Lightnings Access
Πρόοδος βαθμών
Χάρτης στοιχείων ⓘ
Ατομικό Ρεκόρ
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο | Περίοδος |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Συνολικά | 50.51 | ML PK-Aluemestaruus 2026 (Espoo/FIN) | 2025/2026 |
Προσωπικά καλύτερα από προηγούμενες κατηγορίες
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο | Περίοδος |
|---|---|---|---|---|
| Junior Kansalliset | Συνολικά | 43.37 | EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN) | 2021/2022 |
| Junior L1 | Συνολικά | 43.67 | ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN) | 2023/2024 |
| Junior L2 | Συνολικά | 50.34 | ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) (Kouvola / KKJT/FIN) | 2025/2026 |
| Junior Lohko 1 | Συνολικά | 51.80 | ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN) | 2023/2024 |
| Junior Lohko 2 | Συνολικά | 43.53 | ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) | 2025/2026 |
| Mixed Age | Συνολικά | 59.97 | Interclub Lumiere Cup 2025 (Eindhoven/NED) | 2024/2025 |
Καλύτερες βαθμολογίες 2025/2026
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Junior | Ελεύθερος Χορός | 50.51 | ML PK-Aluemestaruus 2026 (Espoo/FIN) |
| Junior | Συνολικά | 50.51 | ML PK-Aluemestaruus 2026 (Espoo/FIN) |
| Junior L2 | Ελεύθερος Χορός | 50.34 | ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Junior L2 | Συνολικά | 50.34 | ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Junior Lohko 2 | Ελεύθερος Χορός | 43.53 | ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) |
| Junior Lohko 2 | Συνολικά | 43.53 | ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) |
Καλύτεροι βαθμοί από προηγούμενες σεζόν
Καλύτερες βαθμολογίες 2024/2025
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Junior | Ελεύθερος Χορός | 46.36 | Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN) |
| Junior | Συνολικά | 46.36 | Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN) |
| Junior L1 | Ελεύθερος Χορός | 43.53 | ML Kans 2. kilp. ISU-arviointi (Jun, Sen, Mas, Min) (Turku/FIN) |
| Junior L1 | Συνολικά | 43.53 | ML Kans 2. kilp. ISU-arviointi (Jun, Sen, Mas, Min) (Turku/FIN) |
| Mixed Age | Ελεύθερος Χορός | 59.97 | Interclub Lumiere Cup 2025 (Eindhoven/NED) |
| Mixed Age | Συνολικά | 59.97 | Interclub Lumiere Cup 2025 (Eindhoven/NED) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2023/2024
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Junior | Ελεύθερος Χορός | 50.29 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
| Junior | Συνολικά | 50.29 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
| Junior L1 | Ελεύθερος Χορός | 43.67 | ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Junior L1 | Συνολικά | 43.67 | ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Junior Lohko 1 | Ελεύθερος Χορός | 51.80 | ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN) |
| Junior Lohko 1 | Συνολικά | 51.80 | ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2022/2023
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Junior | Ελεύθερος Χορός | 47.58 | ISU Competition <Country> 2022 (Vantaa/FIN) |
| Junior | Συνολικά | 47.58 | ISU Competition <Country> 2022 (Vantaa/FIN) |
| Junior L1 | Ελεύθερος Χορός | 42.85 | ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN) |
| Junior L1 | Συνολικά | 42.85 | ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2021/2022
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Junior | Ελεύθερος Χορός | 45.69 | ML Kutsukilpailut (Turku/FIN) |
| Junior | Συνολικά | 45.69 | ML Kutsukilpailut (Turku/FIN) |
| Junior Kansalliset | Ελεύθερος Χορός | 43.37 | EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN) |
| Junior Kansalliset | Συνολικά | 43.37 | EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN) |
| Junior L1 | Ελεύθερος Χορός | 41.74 | mlkans2lk (Espoo/FIN) |
| Junior L1 | Συνολικά | 41.74 | mlkans2lk (Espoo/FIN) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2020/2021
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Junior L1 | Ελεύθερος Χορός | 34.57 | ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN) |
| Junior L1 | Συνολικά | 34.57 | ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN) |
Περίοδος 2025/2026
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2026 | ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF Seinäjoki / SeiTL/FIN |
Junior | 12 | 45.82 |
Free Skating 12 (45.82)
|
| 14–15.02.2026 | Tiksi Ice Club 2026 TIkkurila/FIN |
Junior | 5 | 48.57 |
Free Skating 5 (48.57)
|
| 06.02.2026 | Kevatkilpailu ESPOO/FIN |
Junior | 1 | 41.48 |
Free Skating 1 (41.48)
|
| 31.01–01.02.2026 | ML Kans 2K ISU Lahti/FIN |
Junior Lohko 2 | 6 | 43.53 |
Free Skating 6 (43.53)
|
| 17.01.2026 | ML PK-Aluemestaruus 2026 Espoo/FIN |
Junior | 5 | 50.51 |
Free Skating 5 (50.51)
|
| 30.11.2025 | ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) Kouvola / KKJT/FIN |
Junior L2 | 3 | 50.34 |
Free Skating 3 (50.34)
|
Αποτελέσματα από προηγούμενες σεζόν
Περίοδος 2024/2025
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2025 | Muodostelma Lappeenranta / SaiML/FIN |
Junior | 1 | 44.22 |
Free Skating 1 (44.22)
|
| 23.02.2025 | Interclub Lumiere Cup 2025 Eindhoven/NED |
Mixed Age | 4 | 59.97 |
Free Skating 4 (59.97)
|
| 09.02.2025 | ML Kans 2. kilp. ISU-arviointi (Jun, Sen, Mas, Min) Turku/FIN |
Junior L1 | 7 | 43.53 |
Free Skating 7 (43.53)
|
| 11–12.01.2025 | Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 Helsinki/FIN |
Junior | 7 | 46.36 |
Free Skating 7 (46.36)
|
| 30.11.2024 | EVT Pikkujoulukilpailu 2024 Vantaa/FIN |
Junior | 10 | 37.22 |
Free Skating 10 (37.22)
|
| 23.11.2024 | ML Kans 1. kilp Min Mas Jun Sen Vantaa/FIN |
Junior L1 | 9 | 43.32 |
Free Skating 9 (43.32)
|
Περίοδος 2023/2024
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.03.2024 | ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF Helsinki/FIN |
Junior | 11 | 47.29 |
Free Skating 11 (47.29)
|
| 17–18.02.2024 | Tiksi Ice Club 2024 VANTAA/FIN |
Junior | 6 | 50.29 |
Free Skating 6 (50.29)
|
| 03.02.2024 | ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min Tampere / TapTL/FIN |
Junior Lohko 1 | 4 | 51.80 |
Free Skating 4 (51.80)
|
| 13.01.2024 | ML aluemestaruus 2024 Pkseutu Vantaa/FIN |
Junior | 4 | 45.08 |
Free Skating 4 (45.08)
|
| 01.01.2024 | UpLakers Syncro 2024 Kangasala/FIN |
Junior | 7 | 42.46 |
Free Skating 7 (42.46)
|
| 25.11.2023 | Pikkujoulukilpailut 2023 Vantaa/FIN |
Junior | 5 | 44.85 |
Free Skating 5 (44.85)
|
| 19.11.2023 | ML191123KKJT Kouvola / KKJT/FIN |
Junior L1 | 5 | 43.67 |
Free Skating 5 (43.67)
|
Περίοδος 2022/2023
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2023 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit Turku / Kaari/FIN |
Junior | 1 | 47.24 |
Free Skating 1 (47.24)
|
| 11–12.02.2023 | Tiksi Ice Club 2023 VANTAA/FIN |
Junior | 6 | 39.17 |
Free Skating 6 (39.17)
|
| 04–05.02.2023 | ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk Turku/FIN |
Junior L1 | 9 | 42.85 |
Free Skating 9 (42.85)
|
| 06.01.2023 | Aluemestaruus 2023 HELSINKI/FIN |
Junior | 7 | 44.43 |
Free Skating 7 (44.43)
|
| 10.12.2022 | ISU Competition <Country> 2022 Vantaa/FIN |
Junior | 5 | 47.58 |
Free Skating 5 (47.58)
|
| 20.11.2022 | Kansallisten sarjojen 1.kilpailu Lappeenranta/FIN |
Junior L1 | 8 | 42.68 |
Free Skating 8 (42.68)
|
Περίοδος 2021/2022
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.03.2022 | ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 FIN |
Junior | 10 | 43.48 |
Free Skating 10 (43.48)
|
| 12.02.2022 | ML Kutsukilpailut Turku/FIN |
Junior | 4 | 45.69 |
Free Skating 4 (45.69)
|
| 29–30.01.2022 | mlkans2lk Espoo/FIN |
Junior L1 | 8 | 41.74 |
Free Skating 8 (41.74)
|
| 27.11.2021 | EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 FIN |
Junior Kansalliset | 3 | 43.37 |
Free Skating 3 (43.37)
|
| 20–21.11.2021 | ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 FIN |
Junior L1 | 12 | 32.25 |
Free Skating 12 (32.25)
|
Περίοδος 2020/2021
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.11.2020 | ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 FIN |
Junior L1 | 11 | 34.57 |
Free Skating 11 (34.57)
|