Ania HERNIK ανενεργός Access
Πρόοδος βαθμών
Χάρτης στοιχείων ⓘ
Ατομικό Ρεκόρ
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο | Περίοδος |
|---|---|---|---|---|
| Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 30.14 | VC Ostravy 2017 (CZE) | 2017/2018 |
| Girls | Ελεύθερος Χορός | 51.37 | VC Strakonic 2017 (CZE) | 2017/2018 |
| Girls | Συνολικά | 80.78 | VC Strakonic 2017 (CZE) | 2017/2018 |
Προσωπικά καλύτερα από προηγούμενες κατηγορίες
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο | Περίοδος |
|---|---|---|---|---|
| Ml Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 27.68 | MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva C.Budejovic (CZE) | 2016/2017 |
| Ml Girls | Ελεύθερος Χορός | 45.65 | MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva C.Budejovic (CZE) | 2016/2017 |
| Ml Girls | Συνολικά | 73.33 | MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva C.Budejovic (CZE) | 2016/2017 |
| Ml.zacky | Πρόγραμμα Σύντομο | 21.81 | VC Brna 2016 (CZE) | 2016/2017 |
| Ml.zacky | Ελεύθερος Χορός | 38.29 | VC Brna 2016 (CZE) | 2016/2017 |
| Ml.zacky | Συνολικά | 60.10 | VC Brna 2016 (CZE) | 2016/2017 |
| Younger Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 24.78 | VC Nachoda 2017 (CZE) | 2016/2017 |
| Younger Girls | Ελεύθερος Χορός | 42.40 | VC Ostravy 2016 (CZE) | 2016/2017 |
| Younger Girls | Συνολικά | 63.85 | Orlovska pirueta (CZE) | 2016/2017 |
Καλύτεροι βαθμοί από προηγούμενες σεζόν
Καλύτερες βαθμολογίες 2018/2019
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 28.87 | VC Hradce Kralove (CZE) |
| Girls | Ελεύθερος Χορός | 48.48 | Orlovska pirueta (CZE) |
| Girls | Συνολικά | 76.63 | VC Hradce Kralove (CZE) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2017/2018
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 30.14 | VC Ostravy 2017 (CZE) |
| Girls | Ελεύθερος Χορός | 51.37 | VC Strakonic 2017 (CZE) |
| Girls | Συνολικά | 80.78 | VC Strakonic 2017 (CZE) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2016/2017
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Ml Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 27.68 | MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva C.Budejovic (CZE) |
| Ml Girls | Ελεύθερος Χορός | 45.65 | MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva C.Budejovic (CZE) |
| Ml Girls | Συνολικά | 73.33 | MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva C.Budejovic (CZE) |
| Ml.zacky | Πρόγραμμα Σύντομο | 21.81 | VC Brna 2016 (CZE) |
| Ml.zacky | Ελεύθερος Χορός | 38.29 | VC Brna 2016 (CZE) |
| Ml.zacky | Συνολικά | 60.10 | VC Brna 2016 (CZE) |
| Younger Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 24.78 | VC Nachoda 2017 (CZE) |
| Younger Girls | Ελεύθερος Χορός | 42.40 | VC Ostravy 2016 (CZE) |
| Younger Girls | Συνολικά | 63.85 | Orlovska pirueta (CZE) |
Αποτελέσματα από προηγούμενες σεζόν
Περίοδος 2018/2019
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.03.2019 | MCR Zacta, Ml. Zactva a Nejml. Zactva 2019 Nat. 13 CZE |
Girls | 13 | 74.92 |
Short Program 13 (27.92) Free Skating 13 (47.00)
|
| 23–24.02.2019 | VC Ceskeho Tesina CZE |
Girls | 7 | 74.91 |
Short Program 8 (26.95) Free Skating 5 (47.96)
|
| 12–13.01.2019 | VC Uherskeho Brodu CZE |
Girls | 13 | 71.69 |
Short Program 16 (25.28) Free Skating 6 (46.41)
|
| 08–09.12.2018 | VC Koprivnice CZE |
Girls | 10 | 70.01 |
Short Program 14 (25.93) Free Skating 10 (44.08)
|
| 23–25.11.2018 | Orlovska pirueta CZE |
Girls | 8 | 75.32 |
Short Program 9 (26.84) Free Skating 8 (48.48)
|
| 10–11.11.2018 | VC Hradce Kralove CZE |
Girls | 5 | 76.63 |
Short Program 5 (28.87) Free Skating 6 (47.76)
|
Περίοδος 2017/2018
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.03.2018 | MCR Zacta, Ml. Zactva a Nejml. Zactva 2018 Nat. 8 CZE |
Girls | 8 | 78.05 |
Short Program 9 (28.70) Free Skating 8 (49.35)
|
| 20–02.01.2018 | VC Ceskeho Tesina CZE |
Girls | 6 | 72.96 |
Short Program 6 (26.86) Free Skating 6 (46.10)
|
| 09–10.12.2017 | VC Noveho Jicina CZE |
Girls | 5 | 74.54 |
Short Program 5 (27.87) Free Skating 6 (46.67)
|
| 11–12.11.2017 | VC Strakonic 2017 CZE |
Girls | 2 | 80.78 |
Short Program 3 (29.41) Free Skating 1 (51.37)
|
| 04–05.11.2017 | VC Ostravy 2017 CZE |
Girls | 5 | 80.27 |
Short Program 5 (30.14) Free Skating 5 (50.13)
|
| 28–29.10.2017 | VC Brna 2017 CZE |
Girls | 4 | 72.17 |
Short Program 8 (26.07) Free Skating 3 (46.10)
|
Περίοδος 2016/2017
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.03.2017 | MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva C.Budejovic Nat. 5 CZE |
Ml Girls | 5 | 73.33 |
Short Program 4 (27.68) Free Skating 4 (45.65)
|
| 04–05.02.2017 | VC Nachoda 2017 CZE |
Younger Girls | 7 | 62.70 |
Short Program 8 (24.78) Free Skating 7 (37.92)
|
| 26–27.11.2016 | Orlovska pirueta CZE |
Younger Girls | 4 | 63.85 |
Short Program 11 (23.29) Free Skating 3 (40.56)
|
| 05–06.11.2016 | VC Ostravy 2016 CZE |
Younger Girls | 6 | 63.18 |
Short Program 13 (20.78) Free Skating 3 (42.40)
|
| 29–30.10.2016 | VC Ceskeho Tesina 2016 CZE |
Younger Girls | 4 | 62.82 |
Short Program 4 (23.51) Free Skating 4 (39.31)
|
| 22–23.10.2016 | VC Brna 2016 CZE |
Ml.zacky | 5 | 60.10 |
Short Program 7 (21.81) Free Skating 3 (38.29)
|