Alisson LAMBIEL Access
Πρόοδος βαθμών
Χάρτης στοιχείων ⓘ
Ατομικό Ρεκόρ
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο | Περίοδος |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice U16 Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 27.04 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) | 2026/2027 |
| Advanced Novice U16 Girls | Ελεύθερος Χορός | 49.01 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) | 2026/2027 |
| Advanced Novice U16 Girls | Συνολικά | 76.05 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) | 2026/2027 |
Προσωπικά καλύτερα από προηγούμενες κατηγορίες
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο | Περίοδος |
|---|---|---|---|---|
| 1 Test Skate Arp Novice U12 Girls Pc | Συνολικά | 23.57 | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| 2af | Συνολικά | 10.04 | Coupe de Chamonix (FRA) | 2018/2019 |
| Advanced Novice Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 21.31 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls | Ελεύθερος Χορός | 43.97 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls | Συνολικά | 65.28 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls Free Program | Συνολικά | 45.07 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) | 2026/2027 |
| Advanced Novice Girls SP | Συνολικά | 22.87 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) | 2025/2026 |
| Bronze Girls 2011-2013 | Συνολικά | 33.11 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Copper A Girls | Ελεύθερος Χορός | 11.54 | 5ème Coupe de Lausanne-Capitale Olympique (SUI) | 2019/2020 |
| Cubs Girls | Συνολικά | 16.64 | Heiko Fischer Trophy 2020 (GER) | 2019/2020 |
| Emeraude | Ελεύθερος Χορός | 9.82 | 10ème Zähringer Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Juvenile Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 25.41 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile Girls | Ελεύθερος Χορός | 49.06 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile Girls | Συνολικά | 74.47 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile Girls Free | Συνολικά | 44.01 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U13 | Πρόγραμμα Σύντομο | 22.25 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 | Ελεύθερος Χορός | 39.74 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 | Συνολικά | 61.99 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 23.09 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 Girls | Ελεύθερος Χορός | 42.52 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 Girls | Συνολικά | 65.61 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U14 Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 25.57 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls | Ελεύθερος Χορός | 50.38 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls | Συνολικά | 75.95 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Πρόγραμμα Σύντομο | 21.75 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Ελεύθερος Χορός | 44.79 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Συνολικά | 66.54 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Πρόγραμμα Σύντομο | 23.38 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Ελεύθερος Χορός | 47.97 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Συνολικά | 71.35 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Group 1 Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 24.52 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Group 1 Girls | Ελεύθερος Χορός | 44.98 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Group 1 Girls | Συνολικά | 69.50 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Mini U12 Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 22.57 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Mini U12 Girls | Ελεύθερος Χορός | 33.88 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Mini U12 Girls | Συνολικά | 56.45 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Minimes Arp | Ελεύθερος Χορός | 33.22 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Minimes Arp | LIBRE | 32.44 | Coupe Prévôtoise 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Minimes Arp | Συνολικά | 32.44 | Coupe Prévôtoise 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Minimes [arp] Girls | Συνολικά | 28.30 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) | 2021/2022 |
| No Test | Συνολικά | 13.13 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Style Jacinthe | Συνολικά | 8.57 | Coupe Prévôtoise 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Test Skate Juvenile Girls Pl | Συνολικά | 36.12 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) | 2023/2024 |
Καλύτερες βαθμολογίες 2026/2027
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls Free Program | Ελεύθερος Χορός | 45.07 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice Girls Free Program | Συνολικά | 45.07 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 27.04 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Ελεύθερος Χορός | 49.01 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Συνολικά | 76.05 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2025/2026
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 21.31 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Ελεύθερος Χορός | 43.97 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Συνολικά | 65.28 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Advanced Novice Girls SP | Πρόγραμμα Σύντομο | 22.87 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) |
| Advanced Novice Girls SP | Συνολικά | 22.87 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 23.52 | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Ελεύθερος Χορός | 42.71 | Dreitannen-Cup 25 (Olten/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Συνολικά | 66.01 | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
Καλύτεροι βαθμοί από προηγούμενες σεζόν
Καλύτερες βαθμολογίες 2024/2025
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 25.41 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Juvenile Girls | Ελεύθερος Χορός | 49.06 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Juvenile Girls | Συνολικά | 74.47 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Juvenile Girls Free | Ελεύθερος Χορός | 44.01 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Juvenile Girls Free | Συνολικά | 44.01 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 25.57 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Ελεύθερος Χορός | 50.38 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Συνολικά | 75.95 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Πρόγραμμα Σύντομο | 21.75 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Ελεύθερος Χορός | 44.79 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Συνολικά | 66.54 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Πρόγραμμα Σύντομο | 23.38 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Ελεύθερος Χορός | 47.97 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Συνολικά | 71.35 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Juvenile U14 Group 1 Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 24.52 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U14 Group 1 Girls | Ελεύθερος Χορός | 44.98 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U14 Group 1 Girls | Συνολικά | 69.50 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2023/2024
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 20.57 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Juvenile Girls | Ελεύθερος Χορός | 40.56 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Juvenile Girls | Συνολικά | 61.13 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Juvenile U13 | Πρόγραμμα Σύντομο | 22.25 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) |
| Juvenile U13 | Ελεύθερος Χορός | 39.74 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) |
| Juvenile U13 | Συνολικά | 61.99 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) |
| Juvenile U13 Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 23.09 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) |
| Juvenile U13 Girls | Ελεύθερος Χορός | 42.52 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) |
| Juvenile U13 Girls | Συνολικά | 65.61 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) |
| Test Skate Juvenile Girls Pl | Ελεύθερος Χορός | 36.12 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
| Test Skate Juvenile Girls Pl | Συνολικά | 36.12 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2022/2023
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| 1 Test Skate Arp Novice U12 Girls Pc | Πρόγραμμα Σύντομο | 23.57 | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| 1 Test Skate Arp Novice U12 Girls Pc | Συνολικά | 23.57 | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| Mini U12 Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 22.57 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
| Mini U12 Girls | Ελεύθερος Χορός | 33.88 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
| Mini U12 Girls | Συνολικά | 56.45 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2021/2022
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls 2011-2013 | Ελεύθερος Χορός | 33.11 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
| Bronze Girls 2011-2013 | Συνολικά | 33.11 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
| Emeraude | Ελεύθερος Χορός | 9.82 | 10ème Zähringer Cup (SUI) |
| Minimes Arp | Ελεύθερος Χορός | 33.22 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Minimes Arp | LIBRE | 32.44 | Coupe Prévôtoise 2022 (SUI) |
| Minimes Arp | Συνολικά | 32.44 | Coupe Prévôtoise 2022 (SUI) |
| Minimes Arp Girls | Ελεύθερος Χορός | 31.17 | 29ème Coupe du Rhône (SUI) |
| Minimes [arp] Girls | Συνολικά | 28.30 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) |
| Style Jacinthe | LIBRE | 8.57 | Coupe Prévôtoise 2022 (SUI) |
| Style Jacinthe | Συνολικά | 8.57 | Coupe Prévôtoise 2022 (SUI) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2019/2020
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Copper A Girls | Ελεύθερος Χορός | 11.54 | 5ème Coupe de Lausanne-Capitale Olympique (SUI) |
| Cubs Girls | Ελεύθερος Χορός | 16.64 | Heiko Fischer Trophy 2020 (GER) |
| Cubs Girls | Συνολικά | 16.64 | Heiko Fischer Trophy 2020 (GER) |
| No Test | Ελεύθερος Χορός | 13.13 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
| No Test | Συνολικά | 13.13 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2018/2019
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| 2af | Ελεύθερος Χορός | 10.04 | Coupe de Chamonix (FRA) |
| 2af | Συνολικά | 10.04 | Coupe de Chamonix (FRA) |
Περίοδος 2026/2027
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.09.2026 | Dreitannen-Cup 26 Olten/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 13 | 76.05 |
Short Program 13 (27.04) Free Skating 12 (49.01)
|
| 12–13.09.2026 | New Season Cup 2026, Sion Sion/SUI |
Advanced Novice Girls Free Program | 1 | 45.07 |
Free Skating 1 (45.07)
|
Περίοδος 2025/2026
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–07.12.2025 | PilatusCup25 Luzern/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 35 | 57.20 |
Short Program 37 (19.68) Free Skating 33 (37.52)
|
| 07–09.11.2025 | 21. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 18 | 66.01 |
Short Program 18 (23.52) Free Skating 17 (42.49)
|
| 17–19.10.2025 | Coupe Erguel 2025 Saint-Imier/SUI |
Advanced Novice Girls | 12 | 65.28 |
Short Program 16 (21.31) Free Skating 12 (43.97)
|
| 18–21.09.2025 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 19 | 65.62 |
Short Program 18 (22.91) Free Skating 16 (42.71)
|
| 13–14.09.2025 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne Lausanne/SUI |
Advanced Novice Girls SP | 6 | 22.87 |
Short Program 6 (22.87)
|
Αποτελέσματα από προηγούμενες σεζόν
Περίοδος Unknown season
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig Brig/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 22 | 67.92 |
Short Program 23 (23.70) Free Skating 19 (44.22)
|
Περίοδος 2024/2025
Περίοδος 2023/2024
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–18.02.2024 | CS24 Young Novice e Juvenile Nat. 29 LUGANO/SUI |
Juvenile U13 | 29 | 61.99 |
Short Program 30 (22.25) Free Skating 29 (39.74)
|
| 26–28.01.2024 | Trophée Romand 2024 Chaux-de-Fonds/SUI |
Juvenile U13 Girls | 18 | 65.61 |
Short Program 18 (23.09) Free Skating 19 (42.52)
|
| 12–14.01.2024 | Championnat romand 2024, Monthey Monthey/SUI |
Juvenile Girls | 19 | 61.13 |
Short Program 22 (20.57) Free Skating 18 (40.56)
|
| 08–10.12.2023 | PilatusCup 2023 / 2024 Luzern/SUI |
Juvenile U13 Girls | 24 | 64.04 |
Short Program 26 (21.83) Free Skating 19 (42.21)
|
| 24–26.11.2023 | EVBN-Cup Grindelwald/SUI |
Juvenile U13 Girls | 9 | 57.68 |
Short Program 10 (20.59) Free Skating 9 (37.09)
|
| 20–22.10.2023 | Coupe Erguel 2023 St-Imier/SUI |
Juvenile U13 Girls | 15 | 60.23 |
Short Program 13 (22.15) Free Skating 17 (38.08)
|
| 22–24.09.2023 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Juvenile U13 Girls | 16 | 59.43 |
Short Program 16 (21.05) Free Skating 17 (38.38)
|
| 16–17.09.2023 | Coupe de Lausanne 2023 Lausanne/SUI |
Test Skate Juvenile Girls Pl | 10 | 36.12 |
Free Skating 10 (36.12)
|
Περίοδος 2022/2023
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–15.01.2023 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Mini U12 Girls | 40 | 56.45 |
Short Program 32 (22.57) Free Skating 43 (33.88)
|
| 23–25.09.2022 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Mini U12 Girls | Αποχώρηση | ||
| 16–18.09.2022 | Coupe de Lausanne 2022 Lausanne/SUI |
1 Test Skate Arp Novice U12 Girls Pc | 3 | 23.57 |
Short Program 3 (23.57)
|
Περίοδος 2021/2022
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.03.2022 | 10ème Zähringer Cup SUI |
Minimes Arp Girls |
Free Skating 2 (30.54)
|
||
| 05–06.03.2022 | 10ème Zähringer Cup SUI |
Emeraude |
Free Skating 1 (9.82)
|
||
| 05–06.02.2022 | Coupe Prévôtoise 2022 SUI |
Style Jacinthe | 2 | 8.57 |
Libre 2 (8.57)
|
| 05–06.02.2022 | Coupe Prévôtoise 2022 SUI |
Minimes Arp | 1 | 32.44 |
Libre 1 (32.44)
|
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Minimes Arp |
Free Skating 2 (33.22)
|
||
| 18–19.12.2021 | 29ème Coupe du Rhône SUI |
Minimes Arp Girls |
Free Skating 1 (31.17)
|
||
| 03–05.12.2021 | 27ème Coupe d'Erguël 2021, Saint-Imier SUI |
Minimes Arp |
Free Skating 1 (29.80)
|
||
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Bronze Girls 2011-2013 | 1 | 33.11 |
Free Skating 1 (33.11)
|
| 19.09.2021 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand SUI |
Minimes [arp] Girls | 1 | 28.30 |
Free Skating 1 (28.30)
|
Περίοδος 2019/2020
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.02.2020 | Heiko Fischer Trophy 2020 GER |
Cubs Girls | 18 | 16.64 |
Free Skating 18 (16.64)
|
| 19–20.10.2019 | LUGANO CUP 2019 SUI |
No Test | 13 | 13.13 |
Free Skating 13 (13.13)
|
| 14–15.09.2019 | 5ème Coupe de Lausanne-Capitale Olympique SUI |
Copper A Girls |
Free Skating 7 (11.54)
|
Περίοδος 2018/2019
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2019 | Coupe de Chamonix FRA |
2af | 13 | 10.04 |
Free Skating 13 (10.04)
|