fsresults

Team Passion

FIN FIN · PORIT (13/14–14/15) → VAS (20/21–21/22) → PML (21/22–25/26)

Persönliche Bestleistung

KategorieSegmentPunktzahlErreicht beiSaison
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Gesamt 36.20 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Senior Synchronized Kurzprogramm 63.92 Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN) 2021/2022
Senior Synchronized Kür 128.60 Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN) 2021/2022
Senior Synchronized Gesamt 192.52 Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN) 2021/2022
Tulokkaat Gesamt 28.69 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R1 Gesamt 28.54 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Gesamt 22.92 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Gesamt 57.25 LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi L1 Gesamt 59.76 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Gesamt 64.20 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R2 Gesamt 55.21 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) 2023/2024
Beste Punktestände aus früheren Saisons

Beste Ergebnisse 2024/2025

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Tulokkaat, Mupi Kür 57.25 LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN)
Tulokkaat, Mupi Gesamt 57.25 LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN)
Tulokkaat, Mupi L1 Kür 59.76 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi L1 Gesamt 59.76 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Kür 64.20 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Gesamt 64.20 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)

Beste Ergebnisse 2023/2024

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Kür 36.20 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Gesamt 36.20 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Kür 51.28 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi Gesamt 51.28 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Kür 55.21 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Gesamt 55.21 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)

Beste Ergebnisse 2022/2023

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Tulokkaat Kür 28.69 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Gesamt 28.69 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R1 Kür 28.54 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R1 Gesamt 28.54 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Beste Ergebnisse 2021/2022

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Senior Synchronized Kurzprogramm 63.92 Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN)
Senior Synchronized Kür 128.60 Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN)
Senior Synchronized Gesamt 192.52 Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN)
Tulokkaat R2, Mupi Kür 22.92 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Gesamt 22.92 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)

Beste Ergebnisse 2020/2021

KategorieSegmentPunktzahlErreicht bei
Senior Synchronized Kurzprogramm 62.78 Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN)
Senior Synchronized Kür 121.56 Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN)
Senior Synchronized Gesamt 184.34 Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN)