Félix CONSTANTIN ανενεργός Access
Πρόοδος βαθμών
Χάρτης στοιχείων ⓘ
Ατομικό Ρεκόρ
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο | Περίοδος |
|---|---|---|---|---|
| Nachwuchs Boys U16 | Πρόγραμμα Σύντομο | 20.13 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs U16 Boys | Ελεύθερος Χορός | 39.89 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U16 Boys | Συνολικά | 59.76 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
Προσωπικά καλύτερα από προηγούμενες κατηγορίες
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο | Περίοδος |
|---|---|---|---|---|
| Cadets U16 G | Πρόγραμμα Σύντομο | 19.82 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadets U16 G | Ελεύθερος Χορός | 38.30 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend Boys | Πρόγραμμα Σύντομο | 24.87 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Boys | Ελεύθερος Χορός | 41.71 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Boys | Συνολικά | 66.58 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Sev Boys U14 | Πρόγραμμα Σύντομο | 19.03 | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Sev Boys U14 | Ελεύθερος Χορός | 36.58 | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Sev Boys U14 | Συνολικά | 55.61 | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev Boys | Πρόγραμμα Σύντομο | 22.13 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Sev Boys | Ελεύθερος Χορός | 42.17 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Sev Boys | Συνολικά | 64.30 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Sev Jugend Boys | Πρόγραμμα Σύντομο | 21.91 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Jugend Boys | Ελεύθερος Χορός | 38.70 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Jugend Boys | Συνολικά | 60.61 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
Καλύτεροι βαθμοί από προηγούμενες σεζόν
Καλύτερες βαθμολογίες 2018/2019
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs U16 Boys | Πρόγραμμα Σύντομο | 19.87 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U16 Boys | Ελεύθερος Χορός | 39.89 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U16 Boys | Συνολικά | 59.76 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2017/2018
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Cadets U16 G | Πρόγραμμα Σύντομο | 19.82 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Cadets U16 G | Ελεύθερος Χορός | 38.30 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Boys U16 | Πρόγραμμα Σύντομο | 20.13 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Boys U16 | Ελεύθερος Χορός | 35.69 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Boys U16 | Συνολικά | 55.82 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Πρόγραμμα Σύντομο | 22.13 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Ελεύθερος Χορός | 42.17 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Συνολικά | 64.30 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2016/2017
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Jugend Boys | Πρόγραμμα Σύντομο | 24.87 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Boys | Ελεύθερος Χορός | 41.71 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Boys | Συνολικά | 66.58 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Sev Boys U14 | Πρόγραμμα Σύντομο | 19.03 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Jugend Sev Boys U14 | Ελεύθερος Χορός | 36.58 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Jugend Sev Boys U14 | Συνολικά | 55.61 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Sev Jugend Boys | Πρόγραμμα Σύντομο | 21.91 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| Sev Jugend Boys | Ελεύθερος Χορός | 38.70 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| Sev Jugend Boys | Συνολικά | 60.61 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
Αποτελέσματα από προηγούμενες σεζόν
Περίοδος 2018/2019
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.01.2019 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 Nat. 8 SUI |
Nachwuchs U16 Boys | 8 | 59.76 |
Short Program 8 (19.87) Free Skating 8 (39.89)
|
Περίοδος 2017/2018
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–14.01.2018 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs Nat. 5 SUI |
Nachwuchs Boys U16 | 5 | 55.82 |
Short Program 5 (20.13) Free Skating 5 (35.69)
|
| 08–10.12.2017 | Coupe d'Erguël 2017 SUI |
Cadets U16 G |
Free Skating 2 (38.30) Short Program 2 (19.82)
|
||
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 2 | 64.30 |
Short Program 2 (22.13) Free Skating 2 (42.17)
|
Περίοδος 2016/2017
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–29.01.2017 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend 🏅 Nat. 2 SUI |
Jugend Boys | 2 | 66.58 |
Short Program 2 (24.87) Free Skating 2 (41.71)
|
| 20–22.01.2017 | Kolin Trophy 2017 SUI |
Sev Jugend Boys | 2 | 60.61 |
Short Program 2 (21.91) Free Skating 2 (38.70)
|
| 17–20.11.2016 | 20. Zueri Leu Cup 2016 SUI |
Sev Jugend Boys | 1 | 56.95 |
Short Program 2 (20.84) Free Skating 1 (36.11)
|
| 11–13.11.2016 | Eulachcup 2016 SUI |
Sev Jugend Boys | 3 | 55.95 |
Short Program 4 (19.11) Free Skating 3 (36.84)
|
| 21–23.10.2016 | Montalin Cup 2016 SUI |
Jugend Sev Boys U14 | 1 | 55.61 |
Short Program 1 (19.03) Free Skating 1 (36.58)
|