fsresults

Sunflowers

FIN FIN · Helsinki FSA (11/12–25/26)

Persönliche Bestleistung

KategorieSegmentPunktzahlErreicht beiSaison
Mupi Tulokkaat R1 Gesamt 69.13 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) 2025/2026
Persönliche Bestleistungen aus früheren Kategorien
KategorieSegmentPunktzahlErreicht beiSaison
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Gesamt 61.26 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Minorit Gesamt 21.03 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN) 2011/2012
Pikku Tulokkaat, Mupi Gesamt 64.64 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) 2024/2025
Tulokkaat Gesamt 64.52 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat L1 Gesamt 63.48 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) 2025/2026
Tulokkaat Mupi R2 Gesamt 65.57 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) 2024/2025
Tulokkaat R1 Gesamt 65.74 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Gesamt 57.15 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Gesamt 57.53 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R1 Gesamt 60.43 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R3 Gesamt 65.48 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024

Beste Ergebnisse 2025/2026

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Mupi Tulokkaat R1 Gesamt 69.13 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN)
Tulokkaat L1 Gesamt 63.48 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Beste Punktestände aus früheren Saisons

Beste Ergebnisse 2024/2025

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Pikku Tulokkaat, Mupi Kür 64.64 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Pikku Tulokkaat, Mupi Gesamt 64.64 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Kür 65.57 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Gesamt 65.57 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi Kür 48.84 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)
Tulokkaat, Mupi Gesamt 48.84 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)

Beste Ergebnisse 2023/2024

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Kür 61.26 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Gesamt 61.26 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Kür 57.53 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi Gesamt 57.53 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Kür 60.43 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Gesamt 60.43 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R3 Kür 65.48 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R3 Gesamt 65.48 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)

Beste Ergebnisse 2022/2023

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Tulokkaat Kür 64.52 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Gesamt 64.52 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R1 Kür 65.74 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R1 Gesamt 65.74 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Beste Ergebnisse 2021/2022

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Tulokkaat R2, Mupi Kür 57.15 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Gesamt 57.15 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Kür 55.49 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Gesamt 55.49 Tiksi IceClub 2022 (FIN)

Beste Ergebnisse 2011/2012

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Minorit Kür 21.03 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN)
Minorit Gesamt 21.03 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN)