Lou DUCROT inaktiv Access
Scoreforløb
Elementkort ⓘ
Personlig rekord
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved | Sæson |
|---|---|---|---|---|
| Solo Prébronze Plus | Pflichtdans | 15.55 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Fridans | 18.26 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Total | 33.81 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
Personlige bedste fra tidligere kategorier
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved | Sæson |
|---|---|---|---|---|
| Solos Cristal Poussin Imposee | Total | 7.94 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 8.69 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 4.15 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | Total | 12.84 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Prébonze Plus | Mønsterdans | 17.91 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Prébonze Plus | Fridans | 21.26 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Prébonze Plus | Total | 39.17 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
Bedste scores fra tidligere sæsoner
Bedste resultater 2013/2014
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| Solo Prébronze Plus | Pflichtdans | 15.55 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Fridans | 18.26 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Total | 33.81 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solos Prébonze Plus | Mønsterdans | 17.91 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solos Prébonze Plus | Fridans | 21.26 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solos Prébonze Plus | Total | 39.17 | CIR Villard de Lans (FRA) |
Bedste resultater 2011/2012
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 8.69 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 4.15 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | Total | 12.84 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) |
Bedste resultater 2010/2011
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| Solos Cristal Poussin Imposee | Pflichtdans | 7.94 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) |
| Solos Cristal Poussin Imposee | Total | 7.94 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) |
Resultater fra tidligere sæsoner
Sæson 2013/2014
| Dato | Begivenhed | Kategori | Placering | Point | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.03.2014 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD FRA |
Solo Prébronze Plus med Mav SOLO | 15 | 33.81 |
Compulsory Dance 14 (15.55) Free Dance 16 (18.26)
|
| 25–26.01.2014 | CIR Villard de Lans FRA |
Solos Prébonze Plus med Mav SOLO | 6 | 39.17 |
Pattern Dance (Without Keypoints) 3 (17.91) Free Dance 9 (21.26)
|
Sæson 2011/2012
| Dato | Begivenhed | Kategori | Placering | Point | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 FRA |
Solos Preliminaire Niveau 2 med Mav SOLO | 8 | 12.84 |
Danse Imposée 1 8 (8.69) Danse Imposée 2 8 (4.15)
|
Sæson 2010/2011
| Dato | Begivenhed | Kategori | Placering | Point | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2011 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais FRA |
Solos Cristal Poussin Imposee med Mav SOLO | 6 | 7.94 |
Compulsory Dance 6 (7.94)
|