurrencer

DatoBegivenhedKategori
08.11.2026 Uplakers Synchro 2026
Kangasala / UpTL/FIN
Tulokkaat Mupi

Personlig rekord

KategoriSegmentScoreOpnået vedSæson
Tulokkaat, Mupi Total 52.71 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) 2023/2024
Personlige bedste fra tidligere kategorier
KategoriSegmentScoreOpnået vedSæson
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Total 59.47 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Tulokkaat Total 54.23 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2 Total 46.92 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Total 45.26 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi L2 Total 55.29 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Total 43.70 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R2 Total 60.89 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024
Bedste scores fra tidligere sæsoner

Bedste resultater 2024/2025

KategoriSegmentScoreOpnået ved
Tulokkaat, Mupi Frit program 44.65 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Total 44.65 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 Frit program 55.29 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 Total 55.29 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)

Bedste resultater 2023/2024

KategoriSegmentScoreOpnået ved
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Frit program 59.47 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Total 59.47 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Frit program 52.71 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi Total 52.71 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Frit program 43.70 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Total 43.70 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Frit program 60.89 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Total 60.89 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)

Bedste resultater 2022/2023

KategoriSegmentScoreOpnået ved
Tulokkaat Frit program 54.23 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Total 54.23 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R2 Frit program 46.92 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R2 Total 46.92 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Bedste resultater 2021/2022

KategoriSegmentScoreOpnået ved
Tulokkaat R2, Mupi Frit program 45.26 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Total 45.26 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Frit program 40.25 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Total 40.25 Tiksi IceClub 2022 (FIN)