Lily-Rose LAGUERRE ανενεργός Access
2008-06-18
Πρόοδος βαθμών
Χάρτης στοιχείων ⓘ
Ατομικό Ρεκόρ
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο | Περίοδος |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Πρόγραμμα Σύντομο | 40.15ανεπίσημο | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) | 2024/2025 |
| Junior Women | Ελεύθερος Χορός | 67.74ανεπίσημο | meran2024 (Merano/ITA) | 2023/2024 |
| Junior Women | Συνολικά | 107.43ανεπίσημο | meran2024 (Merano/ITA) | 2023/2024 |
Προσωπικά καλύτερα από προηγούμενες κατηγορίες
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο | Περίοδος |
|---|---|---|---|---|
| 10 Basic A Fille | Συνολικά | 24.15ανεπίσημο | Coupe de Chamonix 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| 10 ISU Basic Novice A Filles | Συνολικά | 20.28ανεπίσημο | Coupe Régionale de GRENOBLE (FRA) | 2016/2017 |
| 10 Minime Women | Συνολικά | 48.50ανεπίσημο | Coupe Régionale Valence Romans Agglo (FRA) | 2021/2022 |
| 2a Filles | Συνολικά | 16.73ανεπίσημο | Coupe Régionale Valence Romans (FRA) | 2016/2017 |
| 3 A Filles | Συνολικά | 21.39ανεπίσημο | Coupe de Chambéry 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| 9 Basic Noviceb Fille | Συνολικά | 28.75ανεπίσημο | Coupe Régionale de Grenoble (FRA) | 2017/2018 |
| 9 ISU Novice Basic B Filles | Ελεύθερος Χορός | 29.40ανεπίσημο | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Annecy (FRA) | 2017/2018 |
| 9 N2 Minime Filles | Συνολικά | 49.70ανεπίσημο | TF 01 Coupe de Megève (FRA) | 2020/2021 |
| 9 N2 Minime Women | Συνολικά | 43.68ανεπίσημο | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Grenoble 2020 (FRA) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 29.52ανεπίσημο | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SVN) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls | Ελεύθερος Χορός | 51.69ανεπίσημο | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SVN) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls | Συνολικά | 81.21ανεπίσημο | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SVN) | 2021/2022 |
| Avenir B Women | Συνολικά | 29.37ανεπίσημο | Championnat de France 3 (FRA) | 2017/2018 |
| Basic Novice Girls | Συνολικά | 27.28ανεπίσημο | Egna Spring Trophy (ITA) | 2018/2019 |
| Catégorie 10 Inter-Novice Filles | Συνολικά | 35.68ανεπίσημο | Coupe Régionale du Bouquetin (FRA) | 2018/2019 |
| D1 Minime D | Συνολικά | 47.36ανεπίσημο | Selection France Club Sud Est (FRA) | 2021/2022 |
| D1 Novice Girls | Συνολικά | 56.48ανεπίσημο | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) | 2022/2023 |
| D2 Avenir Women | Συνολικά | 28.27ανεπίσημο | Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA) | 2017/2018 |
| D2 Minime Women | Συνολικά | 43.83ανεπίσημο | Sélections France Clubs 2020 - Zone Sud-Est (FRA) | 2019/2020 |
| D3 Avenir Women | Συνολικά | 23.29ανεπίσημο | Sélections France Clubs 2017 - Zone Sud-Est (FRA) | 2016/2017 |
| Lra Cat 5 Women | Συνολικά | 23.62ανεπίσημο | COUPE DEPARTEMENTALE 74 (FRA) | 2016/2017 |
| Minime A Women | Πρόγραμμα Σύντομο | 29.41ανεπίσημο | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime A Women | Ελεύθερος Χορός | 50.32ανεπίσημο | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime A Women | Συνολικά | 79.73ανεπίσημο | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime B Women | Συνολικά | 41.45ανεπίσημο | Championnats de France Minimes A et B (FRA) | 2018/2019 |
| Minime N2 Women | Συνολικά | 39.92ανεπίσημο | TDF de Valence (FRA) | 2019/2020 |
| Minime Women | Πρόγραμμα Σύντομο | 28.07ανεπίσημο | TDF C9 NANTES (FRA) | 2021/2022 |
| Minime Women | Ελεύθερος Χορός | 47.37ανεπίσημο | TDF A2 Valence (FRA) | 2021/2022 |
| Minime Women | Συνολικά | 74.85ανεπίσημο | TDF C9 NANTES (FRA) | 2021/2022 |
| Médailles Advanced Novice Girls | Συνολικά | 47.80ανεπίσημο | Coupe de l'ouverture (FRA) | 2020/2021 |
| N2 Avenir Women | Συνολικά | 28.03ανεπίσημο | TDF Gap 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| N2 Minime Women | Συνολικά | 44.44ανεπίσημο | TDF B5 Besançon (FRA) | 2019/2020 |
| N3 Avenir Women | Συνολικά | 26.11ανεπίσημο | TDF Dijon 2017 (FRA) | 2017/2018 |
| N3 Minime Women | Συνολικά | 34.51ανεπίσημο | Tournoi Inter Régional Valence 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 35.78ανεπίσημο | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 (Courbevoie/FRA) | 2022/2023 |
| Novice Girls | Ελεύθερος Χορός | 58.12ανεπίσημο | TDF_B6_Cergy_2022 (CERGY PONTOISE/FRA) | 2022/2023 |
| Novice Girls | Συνολικά | 92.96ανεπίσημο | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 (Courbevoie/FRA) | 2022/2023 |
Καλύτεροι βαθμοί από προηγούμενες σεζόν
Καλύτερες βαθμολογίες 2024/2025
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Πρόγραμμα Σύντομο | 40.15ανεπίσημο | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) |
| Junior Women | Ελεύθερος Χορός | 63.07ανεπίσημο | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) |
| Junior Women | Συνολικά | 103.22ανεπίσημο | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2023/2024
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Πρόγραμμα Σύντομο | 39.69ανεπίσημο | meran2024 (Merano/ITA) |
| Junior Women | Ελεύθερος Χορός | 67.74ανεπίσημο | meran2024 (Merano/ITA) |
| Junior Women | Συνολικά | 107.43ανεπίσημο | meran2024 (Merano/ITA) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2022/2023
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 29.20ανεπίσημο | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) |
| Advanced Novice Girls | Ελεύθερος Χορός | 49.35ανεπίσημο | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) |
| Advanced Novice Girls | Συνολικά | 78.55ανεπίσημο | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) |
| D1 Novice Girls | Ελεύθερος Χορός | 56.48ανεπίσημο | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| D1 Novice Girls | Συνολικά | 56.48ανεπίσημο | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| Novice Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 35.78ανεπίσημο | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 (Courbevoie/FRA) |
| Novice Girls | Ελεύθερος Χορός | 58.12ανεπίσημο | TDF_B6_Cergy_2022 (CERGY PONTOISE/FRA) |
| Novice Girls | Συνολικά | 92.96ανεπίσημο | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 (Courbevoie/FRA) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2021/2022
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| 10 Minime Women | Ελεύθερος Χορός | 48.50ανεπίσημο | Coupe Régionale Valence Romans Agglo (FRA) |
| 10 Minime Women | Συνολικά | 48.50ανεπίσημο | Coupe Régionale Valence Romans Agglo (FRA) |
| Advanced Novice Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 29.52ανεπίσημο | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SVN) |
| Advanced Novice Girls | Ελεύθερος Χορός | 51.69ανεπίσημο | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SVN) |
| Advanced Novice Girls | Συνολικά | 81.21ανεπίσημο | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SVN) |
| D1 Minime D | Ελεύθερος Χορός | 47.36ανεπίσημο | Selection France Club Sud Est (FRA) |
| D1 Minime D | Συνολικά | 47.36ανεπίσημο | Selection France Club Sud Est (FRA) |
| Minime A Women | Πρόγραμμα Σύντομο | 29.41ανεπίσημο | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) |
| Minime A Women | Ελεύθερος Χορός | 50.32ανεπίσημο | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) |
| Minime A Women | Συνολικά | 79.73ανεπίσημο | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) |
| Minime Women | Πρόγραμμα Σύντομο | 28.07ανεπίσημο | TDF C9 NANTES (FRA) |
| Minime Women | Ελεύθερος Χορός | 47.37ανεπίσημο | TDF A2 Valence (FRA) |
| Minime Women | Συνολικά | 74.85ανεπίσημο | TDF C9 NANTES (FRA) |
| Novice Girls | Πρόγραμμα Σύντομο | 24.96ανεπίσημο | Coupe de l'Ouverture (FRA) |
| Novice Girls | Ελεύθερος Χορός | 49.26ανεπίσημο | Coupe de l'Ouverture (FRA) |
| Novice Girls | Συνολικά | 74.22ανεπίσημο | Coupe de l'Ouverture (FRA) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2020/2021
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| 9 N2 Minime Filles | Ελεύθερος Χορός | 49.70ανεπίσημο | TF 01 Coupe de Megève (FRA) |
| 9 N2 Minime Filles | Συνολικά | 49.70ανεπίσημο | TF 01 Coupe de Megève (FRA) |
| Médailles Advanced Novice Girls | Ελεύθερος Χορός | 47.80ανεπίσημο | Coupe de l'ouverture (FRA) |
| Médailles Advanced Novice Girls | Συνολικά | 47.80ανεπίσημο | Coupe de l'ouverture (FRA) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2019/2020
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| 9 N2 Minime Women | Ελεύθερος Χορός | 43.68ανεπίσημο | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Grenoble 2020 (FRA) |
| 9 N2 Minime Women | Συνολικά | 43.68ανεπίσημο | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Grenoble 2020 (FRA) |
| D2 Minime Women | Ελεύθερος Χορός | 43.83ανεπίσημο | Sélections France Clubs 2020 - Zone Sud-Est (FRA) |
| D2 Minime Women | Συνολικά | 43.83ανεπίσημο | Sélections France Clubs 2020 - Zone Sud-Est (FRA) |
| Minime N2 Women | Ελεύθερος Χορός | 39.92ανεπίσημο | TDF de Valence (FRA) |
| Minime N2 Women | Συνολικά | 39.92ανεπίσημο | TDF de Valence (FRA) |
| N2 Minime Women | Ελεύθερος Χορός | 44.44ανεπίσημο | TDF B5 Besançon (FRA) |
| N2 Minime Women | Συνολικά | 44.44ανεπίσημο | TDF B5 Besançon (FRA) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2018/2019
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Girls | Ελεύθερος Χορός | 27.28ανεπίσημο | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Basic Novice Girls | Συνολικά | 27.28ανεπίσημο | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Catégorie 10 Inter-Novice Filles | Ελεύθερος Χορός | 35.68ανεπίσημο | Coupe Régionale du Bouquetin (FRA) |
| Catégorie 10 Inter-Novice Filles | Συνολικά | 35.68ανεπίσημο | Coupe Régionale du Bouquetin (FRA) |
| D2 Minime Women | Ελεύθερος Χορός | 40.34ανεπίσημο | Sélections France Clubs - Zone Sud-Est (FRA) |
| D2 Minime Women | Συνολικά | 40.34ανεπίσημο | Sélections France Clubs - Zone Sud-Est (FRA) |
| Minime B Women | Ελεύθερος Χορός | 41.45ανεπίσημο | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| Minime B Women | Συνολικά | 41.45ανεπίσημο | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| N2 Minime Women | Ελεύθερος Χορός | 41.70ανεπίσημο | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
| N2 Minime Women | Συνολικά | 41.70ανεπίσημο | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
| N3 Minime Women | Ελεύθερος Χορός | 34.51ανεπίσημο | Tournoi Inter Régional Valence 2019 (FRA) |
| N3 Minime Women | Συνολικά | 34.51ανεπίσημο | Tournoi Inter Régional Valence 2019 (FRA) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2017/2018
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| 9 Basic Noviceb Fille | Ελεύθερος Χορός | 28.75ανεπίσημο | Coupe Régionale de Grenoble (FRA) |
| 9 Basic Noviceb Fille | Συνολικά | 28.75ανεπίσημο | Coupe Régionale de Grenoble (FRA) |
| 9 ISU Novice Basic B Filles | Ελεύθερος Χορός | 29.40ανεπίσημο | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Annecy (FRA) |
| Avenir B Women | Ελεύθερος Χορός | 29.37ανεπίσημο | Championnat de France 3 (FRA) |
| Avenir B Women | Συνολικά | 29.37ανεπίσημο | Championnat de France 3 (FRA) |
| D2 Avenir Women | Ελεύθερος Χορός | 28.27ανεπίσημο | Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA) |
| D2 Avenir Women | Συνολικά | 28.27ανεπίσημο | Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA) |
| N2 Avenir Women | Ελεύθερος Χορός | 28.03ανεπίσημο | TDF Gap 2018 (FRA) |
| N2 Avenir Women | Συνολικά | 28.03ανεπίσημο | TDF Gap 2018 (FRA) |
| N3 Avenir Women | Ελεύθερος Χορός | 26.11ανεπίσημο | TDF Dijon 2017 (FRA) |
| N3 Avenir Women | Συνολικά | 26.11ανεπίσημο | TDF Dijon 2017 (FRA) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2016/2017
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| 10 Basic A Fille | Ελεύθερος Χορός | 24.15ανεπίσημο | Coupe de Chamonix 2017 (FRA) |
| 10 Basic A Fille | Συνολικά | 24.15ανεπίσημο | Coupe de Chamonix 2017 (FRA) |
| 10 ISU Basic Novice A Filles | Ελεύθερος Χορός | 20.28ανεπίσημο | Coupe Régionale de GRENOBLE (FRA) |
| 10 ISU Basic Novice A Filles | Συνολικά | 20.28ανεπίσημο | Coupe Régionale de GRENOBLE (FRA) |
| 2a Filles | Ελεύθερος Χορός | 16.73ανεπίσημο | Coupe Régionale Valence Romans (FRA) |
| 2a Filles | Συνολικά | 16.73ανεπίσημο | Coupe Régionale Valence Romans (FRA) |
| 3 A Filles | Ελεύθερος Χορός | 21.39ανεπίσημο | Coupe de Chambéry 2017 (FRA) |
| 3 A Filles | Συνολικά | 21.39ανεπίσημο | Coupe de Chambéry 2017 (FRA) |
| D3 Avenir Women | Ελεύθερος Χορός | 23.29ανεπίσημο | Sélections France Clubs 2017 - Zone Sud-Est (FRA) |
| D3 Avenir Women | Συνολικά | 23.29ανεπίσημο | Sélections France Clubs 2017 - Zone Sud-Est (FRA) |
| Lra Cat 5 Women | Ελεύθερος Χορός | 23.62ανεπίσημο | COUPE DEPARTEMENTALE 74 (FRA) |
| Lra Cat 5 Women | Συνολικά | 23.62ανεπίσημο | COUPE DEPARTEMENTALE 74 (FRA) |
Αποτελέσματα από προηγούμενες σεζόν
Περίοδος 2024/2025
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.03.2025 | Coupe du Printemps Luxembourg 2025 Luxembourg/LUX |
Junior Women | 14 | 96.66 |
Short Program 15 (36.22) Free Skating 15 (60.44)
|
| 13–16.02.2025 | Merano Ice Trophy 2025 Merano/ITA |
Junior Women | 17 | 103.22 |
Short Program 14 (40.15) Free Skating 19 (63.07)
|
| 31.01–02.02.2025 | French Junior Championships 2025 🏅 Nat. 2 Villard de Lans/FRA |
Junior Women | 2 | 128.15 |
Short Program 5 (42.93) Free Skating 2 (85.22)
|
| 26–28.09.2024 | FFSG MASTERS 2024 Nat. 8 Villard de Lans/FRA |
Junior Women | 8 | 94.59 |
Short Program 7 (33.75) Free Skating 8 (60.84)
|
Περίοδος 2023/2024
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.03.2024 | Coupe du printemps Luxembourg 2024 Luxembourg/LUX |
Junior Women | 14 | 101.98 |
Short Program 13 (36.95) Free Skating 14 (65.03)
|
| 23–25.02.2024 | meran2024 Merano/ITA |
Junior Women | 17 | 107.43 |
Short Program 11 (39.69) Free Skating 18 (67.74)
|
| 12–14.01.2024 | FFSG French Junior Championships 2024 Nat. 10 Nice/FRA |
Junior Women | 10 | 114.24 |
Short Program 7 (41.00) Free Skating 9 (73.24)
|
| 07–08.10.2023 | FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture Courbevoie/FRA |
Junior Women | 6 | 102.31 |
Short Program 3 (41.44) Free Skating 12 (60.87)
|
Περίοδος 2022/2023
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2023 | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 🏅 Nat. 2 Courbevoie/FRA |
D1 Novice Girls | 2 | 56.48 |
Free Skating 2 (56.48)
|
| 11–12.03.2023 | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 Nat. 9 Courbevoie/FRA |
Novice Girls | 9 | 92.96 |
Short Program 6 (35.78) Free Skating 12 (57.18)
|
| 03–04.12.2022 | TDF_B6_Cergy_2022 CERGY PONTOISE/FRA |
Novice Girls | 1 | 91.20 |
Short Program 1 (33.08) Free Skating 2 (58.12)
|
| 17–20.11.2022 | Open Andorra 2022 Canillo/AND |
Advanced Novice Girls | 12 | 78.55 |
Short Program 9 (29.20) Free Skating 9 (49.35)
|
Περίοδος 2021/2022
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2022 | France Clubs Nat. 9 FRA |
Minime Women | 9 | 45.71 |
Free Skating 9 (45.71)
|
| 19–20.03.2022 | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 Nat. 12 FRA |
Minime A Women | 12 | 79.73 |
Short Program 12 (29.41) Free Skating 12 (50.32)
|
| 05–06.03.2022 | Coupe Régionale Valence Romans Agglo FRA |
10 Minime Women | 1 | 48.50 |
Free Skating 1 (48.50)
|
| 29.01.2022 | TDF C9 NANTES FRA |
Minime Women | 1 | 74.85 |
Short Program 1 (28.07) Free Skating 1 (46.78)
|
| 27.01.2022 | DRAGON TROPHY 2022 Ljubljana/SVN |
Advanced Novice Girls | 8 | 81.21 |
Short Program 7 (29.52) Free Skating 7 (51.69)
|
| 13–14.01.2022 | Icelab International Cup Bergamo/ITA |
Advanced Novice Girls | Αποχώρηση | ||
| 08–09.01.2022 | Selection France Club Sud Est FRA |
D1 Minime D | 3 | 47.36 |
Free Skating 3 (47.36)
|
| 16–17.10.2021 | TDF A2 Valence FRA |
Minime Women |
Short Program 4 (27.79) Free Skating 3 (47.37)
|
||
| 18–19.09.2021 | Coupe de l'Ouverture FRA |
Novice Girls | 14 | 74.22 |
Short Program 20 (24.96) Free Skating 9 (49.26)
|
Περίοδος 2020/2021
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2020 | TF 01 Coupe de Megève FRA |
9 N2 Minime Filles | 1 | 49.70 |
Free Skating 1 (49.70)
|
| 17–18.09.2020 | Coupe de l'ouverture FRA |
Médailles Advanced Novice Girls | 2 | 47.80 |
Free Skating 2 (47.80)
|
Περίοδος 2019/2020
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.02.2020 | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Grenoble 2020 FRA |
9 N2 Minime Women | 1 | 43.68 |
Free Skating 1 (43.68)
|
| 18–19.01.2020 | TDF de Nice FRA |
N2 Minime Women | 3 | 43.91 |
Free Skating 3 (43.91)
|
| 11.01.2020 | Sélections France Clubs 2020 - Zone Sud-Est FRA |
D2 Minime Women | 1 | 43.83 |
Free Skating 1 (43.83)
|
| 16–17.11.2019 | TDF B5 Besançon FRA |
N2 Minime Women | 1 | 44.44 |
Free Skating 1 (44.44)
|
| 05–06.10.2019 | TDF de Valence FRA |
Minime N2 Women | 4 | 39.92 |
Free Skating 4 (39.92)
|
Περίοδος 2018/2019
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.04.2019 | Championnat de France par Clubs 2019 Nat. 4 FRA |
N2 Minime Women | 4 | 41.70 |
Free Skating 4 (41.70)
|
| 28–31.03.2019 | Egna Spring Trophy ITA |
Basic Novice Girls | 13 | 27.28 |
Free Skating 13 (27.28)
|
| 23–24.03.2019 | Championnats de France Minimes A et B Nat. 16 FRA |
Minime B Women | 16 | 41.45 |
Free Skating 16 (41.45)
|
| 09–10.03.2019 | Sélections France Clubs - Zone Sud-Est FRA |
D2 Minime Women | 2 | 40.34 |
Free Skating 2 (40.34)
|
| 09–10.02.2019 | TDF Annecy FRA |
N2 Minime Women | 7 | 38.48 |
Free Skating 7 (38.48)
|
| 02.02–03.03.2019 | Coupe Régionale des Alpes 2019 FRA |
Catégorie 9 N3 Minime Filles | Αποχώρηση | ||
| 12–13.01.2019 | Tournoi Inter Régional Valence 2019 FRA |
N3 Minime Women | 1 | 34.51 |
Free Skating 1 (34.51)
|
| 08.12.2018 | Coupe Régionale du Bouquetin FRA |
Catégorie 10 Inter-Novice Filles | 1 | 35.68 |
Free Skating 1 (35.68)
|
| 17–18.11.2018 | TOURNOI INTER REGIONAL DE LYON FRA |
N3 Minime Women | 3 | 30.09 |
Free Skating 3 (30.09)
|
Περίοδος 2017/2018
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.04.2018 | Championnat de France 3 Nat. 10 FRA |
Avenir B Women | 10 | 29.37 |
Free Skating 10 (29.37)
|
| 07–08.04.2018 | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Annecy FRA |
9 ISU Novice Basic B Filles |
Free Skating 3 (29.40)
|
||
| 17–18.03.2018 | Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA FRA |
D2 Avenir Women | 1 | 28.27 |
Free Skating 1 (28.27)
|
| 10–11.03.2018 | TDF Boulogne FRA |
N2 Avenir Women | 6 | 27.80 |
Free Skating 6 (27.80)
|
| 03–04.02.2018 | Coupe Régionale de Grenoble FRA |
9 Basic Noviceb Fille | 3 | 28.75 |
Free Skating 3 (28.75)
|
| 13–14.01.2018 | TDF Gap 2018 FRA |
N2 Avenir Women | 3 | 28.03 |
Free Skating 3 (28.03)
|
| 02–03.12.2017 | TDF Dijon 2017 FRA |
N3 Avenir Women | 2 | 26.11 |
Free Skating 2 (26.11)
|
Περίοδος 2016/2017
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | COUPE DEPARTEMENTALE 74 FRA |
Lra Cat 5 Women | 1 | 23.62 |
Free Skating 1 (23.62)
|
| 25–26.03.2017 | Coupe de Chamonix 2017 FRA |
10 Basic A Fille | 2 | 24.15 |
Free Skating 2 (24.15)
|
| 11–12.03.2017 | Sélections France Clubs 2017 - Zone Sud-Est FRA |
D3 Avenir Women | 1 | 23.29 |
Free Skating 1 (23.29)
|
| 04–05.02.2017 | Coupe Régionale de GRENOBLE FRA |
10 ISU Basic Novice A Filles | 3 | 20.28 |
Free Skating 3 (20.28)
|
| 21–22.01.2017 | Coupe de Chambéry 2017 FRA |
3 A Filles | 2 | 21.39 |
Free Skating 2 (21.39)
|
| 12–13.11.2016 | Coupe Régionale Valence Romans FRA |
2a Filles | 2 | 16.73 |
Free Skating 2 (16.73)
|