fsresults

Mathys CASSERT inaktiv

FRA FRA · CHARL (14/15–22/23)

Personlig rekord

KategoriSegmentScoreOpnået vedSæson
D3 Jun/Sen Men Total 23.96 FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) 2022/2023
Personlige bedste fra tidligere kategorier
KategoriSegmentScoreOpnået vedSæson
Criterium Novices Boys Total 24.01 Criterium National 2022 Le Havre (FRA) 2021/2022
D3 Avenir Men Total 17.71 Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA) 2015/2016
D3 Minime Men Total 28.71 Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA) 2018/2019
D3 Novice Boys Total 31.05 Selection par Club Zone Nord Est (FRA) 2019/2020
D3 Novices Boys Total 29.23 selection france club nord est (FRA) 2021/2022
N3 Minime Men Total 27.40 Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) 2017/2018
N3 Novices Boys Total 33.36 France Clubs (FRA) 2021/2022
N3-Minimes Garçons Total 29.34 FRANCE CLUBS 2018 (FRA) 2017/2018
Bedste scores fra tidligere sæsoner

Bedste resultater 2022/2023

KategoriSegmentScoreOpnået ved
D3 Jun/Sen Men Frit program 23.96 FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA)
D3 Jun/Sen Men Total 23.96 FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA)

Bedste resultater 2021/2022

KategoriSegmentScoreOpnået ved
Criterium Novices Boys Frit program 24.01 Criterium National 2022 Le Havre (FRA)
Criterium Novices Boys Total 24.01 Criterium National 2022 Le Havre (FRA)
D3 Novices Boys Frit program 29.23 selection france club nord est (FRA)
D3 Novices Boys Total 29.23 selection france club nord est (FRA)
N3 Novices Boys Frit program 33.36 France Clubs (FRA)
N3 Novices Boys Total 33.36 France Clubs (FRA)

Bedste resultater 2019/2020

KategoriSegmentScoreOpnået ved
D3 Novice Boys Frit program 31.05 Selection par Club Zone Nord Est (FRA)
D3 Novice Boys Total 31.05 Selection par Club Zone Nord Est (FRA)

Bedste resultater 2018/2019

KategoriSegmentScoreOpnået ved
D3 Minime Men Frit program 28.71 Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA)
D3 Minime Men Total 28.71 Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA)
N3 Minime Men Frit program 24.27 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)
N3 Minime Men Total 24.27 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)

Bedste resultater 2017/2018

KategoriSegmentScoreOpnået ved
N3 Minime Men Frit program 27.40 Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA)
N3 Minime Men Total 27.40 Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA)
N3-Minimes Garçons Frit program 29.34 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)
N3-Minimes Garçons Total 29.34 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)

Bedste resultater 2015/2016

KategoriSegmentScoreOpnået ved
D3 Avenir Men Frit program 17.71 Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA)
D3 Avenir Men Total 17.71 Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA)

Bedste resultater 2014/2015

KategoriSegmentScoreOpnået ved
D3 Avenir Men Frit program 12.15 Championnat de France des Clubs (FRA)
D3 Avenir Men Total 12.15 Championnat de France des Clubs (FRA)