Loriane GOBAIN inaktiv Access
Scoreforløb
Elementkort ⓘ
Personlig rekord
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved | Sæson |
|---|---|---|---|---|
| Fédéral Novice Girls | Total | 39.72 | Coupe Gargeoise 2024 (Garges les Gonesse/FRA) | 2023/2024 |
Personlige bedste fra tidligere kategorier
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved | Sæson |
|---|---|---|---|---|
| Criterium Avenir Women | Total | 17.63 | Criterium National Grand prix National Senior Char (FRA) | 2018/2019 |
| Criterium Minime Women | Total | 28.02 | Criterium National 2022 Le Havre (FRA) | 2021/2022 |
| D2 Minime Women | Total | 39.38 | FFSG CSNPA SFC IDF CENTRE (Franconville/FRA) | 2022/2023 |
| D2 Novice Girls | Total | 37.81 | FFSG CSNPA Championnat de France Clubs 2025 (Courbevoie/FRA) | 2024/2025 |
| D3 Minime Women | Total | 27.79 | Selection France club IDF (FRA) | 2021/2022 |
| N1-Poussin-Dames | Total | 18.83 | TDF 6 GARGES (FRA) | 2017/2018 |
| N1-Poussins Filles | Total | 23.97 | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| N2 Avenir Women | Total | 25.32 | Tournois de France C8 (FRA) | 2019/2020 |
| N2 Minime Women | Total | 36.93 | TDF_B6_Cergy_2022 (CERGY PONTOISE/FRA) | 2022/2023 |
| N3 Minime Women | Total | 30.62 | France Clubs (FRA) | 2021/2022 |
| Poussin A Women | Total | 17.69 | Championnat de France 3 (FRA) | 2017/2018 |
| Poussin Women | Total | 21.25 | TDF C9 LE HAVRE 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Tdfb4 N2 Avenir Women | Total | 22.85 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) | 2018/2019 |
Bedste scores fra tidligere sæsoner
Bedste resultater 2024/2025
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| D2 Novice Girls | Frit program | 37.81 | FFSG CSNPA Championnat de France Clubs 2025 (Courbevoie/FRA) |
| D2 Novice Girls | Total | 37.81 | FFSG CSNPA Championnat de France Clubs 2025 (Courbevoie/FRA) |
| Fédéral Novice Girls | Frit program | 39.02 | Tournoi Federal de Garges les Gonesse (Garges-Lès-Gonesse/FRA) |
| Fédéral Novice Girls | Total | 39.02 | Tournoi Federal de Garges les Gonesse (Garges-Lès-Gonesse/FRA) |
Bedste resultater 2023/2024
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| D2 Novice Girls | Frit program | 36.92 | FFSG CSNPA SFC IDF-Centre (Cergy/FRA) |
| D2 Novice Girls | Total | 36.92 | FFSG CSNPA SFC IDF-Centre (Cergy/FRA) |
| Fédéral Novice Girls | Frit program | 39.72 | Coupe Gargeoise 2024 (Garges les Gonesse/FRA) |
| Fédéral Novice Girls | Total | 39.72 | Coupe Gargeoise 2024 (Garges les Gonesse/FRA) |
Bedste resultater 2022/2023
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| D2 Minime Women | Frit program | 39.38 | FFSG CSNPA SFC IDF CENTRE (Franconville/FRA) |
| D2 Minime Women | Total | 39.38 | FFSG CSNPA SFC IDF CENTRE (Franconville/FRA) |
| N2 Minime Women | Frit program | 36.93 | TDF_B6_Cergy_2022 (CERGY PONTOISE/FRA) |
| N2 Minime Women | Total | 36.93 | TDF_B6_Cergy_2022 (CERGY PONTOISE/FRA) |
Bedste resultater 2021/2022
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| Criterium Minime Women | Frit program | 28.02 | Criterium National 2022 Le Havre (FRA) |
| Criterium Minime Women | Total | 28.02 | Criterium National 2022 Le Havre (FRA) |
| D3 Minime Women | Frit program | 27.79 | Selection France club IDF (FRA) |
| D3 Minime Women | Total | 27.79 | Selection France club IDF (FRA) |
| N3 Minime Women | Frit program | 30.62 | France Clubs (FRA) |
| N3 Minime Women | Total | 30.62 | France Clubs (FRA) |
Bedste resultater 2019/2020
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| N2 Avenir Women | Frit program | 25.32 | Tournois de France C8 (FRA) |
| N2 Avenir Women | Total | 25.32 | Tournois de France C8 (FRA) |
Bedste resultater 2018/2019
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| Criterium Avenir Women | Frit program | 17.63 | Criterium National Grand prix National Senior Char (FRA) |
| Criterium Avenir Women | Total | 17.63 | Criterium National Grand prix National Senior Char (FRA) |
| N2 Avenir Women | Frit program | 22.13 | selection IDF par Club (FRA) |
| N2 Avenir Women | Total | 22.13 | selection IDF par Club (FRA) |
| Tdfb4 N2 Avenir Women | Frit program | 22.85 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
| Tdfb4 N2 Avenir Women | Total | 22.85 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
Bedste resultater 2017/2018
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| N1-Poussin-Dames | Frit program | 18.83 | TDF 6 GARGES (FRA) |
| N1-Poussin-Dames | Total | 18.83 | TDF 6 GARGES (FRA) |
| N1-Poussins Filles | Frit program | 23.97 | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) |
| N1-Poussins Filles | Total | 23.97 | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) |
| Poussin A Women | Frit program | 17.69 | Championnat de France 3 (FRA) |
| Poussin A Women | Total | 17.69 | Championnat de France 3 (FRA) |
| Poussin Women | Frit program | 21.25 | TDF C9 LE HAVRE 2018 (FRA) |
| Poussin Women | Total | 21.25 | TDF C9 LE HAVRE 2018 (FRA) |
Resultater fra tidligere sæsoner
Sæson 2024/2025
| Dato | Begivenhed | Kategori | Placering | Point | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.04.2025 | FINALES REGIONALES ET FEDERALES LIGUE IDF GARGES LES GONESSE/FRA |
Fédéral Novice Girls | 5 | 37.24 |
Free Skating 5 (37.24)
|
| 04–06.04.2025 | FFSG CSNPA Championnat de France Clubs 2025 Nat. 14 Courbevoie/FRA |
D2 Novice Girls | 14 | 37.81 |
Free Skating 14 (37.81)
|
| 08–09.03.2025 | FFSG CSNPA TF Bercy 25 Paris/FRA |
Fédéral Novice Girls | 18 | 33.37 |
Free Skating 18 (33.37)
|
| 08–09.02.2025 | FFSG CSNPA SFC CERGY 2025 Cergy/FRA |
D2 Novice Girls | 6 | 35.62 |
Free Skating 6 (35.62)
|
| 11–12.01.2025 | Tournoi Federal de Garges les Gonesse Garges-Lès-Gonesse/FRA |
Fédéral Novice Girls | 1 | 39.02 |
Free Skating 1 (39.02)
|
| 09–10.11.2024 | FFSG CSNPA TROPHEE SEQUOIA FRANCONVILLE/FRA |
Fédéral Novice Girls | 8 | 33.94 |
Free Skating 8 (33.94)
|
Sæson 2023/2024
| Dato | Begivenhed | Kategori | Placering | Point | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.04.2024 | Finale Ile-de-France 2024 Garges les Gonesse/FRA |
Fédéral Novice Girls | 4 | 38.19 |
Free Skating 4 (38.19)
|
| 05–07.04.2024 | Championnats de France par Clubs Nat. 8 Annecy/FRA |
D2 Novice Girls | 8 | 34.30 |
Free Skating 8 (34.30)
|
| 16–17.03.2024 | Coupe Gargeoise 2024 Garges les Gonesse/FRA |
Fédéral Novice Girls | 3 | 39.72 |
Free Skating 3 (39.72)
|
| 17–18.02.2024 | FFSG CSNPA_CoupeCeladon2024 Limoges/FRA |
Fédéral Novice Girls | 2 | 39.57 |
Free Skating 2 (39.57)
|
| 03–04.02.2024 | FFSG CSNPA SFC IDF-Centre Cergy/FRA |
D2 Novice Girls | 4 | 36.92 |
Free Skating 4 (36.92)
|
| 11–12.11.2023 | FFSG CSNPA TF DAMMARIE 2023 Dammarie Les Lys/FRA |
Fédéral Novice Girls | 2 | 38.58 |
Free Skating 2 (38.58)
|
Sæson 2022/2023
| Dato | Begivenhed | Kategori | Placering | Point | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.2023 | 2023_CHAMPIONNATS_IDF_N2_MEUDON MEUDON/FRA |
N2 Minime Women | 23 | 33.18 |
Free Skating 23 (33.18)
|
| 08–10.04.2023 | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 Nat. 21 Courbevoie/FRA |
D2 Minime Women | 21 | 38.27 |
Free Skating 21 (38.27)
|
| 11–12.02.2023 | FFSG CSNPA SFC IDF CENTRE Franconville/FRA |
D2 Minime Women | 12 | 39.38 |
Free Skating 12 (39.38)
|
| 21–22.01.2023 | TDF_GARGES_2023 Garges-Les-Gonesse/FRA |
N2 Minime Women | 24 | 33.78 |
Free Skating 24 (33.78)
|
| 03–04.12.2022 | TDF_B6_Cergy_2022 CERGY PONTOISE/FRA |
N2 Minime Women | 19 | 36.93 |
Free Skating 19 (36.93)
|
| 15–16.10.2022 | FFSG CSNPA TDF COLMAR A1 15-16 octobre 2022 Colmar/FRA |
N2 Minime Women | 15 | 35.99 |
Free Skating 15 (35.99)
|
| 08–09.10.2022 | TROPHEE DE LA BOUCLE 2022 CHAMPIGNY/FRA |
N2 Minime Women |
Sæson 2021/2022
| Dato | Begivenhed | Kategori | Placering | Point | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2022 | France Clubs Nat. 13 FRA |
N3 Minime Women | 13 | 30.62 |
Free Skating 13 (30.62)
|
| 02–03.04.2022 | Criterium National 2022 Le Havre Nat. 22 FRA |
Criterium Minime Women | 22 | 28.02 |
Free Skating 22 (28.02)
|
| 19–20.02.2022 | Selection France club IDF FRA |
D3 Minime Women | 9 | 27.79 |
Free Skating 9 (27.79)
|
Sæson 2019/2020
| Dato | Begivenhed | Kategori | Placering | Point | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–26.01.2020 | Tournois de France C8 FRA |
N2 Avenir Women | 3 | 25.32 |
Free Skating 3 (25.32)
|
| 09–10.11.2019 | TDF B4 Amiens 2019 FRA |
N2 Avenir Women | 7 | 23.05 |
Free Skating 7 (23.05)
|
| 12–13.10.2019 | TDF DE ROUEN 2019 FRA |
N2 Avenir Women | 11 | 20.31 |
Free Skating 11 (20.31)
|
Sæson 2018/2019
| Dato | Begivenhed | Kategori | Placering | Point | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–14.04.2019 | Criterium National Grand prix National Senior Char Nat. 19 FRA |
Criterium Avenir Women | 19 | 17.63 |
Free Skating 19 (17.63)
|
| 09–10.03.2019 | selection IDF par Club FRA |
N2 Avenir Women | 7 | 22.13 |
Free Skating 7 (22.13)
|
| 02–03.02.2019 | TOURNOI DE FRANCE C7 FRA |
N2 Avenir Women | 9 | 21.44 |
Free Skating 9 (21.44)
|
| 12–13.01.2019 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) FRA |
Tdfb4 N2 Avenir Women | 6 | 22.85 |
Free Skating 6 (22.85)
|
| 17–18.11.2018 | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 FRA |
N2 Avenir Women | 12 | 18.46 |
Free Skating 12 (18.46)
|
Sæson 2017/2018
| Dato | Begivenhed | Kategori | Placering | Point | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–29.04.2018 | FRANCE CLUBS 2018 🏅 Nat. 2 FRA |
N1-Poussins Filles | 2 | 23.97 |
Free Skating 2 (23.97)
|
| 14–15.04.2018 | Championnat de France 3 Nat. 14 FRA |
Poussin A Women | 14 | 17.69 |
Free Skating 14 (17.69)
|
| 17–18.03.2018 | France Club Selection Cergy 2018 FRA |
N3 Poussin Women | |||
| 10–11.02.2018 | TDF C9 LE HAVRE 2018 FRA |
Poussin Women | 2 | 21.25 |
Free Skating 2 (21.25)
|
| 20–21.01.2018 | TDF 6 GARGES FRA |
N1-Poussin-Dames | 5 | 18.83 |
Free Skating 5 (18.83)
|