fsresults

IceBlades

FIN FIN · TAPTL (13/14–25/26)

Persönliche Bestleistung

KategorieSegmentPunktzahlErreicht beiSaison
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Gesamt 59.47 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Tulokkaat Gesamt 54.23 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2 Gesamt 46.92 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Gesamt 45.26 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Gesamt 52.71 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi L2 Gesamt 55.29 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Gesamt 43.70 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R2 Gesamt 60.89 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024
Beste Punktestände aus früheren Saisons

Beste Ergebnisse 2024/2025

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Tulokkaat, Mupi Kür 44.65 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Gesamt 44.65 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 Kür 55.29 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 Gesamt 55.29 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)

Beste Ergebnisse 2023/2024

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Kür 59.47 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Gesamt 59.47 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Kür 52.71 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi Gesamt 52.71 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Kür 43.70 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Gesamt 43.70 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Kür 60.89 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Gesamt 60.89 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)

Beste Ergebnisse 2022/2023

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Tulokkaat Kür 54.23 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Gesamt 54.23 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R2 Kür 46.92 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R2 Gesamt 46.92 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Beste Ergebnisse 2021/2022

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Tulokkaat R2, Mupi Kür 45.26 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Gesamt 45.26 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Kür 40.25 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Gesamt 40.25 Tiksi IceClub 2022 (FIN)