fsresults

IceBlades

FIN FIN · TAPTL (13/14–25/26)

Ατομικό Ρεκόρ

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στοΠερίοδος
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Συνολικά 59.47 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Tulokkaat Συνολικά 54.23 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2 Συνολικά 46.92 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Συνολικά 45.26 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Συνολικά 52.71 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi L2 Συνολικά 55.29 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Συνολικά 43.70 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R2 Συνολικά 60.89 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024
Καλύτεροι βαθμοί από προηγούμενες σεζόν

Καλύτερες βαθμολογίες 2024/2025

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στο
Tulokkaat, Mupi Ελεύθερος Χορός 44.65 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Συνολικά 44.65 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 Ελεύθερος Χορός 55.29 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 Συνολικά 55.29 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)

Καλύτερες βαθμολογίες 2023/2024

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στο
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Ελεύθερος Χορός 59.47 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Συνολικά 59.47 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Ελεύθερος Χορός 52.71 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi Συνολικά 52.71 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Ελεύθερος Χορός 43.70 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Συνολικά 43.70 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Ελεύθερος Χορός 60.89 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Συνολικά 60.89 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)

Καλύτερες βαθμολογίες 2022/2023

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στο
Tulokkaat Ελεύθερος Χορός 54.23 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Συνολικά 54.23 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R2 Ελεύθερος Χορός 46.92 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R2 Συνολικά 46.92 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Καλύτερες βαθμολογίες 2021/2022

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στο
Tulokkaat R2, Mupi Ελεύθερος Χορός 45.26 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Συνολικά 45.26 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Ελεύθερος Χορός 40.25 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Συνολικά 40.25 Tiksi IceClub 2022 (FIN)