Audax Access
Punktestand-Verlauf
Element-Karte ⓘ
Persönliche Bestleistung
| Kategorie | Segment | Punktzahl | Erreicht bei | Saison |
|---|---|---|---|---|
| Aikuiset | Gesamt | 61.46 | AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
Persönliche Bestleistungen aus früheren Kategorien
| Kategorie | Segment | Punktzahl | Erreicht bei | Saison |
|---|---|---|---|---|
| Aikuiset L1 | Gesamt | 67.61 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) | 2025/2026 |
| Aikuiset L1 Mupi | Gesamt | 56.49 | ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) | 2021/2022 |
| Aikuiset Mupi L1 | Gesamt | 58.13 | ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) | 2025/2026 |
| Aikuiset, Mupi | Gesamt | 65.45 | Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN) | 2025/2026 |
| Aikuiset, Mupi L2 | Gesamt | 57.46 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) | 2024/2025 |
| Kansalliset Aikuiset | Gesamt | 18.86 | 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN) | 2011/2012 |
| L1 Aikuiset, Mupi | Gesamt | 59.29 | Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) | 2023/2024 |
| Lohko 1 Aikuiset, Mupi | Gesamt | 50.36 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) | 2023/2024 |
Beste Ergebnisse 2025/2026
| Kategorie | Segment | Punktzahl | Erreicht bei |
|---|---|---|---|
| Aikuiset | Kür | 56.09 | ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Aikuiset | Gesamt | 56.09 | ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Aikuiset L1 | Kür | 67.61 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) |
| Aikuiset L1 | Gesamt | 67.61 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) |
| Aikuiset Mupi L1 | Kür | 58.13 | ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Aikuiset Mupi L1 | Gesamt | 58.13 | ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Aikuiset, Mupi | Kür | 65.45 | Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN) |
| Aikuiset, Mupi | Gesamt | 65.45 | Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN) |
Beste Punktestände aus früheren Saisons
Beste Ergebnisse 2024/2025
| Kategorie | Segment | Punktzahl | Erreicht bei |
|---|---|---|---|
| Aikuiset, Mupi | Kür | 63.42 | Seurakilpailu Riihimäen Jäätaiturit 2024 (Riihimäki/FIN) |
| Aikuiset, Mupi | Gesamt | 63.42 | Seurakilpailu Riihimäen Jäätaiturit 2024 (Riihimäki/FIN) |
| Aikuiset, Mupi L2 | Kür | 57.46 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Aikuiset, Mupi L2 | Gesamt | 57.46 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
Beste Ergebnisse 2023/2024
| Kategorie | Segment | Punktzahl | Erreicht bei |
|---|---|---|---|
| Aikuiset, Mupi | Kür | 64.26 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
| Aikuiset, Mupi | Gesamt | 64.26 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
| L1 Aikuiset, Mupi | Kür | 59.29 | Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) |
| L1 Aikuiset, Mupi | Gesamt | 59.29 | Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Lohko 1 Aikuiset, Mupi | Kür | 50.36 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Lohko 1 Aikuiset, Mupi | Gesamt | 50.36 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
Beste Ergebnisse 2022/2023
| Kategorie | Segment | Punktzahl | Erreicht bei |
|---|---|---|---|
| Aikuiset | Kür | 61.46 | AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Aikuiset | Gesamt | 61.46 | AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Aikuiset L1 | Kür | 54.61 | Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) |
| Aikuiset L1 | Gesamt | 54.61 | Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) |
| Aikuiset Mupi | Kür | 59.39 | Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN) |
| Aikuiset Mupi | Gesamt | 59.39 | Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN) |
Beste Ergebnisse 2021/2022
| Kategorie | Segment | Punktzahl | Erreicht bei |
|---|---|---|---|
| Aikuiset L1 Mupi | Kür | 56.49 | ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) |
| Aikuiset L1 Mupi | Gesamt | 56.49 | ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) |
| Aikuiset Mupi | Kür | 52.83 | ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN) |
| Aikuiset Mupi | Gesamt | 52.83 | ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN) |
Beste Ergebnisse 2013/2014
| Kategorie | Segment | Punktzahl | Erreicht bei |
|---|---|---|---|
| Aikuiset | Kür | 29.46 | ML kans. sarjojen 2. vk 25.-26.1.2014 L2 (FIN) |
| Aikuiset | Gesamt | 29.46 | ML kans. sarjojen 2. vk 25.-26.1.2014 L2 (FIN) |
Beste Ergebnisse 2011/2012
| Kategorie | Segment | Punktzahl | Erreicht bei |
|---|---|---|---|
| Kansalliset Aikuiset | Kür | 18.86 | 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN) |
| Kansalliset Aikuiset | Gesamt | 18.86 | 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN) |
Beste Ergebnisse 2010/2011
| Kategorie | Segment | Punktzahl | Erreicht bei |
|---|---|---|---|
| Aikuiset | Kür | 23.32 | 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 (FIN) |
| Aikuiset | Gesamt | 23.32 | 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 (FIN) |
Beste Ergebnisse 2009/2010
| Kategorie | Segment | Punktzahl | Erreicht bei |
|---|---|---|---|
| Aikuiset | Kür | 18.87 | ML 1-lohkon min.jun.sen.ja aik. 2.kilpailu (FIN) |
| Aikuiset | Gesamt | 18.87 | ML 1-lohkon min.jun.sen.ja aik. 2.kilpailu (FIN) |
Saison 2025/2026
| Datum | Wettbewerb | Kategorie | Platz | Punkte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2026 | ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF Seinäjoki / SeiTL/FIN |
Aikuiset | 7 | 56.09 |
Free Skating 7 (56.09)
|
| 14–15.02.2026 | Tiksi Ice Club 2026 TIkkurila/FIN |
Aikuiset, Mupi | 4 | 56.02 |
Free Skating 4 (56.02)
|
| 24.01.2026 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 Pori/FIN |
Aikuiset L1 | 2 | 67.61 |
Free Skating 2 (67.61)
|
| 20.12.2025 | Pikkujoulukilpailu VANTAA (Tikkurila)/FIN |
Aikuiset, Mupi | 1 | 65.45 |
Free Skating 1 (65.45)
|
| 29.11.2025 | ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) Kouvola / KKJT/FIN |
Aikuiset Mupi L1 | 4 | 58.13 |
Free Skating 4 (58.13)
|
| 02.11.2025 | RJT Seurakilpailu 2025 Riihimäki/FIN |
Aikuiset, Mupi | 1 | 59.98 |
Free Skating 1 (59.98)
|
Ergebnisse aus früheren Saisons
Saison Unknown season
| Datum | Wettbewerb | Kategorie | Platz | Punkte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| ML 2. lohkon 1. kilpailu 12.12.2010 FIN |
Aikuiset |
Saison 2024/2025
| Datum | Wettbewerb | Kategorie | Platz | Punkte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.03.2025 | ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF Helsinki/FIN |
Aikuiset, Mupi | 8 | 53.93 |
Free Skating 8 (53.93)
|
| 25–26.01.2025 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 Seinäjoki / SeiTL/FIN |
Aikuiset, Mupi L2 | 3 | 57.46 |
Free Skating 3 (57.46)
|
| 24.11.2024 | ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI Vantaa/FIN |
Aikuiset, Mupi L2 | 6 | 52.84 |
Free Skating 6 (52.84)
|
| 09.11.2024 | Seurakilpailu Riihimäen Jäätaiturit 2024 Riihimäki/FIN |
Aikuiset, Mupi | 1 | 63.42 |
Free Skating 1 (63.42)
|
Saison 2023/2024
| Datum | Wettbewerb | Kategorie | Platz | Punkte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.03.2024 | ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF Helsinki/FIN |
Aikuiset, Mupi | 6 | 55.81 |
Free Skating 6 (55.81)
|
| 17–18.02.2024 | Tiksi Ice Club 2024 VANTAA/FIN |
Aikuiset, Mupi | 4 | 64.26 |
Free Skating 4 (64.26)
|
| 20–21.01.2024 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 Kerava / KeMu/FIN |
Lohko 1 Aikuiset, Mupi | 9 | 50.36 |
Free Skating 9 (50.36)
|
| 19.01.2024 | Kaakko, Häme & Itä Aluemestaruuskilpailu 2025 Kouvola //FIN |
Aikuiset, Mupi | 1 | 61.87 |
Free Skating 1 (61.87)
|
| 18.11.2023 | Kansalliset 1k mupi Kouvola / KKJT/FIN |
L1 Aikuiset, Mupi | 3 | 59.29 |
Free Skating 3 (59.29)
|
Saison 2022/2023
| Datum | Wettbewerb | Kategorie | Platz | Punkte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.03.2023 | Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu Espoo / EsJt/FIN |
Aikuiset Mupi | 5 | 59.39 |
Free Skating 5 (59.39)
|
| 14.01.2023 | AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 VANTAA/FIN |
Aikuiset | 4 | 61.46 |
Free Skating 4 (61.46)
|
| 20.11.2022 | Kansallisten sarjojen 1.kilpailu Lappeenranta/FIN |
Aikuiset L1 | 3 | 54.61 |
Free Skating 3 (54.61)
|
Saison 2021/2022
| Datum | Wettbewerb | Kategorie | Platz | Punkte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.03.2022 | ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 FIN |
Aikuiset Mupi | 6 | 52.83 |
Free Skating 6 (52.83)
|
| 20–21.11.2021 | ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 FIN |
Aikuiset L1 Mupi | 3 | 56.49 |
Free Skating 3 (56.49)
|
Saison 2014/2015
| Datum | Wettbewerb | Kategorie | Platz | Punkte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2015 | ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 FIN |
Aikuiset 2L |
Saison 2013/2014
| Datum | Wettbewerb | Kategorie | Platz | Punkte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–23.03.2014 | ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU FIN |
Aikuiset | 5 | 28.00 |
Free Skating 5 (28.00)
|
| 25–26.01.2014 | ML kans. sarjojen 2. vk 25.-26.1.2014 L2 FIN |
Aikuiset | 1 | 29.46 |
Free Skating 1 (29.46)
|
Saison 2011/2012
| Datum | Wettbewerb | Kategorie | Platz | Punkte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.01.2012 | 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. FIN |
Kansalliset Aikuiset | 8 | 18.86 |
Free Skating 8 (18.86)
|
Saison 2010/2011
| Datum | Wettbewerb | Kategorie | Platz | Punkte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.01.2011 | 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 FIN |
Aikuiset | 7 | 23.32 |
Free Skating 7 (23.32)
|
Saison 2009/2010
| Datum | Wettbewerb | Kategorie | Platz | Punkte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2010 | ML 1-lohkon min.jun.sen.ja aik. 2.kilpailu FIN |
Aikuiset | 9 | 18.87 |
Free Skating 9 (18.87)
|
| 05.12.2009 | Kansallisten sarjojen 1. kilpailu 5.12.2009 FIN |
Aikuiset | |||
| 05.12.2009 | Kansallisten sarjojen 1. kilpailu 5.12.2009 FIN |
Aikuiset Tähtiarviointi |