Sofia AUFFRET inaktiv Access
Scoreforløb
Elementkort ⓘ
Personlig rekord
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved | Sæson |
|---|---|---|---|---|
| R1 Novice Girls | Total | 18.28 | Coupe Régionale Albertville 2023 (ALBERTVILLE/FRA) | 2022/2023 |
Personlige bedste fra tidligere kategorier
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved | Sæson |
|---|---|---|---|---|
| 3 A Filles | Total | 16.86 | Coupe des 4 vallées (FRA) | 2018/2019 |
| 3af | Total | 16.84 | Coupe de Chamonix (FRA) | 2018/2019 |
| 4 A (Avec Axel) Women | Total | 17.59 | Coupe Régionale Valence Romans Agglo (FRA) | 2021/2022 |
| 4-A-Filles-Moins 13 Ans | Frit program | 18.16 | Coupe Régionale AURA Chamonix (FRA) | 2021/2022 |
| 4b Filles + 13 Ans | Total | 14.77 | Coupe Régionale d'Albertville 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| 4b Sans Axel Women | Total | 15.31 | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Grenoble 2020 (FRA) | 2019/2020 |
| Catégorie 3a Filles | Total | 17.96 | Coupe Régionale des Alpes 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Lra Cat. 3a | Total | 19.38 | CR Annecy (FRA) | 2018/2019 |
Bedste scores fra tidligere sæsoner
Bedste resultater 2022/2023
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| R1 Novice Girls | Frit program | 18.28 | Coupe Régionale Albertville 2023 (ALBERTVILLE/FRA) |
| R1 Novice Girls | Total | 18.28 | Coupe Régionale Albertville 2023 (ALBERTVILLE/FRA) |
Bedste resultater 2021/2022
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| 4 A (Avec Axel) Women | Frit program | 17.59 | Coupe Régionale Valence Romans Agglo (FRA) |
| 4 A (Avec Axel) Women | Total | 17.59 | Coupe Régionale Valence Romans Agglo (FRA) |
| 4-A-Filles-Moins 13 Ans | Frit program | 18.16 | Coupe Régionale AURA Chamonix (FRA) |
| 4b Filles + 13 Ans | Frit program | 14.77 | Coupe Régionale d'Albertville 2022 (FRA) |
| 4b Filles + 13 Ans | Total | 14.77 | Coupe Régionale d'Albertville 2022 (FRA) |
Bedste resultater 2019/2020
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| 4b Sans Axel Women | Frit program | 15.31 | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Grenoble 2020 (FRA) |
| 4b Sans Axel Women | Total | 15.31 | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Grenoble 2020 (FRA) |
Bedste resultater 2018/2019
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| 3 A Filles | Frit program | 16.86 | Coupe des 4 vallées (FRA) |
| 3 A Filles | Total | 16.86 | Coupe des 4 vallées (FRA) |
| 3af | Frit program | 16.84 | Coupe de Chamonix (FRA) |
| 3af | Total | 16.84 | Coupe de Chamonix (FRA) |
| Catégorie 3a Filles | Frit program | 17.96 | Coupe Régionale des Alpes 2019 (FRA) |
| Catégorie 3a Filles | Total | 17.96 | Coupe Régionale des Alpes 2019 (FRA) |
| Lra Cat. 3a | Frit program | 19.38 | CR Annecy (FRA) |
| Lra Cat. 3a | Total | 19.38 | CR Annecy (FRA) |
Resultater fra tidligere sæsoner
Sæson 2022/2023
| Dato | Begivenhed | Kategori | Placering | Point | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2023 | Coupe Regionale de Chamonix 2023 Chamonix-Mont-Blanc/FRA |
R1 Novice Girls | 3 | 17.38 |
Free Skating 3 (17.38)
|
| 04–05.03.2023 | FFSG CSNPA CR Chambery Chambery/FRA |
R1 Novice Girls | WD | ||
| 14–15.01.2023 | Coupe Régionale Albertville 2023 ALBERTVILLE/FRA |
R1 Novice Girls | 2 | 18.28 |
Free Skating 2 (18.28)
|
| 03–04.12.2022 | Coupe Régionale de Vaujany 2022 Vaujany/FRA |
R1 Novice Girls | WD |
Sæson 2021/2022
| Dato | Begivenhed | Kategori | Placering | Point | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.03.2022 | Coupe Régionale AURA Chamonix FRA |
4-A-Filles-Moins 13 Ans |
Free Skating 9 (18.16)
|
||
| 05–06.03.2022 | Coupe Régionale Valence Romans Agglo FRA |
4 A (Avec Axel) Women | 12 | 17.59 |
Free Skating 12 (17.59)
|
| 15–16.01.2022 | Coupe Régionale d'Albertville 2022 FRA |
4b Filles + 13 Ans | 5 | 14.77 |
Free Skating 5 (14.77)
|
Sæson 2019/2020
| Dato | Begivenhed | Kategori | Placering | Point | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.02.2020 | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Grenoble 2020 FRA |
4b Sans Axel Women | 4 | 15.31 |
Free Skating 4 (15.31)
|
Sæson 2018/2019
| Dato | Begivenhed | Kategori | Placering | Point | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.04.2019 | CR Annecy FRA |
Lra Cat. 3a | 3 | 19.38 |
Free Skating 3 (19.38)
|
| 06–07.04.2019 | Coupe des 4 vallées FRA |
3 A Filles | 5 | 16.86 |
Free Skating 5 (16.86)
|
| 16–17.03.2019 | Coupe de Chamonix FRA |
3af | 4 | 16.84 |
Free Skating 4 (16.84)
|
| 02.02–03.03.2019 | Coupe Régionale des Alpes 2019 FRA |
Catégorie 3a Filles | 5 | 17.96 |
Free Skating 5 (17.96)
|