Viktor VAVRINEC inaktiv Access
Scoreforløb
Elementkort ⓘ
Personlig rekord
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved | Sæson |
|---|---|---|---|---|
| Younger Boys | Total | 34.95 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2016 (Ružomberok/SVK) | 2015/2016 |
Personlige bedste fra tidligere kategorier
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved | Sæson |
|---|---|---|---|---|
| Cubs Boys | Total | 18.42 | 6th SANTA CLAUS CUP 2012 - NON ISU (HUN) | 2012/2013 |
| Hopefuls Older Boys | Total | 25.80 | 32.VC ZILINY-XVIII.MEMORIAL J.LOJKOVICA (SVK) | 2012/2013 |
| Juvenile Boys | Total | 23.76 | 51. Grand Prix SNP (SVK) | 2013/2014 |
| Older Hopefuls Boys | Total | 26.43 | Velka cena Trencina 2014 (SVK) | 2013/2014 |
| Older Hopefuls Boys | Total | 25.65 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2013 (Bratislava/SVK) | 2012/2013 |
| Pre - Juvenile Boys | Total | 12.87 | NEW YEAR'S CUP 2012 (SVK) | 2011/2012 |
| Pre-Novice Boys | Total | 25.33 | 53rd Grand Prix SNP (SVK) | 2015/2016 |
| Younger Boys | Total | 36.82 | 2. Polana Cup Detva (SVK) | 2015/2016 |
| Younger Hopefuls Boys | Total | 14.12 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2012 (Bratislava/SVK) | 2011/2012 |
| Younger Hopefuls Boys | Total | 18.05 | 31. VC Ziliny - XVII. Memorial Jozefa Lojkovica (SVK) | 2011/2012 |
Bedste scores fra tidligere sæsoner
Bedste resultater 2015/2016
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| Pre-Novice Boys | Frit program | 25.33 | 53rd Grand Prix SNP (SVK) |
| Pre-Novice Boys | Total | 25.33 | 53rd Grand Prix SNP (SVK) |
| Younger Boys | Frit program | 34.95 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2016 (Ružomberok/SVK) |
| Younger Boys | Frit program | 36.82 | 2. Polana Cup Detva (SVK) |
| Younger Boys | Total | 36.82 | 2. Polana Cup Detva (SVK) |
| Younger Boys | Total | 34.95 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2016 (Ružomberok/SVK) |
Bedste resultater 2014/2015
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| Younger Boys | Frit program | 33.51 | Velka Cena Zvolena 2015 (SVK) |
| Younger Boys | Frit program | 26.27 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2015 (Púchov/SVK) |
| Younger Boys | Total | 33.51 | Velka Cena Zvolena 2015 (SVK) |
| Younger Boys | Total | 26.27 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2015 (Púchov/SVK) |
Bedste resultater 2013/2014
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| Hopefuls Older Boys | Frit program | 25.54 | Novomestsky pohar 2014 (SVK) |
| Hopefuls Older Boys | Total | 25.54 | Novomestsky pohar 2014 (SVK) |
| Juvenile Boys | Frit program | 23.76 | 51. Grand Prix SNP (SVK) |
| Juvenile Boys | Total | 23.76 | 51. Grand Prix SNP (SVK) |
| Older Hopefuls Boys | Frit program | 26.43 | Velka cena Trencina 2014 (SVK) |
| Older Hopefuls Boys | Total | 26.43 | Velka cena Trencina 2014 (SVK) |
Bedste resultater 2012/2013
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| Cubs Boys | Frit program | 18.42 | 6th SANTA CLAUS CUP 2012 - NON ISU (HUN) |
| Cubs Boys | Total | 18.42 | 6th SANTA CLAUS CUP 2012 - NON ISU (HUN) |
| Hopefuls Older Boys | Frit program | 25.80 | 32.VC ZILINY-XVIII.MEMORIAL J.LOJKOVICA (SVK) |
| Hopefuls Older Boys | Total | 25.80 | 32.VC ZILINY-XVIII.MEMORIAL J.LOJKOVICA (SVK) |
| Juvenile Boys | Frit program | 19.41 | 50. GRAND PRIX SNP (SVK) |
| Juvenile Boys | Total | 19.91 | 50. GRAND PRIX SNP (SVK) |
| Older Hopefuls Boys | Frit program | 25.65 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2013 (Bratislava/SVK) |
| Older Hopefuls Boys | Frit program | 18.92 | 36.rocnik Ceny mesta Presov (SVK) |
| Older Hopefuls Boys | Total | 18.92 | 36.rocnik Ceny mesta Presov (SVK) |
| Older Hopefuls Boys | Total | 25.65 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2013 (Bratislava/SVK) |
Bedste resultater 2011/2012
| Kategori | Segment | Score | Opnået ved |
|---|---|---|---|
| Pre - Juvenile Boys | Frit program | 12.87 | NEW YEAR'S CUP 2012 (SVK) |
| Pre - Juvenile Boys | Total | 12.87 | NEW YEAR'S CUP 2012 (SVK) |
| Younger Hopefuls Boys | Frit program | 18.05 | 31. VC Ziliny - XVII. Memorial Jozefa Lojkovica (SVK) |
| Younger Hopefuls Boys | Frit program | 14.12 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2012 (Bratislava/SVK) |
| Younger Hopefuls Boys | Total | 14.12 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2012 (Bratislava/SVK) |
| Younger Hopefuls Boys | Total | 18.05 | 31. VC Ziliny - XVII. Memorial Jozefa Lojkovica (SVK) |
Resultater fra tidligere sæsoner
Sæson 2015/2016
Sæson 2014/2015
| Dato | Begivenhed | Kategori | Placering | Point | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2015 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2015 🏅 Nat. 3 Púchov/SVK |
Younger Boys | 3 | 26.27 |
Free Skating 3 (26.27)
|
| 21–22.02.2015 | VIII. Velka Cena Ruzomberka 2015 SVK |
Younger Boys | 1 | 30.47 |
Free Skating 1 (30.47)
|
| 06–07.02.2015 | Velka Cena Zvolena 2015 SVK |
Younger Boys | 2 | 33.51 |
Free Skating 2 (33.51)
|
| 31.01–01.02.2015 | Velka Cena Liptova 2015 SVK |
Younger Boys | WD | ||
| 17.01.2015 | Povazska Piruetka-Megawaste Cup 2015 SVK |
Younger Boys | 4 | 26.29 |
Free Skating 4 (26.29)
|
| 10–11.01.2015 | 6. Novomestsky Pohar 2015 SVK |
Younger Boys | 3 | 29.10 |
Free Skating 3 (29.10)
|
Sæson 2013/2014
Sæson 2012/2013
Sæson 2011/2012
| Dato | Begivenhed | Kategori | Placering | Point | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2012 | Velka cena Liptova SVK |
Younger Hopefuls Boys | 1 | 16.40 |
Free Skating 1 (16.40)
|
| 11–12.02.2012 | 31. VC Ziliny - XVII. Memorial Jozefa Lojkovica SVK |
Younger Hopefuls Boys | 2 | 18.05 |
Free Skating 2 (18.05)
|
| 03–04.02.2012 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2012 Nat. 5 Bratislava/SVK |
Younger Hopefuls Boys | 5 | 14.12 |
Free Skating 5 (14.12)
|
| 04–05.01.2012 | NEW YEAR'S CUP 2012 SVK |
Pre - Juvenile Boys | 3 | 12.87 |
Free Skating 3 (12.87)
|
| 12–13.11.2011 | 35.rocnik Ceny mesta Presov SVK |
Younger Hopefuls Boys | 5 | 11.25 |
Free Skating 5 (11.25)
|