fsresults

Sunbeams

FIN FIN · FSC Espoo (13/14–25/26)

Personlig rekord

KategoriSegmentScoreOpnået vedSæson
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Total 59.11 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Minorit Total 22.12 ML 2. kilpailu 9.-10.1.2010 (FIN)
Tulokkaat Total 58.29 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R1 Total 52.37 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Total 47.59 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Total 96.41 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Total 64.32 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R2 Total 60.85 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024

Bedste resultater 2025/2026

KategoriSegmentScoreOpnået ved
Tulokkaat, Mupi Frit program 49.00 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Tulokkaat, Mupi Total 49.00 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Bedste scores fra tidligere sæsoner

Bedste resultater 2024/2025

KategoriSegmentScoreOpnået ved
Tulokkaat Mupi R2 Frit program 55.50 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Total 55.50 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi Frit program 52.07 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Total 96.41 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN)

Bedste resultater 2023/2024

KategoriSegmentScoreOpnået ved
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Frit program 59.11 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Total 59.11 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Frit program 53.80 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Total 53.80 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Frit program 64.32 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Total 64.32 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Frit program 60.85 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Total 60.85 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)

Bedste resultater 2022/2023

KategoriSegmentScoreOpnået ved
Tulokkaat Frit program 58.29 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Total 58.29 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R1 Frit program 52.37 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R1 Total 52.37 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Bedste resultater 2021/2022

KategoriSegmentScoreOpnået ved
Tulokkaat R2, Mupi Frit program 47.59 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Total 47.59 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Frit program 29.12 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Total 29.12 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)