fsresults

Ice Galaxy

FIN FIN · TTK (21/22–25/26)

Persönliche Bestleistung

KategorieSegmentPunktzahlErreicht beiSaison
Mupi Tulokkaat R2 Gesamt 62.01 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) 2025/2026
Persönliche Bestleistungen aus früheren Kategorien
KategorieSegmentPunktzahlErreicht beiSaison
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Gesamt 54.93 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Pikku Tulokkaat, Mupi Gesamt 41.91 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) 2024/2025
Tulokkaat Gesamt 40.23 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat Mupi R2 Gesamt 41.30 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) 2024/2025
Tulokkaat R2, Mupi Gesamt 46.33 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat R3 Gesamt 45.66 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat, Mupi Gesamt 98.11 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi L1 Gesamt 46.44 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Gesamt 54.75 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024

Beste Ergebnisse 2025/2026

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Mupi Tulokkaat R2 Gesamt 62.01 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN)
Tulokkaat, Mupi Kür 45.34 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Tulokkaat, Mupi Gesamt 95.08 EVT:n kutsukilpailu 27.2.2026 (Vantaa/FIN)
Beste Punktestände aus früheren Saisons

Beste Ergebnisse 2024/2025

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Pikku Tulokkaat, Mupi Kür 41.91 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Pikku Tulokkaat, Mupi Gesamt 41.91 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Kür 41.30 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Gesamt 41.30 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi Kür 47.67 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Gesamt 98.11 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi L1 Kür 46.44 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi L1 Gesamt 46.44 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)

Beste Ergebnisse 2023/2024

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Kür 54.93 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Gesamt 54.93 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Kür 54.71 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Gesamt 54.71 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Kür 54.75 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Gesamt 54.75 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)

Beste Ergebnisse 2022/2023

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Tulokkaat Kür 40.23 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Gesamt 40.23 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R3 Kür 45.66 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R3 Gesamt 45.66 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Beste Ergebnisse 2021/2022

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Tulokkaat R2, Mupi Kür 46.33 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Gesamt 46.33 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Kür 37.91 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Gesamt 37.91 Tiksi IceClub 2022 (FIN)