fsresults

Sunbeams

FIN FIN · FSC Espoo (13/14–25/26)

Ατομικό Ρεκόρ

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στοΠερίοδος
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Συνολικά 59.11 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Minorit Συνολικά 22.12 ML 2. kilpailu 9.-10.1.2010 (FIN)
Tulokkaat Συνολικά 58.29 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R1 Συνολικά 52.37 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Συνολικά 47.59 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Συνολικά 96.41 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Συνολικά 64.32 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R2 Συνολικά 60.85 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024

Καλύτερες βαθμολογίες 2025/2026

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στο
Tulokkaat, Mupi Ελεύθερος Χορός 49.00 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Tulokkaat, Mupi Συνολικά 49.00 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Καλύτεροι βαθμοί από προηγούμενες σεζόν

Καλύτερες βαθμολογίες 2024/2025

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στο
Tulokkaat Mupi R2 Ελεύθερος Χορός 55.50 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Συνολικά 55.50 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi Ελεύθερος Χορός 52.07 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Συνολικά 96.41 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN)

Καλύτερες βαθμολογίες 2023/2024

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στο
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Ελεύθερος Χορός 59.11 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Συνολικά 59.11 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Ελεύθερος Χορός 53.80 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Συνολικά 53.80 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Ελεύθερος Χορός 64.32 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Συνολικά 64.32 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Ελεύθερος Χορός 60.85 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Συνολικά 60.85 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)

Καλύτερες βαθμολογίες 2022/2023

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στο
Tulokkaat Ελεύθερος Χορός 58.29 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Συνολικά 58.29 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R1 Ελεύθερος Χορός 52.37 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R1 Συνολικά 52.37 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Καλύτερες βαθμολογίες 2021/2022

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στο
Tulokkaat R2, Mupi Ελεύθερος Χορός 47.59 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Συνολικά 47.59 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Ελεύθερος Χορός 29.12 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Συνολικά 29.12 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)