fsresults

Sunbeams

FIN FIN · FSC Espoo (13/14–25/26)

Persönliche Bestleistung

KategorieSegmentPunktzahlErreicht beiSaison
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Gesamt 59.11 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Minorit Gesamt 22.12 ML 2. kilpailu 9.-10.1.2010 (FIN)
Tulokkaat Gesamt 58.29 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R1 Gesamt 52.37 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Gesamt 47.59 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Gesamt 96.41 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Gesamt 64.32 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R2 Gesamt 60.85 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024

Beste Ergebnisse 2025/2026

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Tulokkaat, Mupi Kür 49.00 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Tulokkaat, Mupi Gesamt 49.00 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Beste Punktestände aus früheren Saisons

Beste Ergebnisse 2024/2025

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Tulokkaat Mupi R2 Kür 55.50 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Gesamt 55.50 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi Kür 52.07 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Gesamt 96.41 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN)

Beste Ergebnisse 2023/2024

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Kür 59.11 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Gesamt 59.11 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Kür 53.80 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Gesamt 53.80 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Kür 64.32 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Gesamt 64.32 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Kür 60.85 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Gesamt 60.85 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)

Beste Ergebnisse 2022/2023

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Tulokkaat Kür 58.29 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Gesamt 58.29 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R1 Kür 52.37 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R1 Gesamt 52.37 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Beste Ergebnisse 2021/2022

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Tulokkaat R2, Mupi Kür 47.59 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Gesamt 47.59 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Kür 29.12 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Gesamt 29.12 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)