Team Illuminettes Junior Access
Πρόοδος βαθμών
Χάρτης στοιχείων ⓘ
Ατομικό Ρεκόρ
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο | Περίοδος |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Πρόγραμμα Σύντομο | 38.93 | ISU CS SYS Hevelius Cup 2022 (POL) | 2021/2022 |
| Junior | Ελεύθερος Χορός | 73.83 | ISU CS SYS Hevelius Cup 2022 (POL) | 2021/2022 |
| Junior | Συνολικά | 112.76 | ISU CS SYS Hevelius Cup 2022 (POL) | 2021/2022 |
Καλύτερες βαθμολογίες 2025/2026
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized Skating | Πρόγραμμα Σύντομο | 34.94 | UTE SYNCHRO CUP 2026 (Budapest/HUN) |
| Junior Synchronized Skating | Ελεύθερος Χορός | 63.17 | UTE SYNCHRO CUP 2026 (Budapest/HUN) |
| Junior Synchronized Skating | Συνολικά | 98.11 | UTE SYNCHRO CUP 2026 (Budapest/HUN) |
Καλύτεροι βαθμοί από προηγούμενες σεζόν
Καλύτερες βαθμολογίες 2024/2025
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized Skating | Πρόγραμμα Σύντομο | 28.77 | Lumiere Cup 2025 (Eindhoven/NED) |
| Junior Synchronized Skating | Ελεύθερος Χορός | 52.24 | 9th PGE Hevelius Cup 2025 (Gdansk/POL) |
| Junior Synchronized Skating | Συνολικά | 77.18 | 9th PGE Hevelius Cup 2025 (Gdansk/POL) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2022/2023
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Junior | Πρόγραμμα Σύντομο | 38.45 | Lumière Cup 2022 International (Eindhoven/NED) |
| Junior | Ελεύθερος Χορός | 68.16 | Lumière Cup 2022 International (Eindhoven/NED) |
| Junior | Συνολικά | 106.61 | Lumière Cup 2022 International (Eindhoven/NED) |
Καλύτερες βαθμολογίες 2021/2022
| Κατηγορία | Τμήμα | Σκορ | Επιτεύχθηκε στο |
|---|---|---|---|
| Junior | Πρόγραμμα Σύντομο | 38.93 | ISU CS SYS Hevelius Cup 2022 (POL) |
| Junior | Ελεύθερος Χορός | 73.83 | ISU CS SYS Hevelius Cup 2022 (POL) |
| Junior | Συνολικά | 112.76 | ISU CS SYS Hevelius Cup 2022 (POL) |
Περίοδος 2025/2026
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.02.2026 | UTE SYNCHRO CUP 2026 Budapest/HUN |
Junior Synchronized Skating | 5 | 98.11 |
Short Program 5 (34.94) Free Skating 5 (63.17)
|
Αποτελέσματα από προηγούμενες σεζόν
Περίοδος 2024/2025
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.02.2025 | Lumiere Cup 2025 Eindhoven/NED |
Junior Synchronized Skating | 11 | 72.92 |
Short Program 10 (28.77) Free Skating 11 (44.15)
|
| 14–16.02.2025 | 9th PGE Hevelius Cup 2025 Gdansk/POL |
Junior Synchronized Skating | 12 | 77.18 |
Short Program 13 (24.94) Free Skating 12 (52.24)
|
Περίοδος 2022/2023
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–26.02.2023 | 2nd UTE SYNCHRO CUP 2023 Budapest/HUN |
Junior | 2 | 104.79 |
Short Program 2 (33.96) Free Skating 2 (70.83)
|
| 10–11.02.2023 | 7th Hevelius Cup 2023 Gdansk/POL |
Junior Synchronized Skating | 13 | 100.17 |
Short Program 13 (33.58) Free Skating 12 (66.59)
|
| 08–10.12.2022 | Lumière Cup 2022 International Eindhoven/NED |
Junior | 8 | 106.61 |
Short Program 9 (38.45) Free Skating 8 (68.16)
|
Περίοδος 2021/2022
| Ημερομηνία | Γεγονός | Κατηγορία | Θέση | Πόντοι | Τμήματα |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–08.01.2022 | ISU CS SYS Hevelius Cup 2022 POL |
Junior | 6 | 112.76 |
Short Program 6 (38.93) Free Skating 6 (73.83)
|