fsresults

Yannick MEIER

SUI SUI · Winterthurer SC (19/20–21/22) → WIN (22/23–25/26)

Ατομικό Ρεκόρ

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στοΠερίοδος
Juvenile Boys U14 Πρόγραμμα Σύντομο 25.50 SMJuvenile26 (Zürich Heuried/SUI) 2025/2026
Juvenile U14 Boys Ελεύθερος Χορός 44.22 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) 2025/2026
Juvenile U14 Boys Συνολικά 67.85 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) 2025/2026
Προσωπικά καλύτερα από προηγούμενες κατηγορίες
ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στοΠερίοδος
2. Star Boys Συνολικά 7.05 7. Klotener Advents-Cup (SUI) 2019/2020
Bronze Boys Συνολικά 32.47 Ticino Cup 2023 (Bellinzona/SUI) 2023/2024
Juvenile U13 Boys Πρόγραμμα Σύντομο 22.17 19. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) 2023/2024
Juvenile U13 Boys Ελεύθερος Χορός 39.76 PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) 2023/2024
Juvenile U13 Boys Συνολικά 60.28 Aarauer Cup (Aarau/SUI) 2023/2024
Juvenile U14 Men Πρόγραμμα Σύντομο 21.60 Ticino Cup 2025 (Bellinzona/SUI) 2025/2026
Juvenile U14 Men Ελεύθερος Χορός 45.94 Ticino Cup 2025 (Bellinzona/SUI) 2025/2026
Juvenile U14 Men Συνολικά 67.54 Ticino Cup 2025 (Bellinzona/SUI) 2025/2026
Juveniles U14 Boys Πρόγραμμα Σύντομο 22.91 Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) 2024/2025
Juveniles U14 Boys Ελεύθερος Χορός 44.82 Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) 2024/2025
Juveniles U14 Boys Συνολικά 67.73 Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) 2024/2025
Pre Novice Συνολικά 22.74 Interclub Coupe Du Printemps 2023 (Kockelscheuer/LUX) 2022/2023

Καλύτερες βαθμολογίες 2025/2026

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στο
Juvenile Boys U14 Πρόγραμμα Σύντομο 25.50 SMJuvenile26 (Zürich Heuried/SUI)
Juvenile U14 Boys Ελεύθερος Χορός 44.22 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI)
Juvenile U14 Boys Συνολικά 67.85 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI)
Juvenile U14 Men Πρόγραμμα Σύντομο 21.60 Ticino Cup 2025 (Bellinzona/SUI)
Juvenile U14 Men Ελεύθερος Χορός 45.94 Ticino Cup 2025 (Bellinzona/SUI)
Juvenile U14 Men Συνολικά 67.54 Ticino Cup 2025 (Bellinzona/SUI)
Καλύτεροι βαθμοί από προηγούμενες σεζόν

Καλύτερες βαθμολογίες 2024/2025

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στο
Juvenile U14 Boys Πρόγραμμα Σύντομο 24.51 Schweizermeisterschaften Juvenile und Young Novice 2025, Adelboden (Adelboden/SUI)
Juvenile U14 Boys Ελεύθερος Χορός 41.59 Schweizermeisterschaften Juvenile und Young Novice 2025, Adelboden (Adelboden/SUI)
Juvenile U14 Boys Συνολικά 66.10 Schweizermeisterschaften Juvenile und Young Novice 2025, Adelboden (Adelboden/SUI)
Juveniles U14 Boys Πρόγραμμα Σύντομο 22.91 Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI)
Juveniles U14 Boys Ελεύθερος Χορός 44.82 Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI)
Juveniles U14 Boys Συνολικά 67.73 Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI)

Καλύτερες βαθμολογίες 2023/2024

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στο
Bronze Boys Ελεύθερος Χορός 32.47 Ticino Cup 2023 (Bellinzona/SUI)
Bronze Boys Συνολικά 32.47 Ticino Cup 2023 (Bellinzona/SUI)
Juvenile U13 Boys Πρόγραμμα Σύντομο 22.17 19. Eulach-Cup (Winterthur/SUI)
Juvenile U13 Boys Ελεύθερος Χορός 39.76 PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI)
Juvenile U13 Boys Συνολικά 60.28 Aarauer Cup (Aarau/SUI)

Καλύτερες βαθμολογίες 2022/2023

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στο
Bronze Boys Ελεύθερος Χορός 30.64 AmbassadorenCup23 (Zuchwil/SUI)
Bronze Boys Συνολικά 30.64 AmbassadorenCup23 (Zuchwil/SUI)
Pre Novice Ελεύθερος Χορός 22.74 Interclub Coupe Du Printemps 2023 (Kockelscheuer/LUX)
Pre Novice Συνολικά 22.74 Interclub Coupe Du Printemps 2023 (Kockelscheuer/LUX)

Καλύτερες βαθμολογίες 2021/2022

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στο
Bronze Boys Ελεύθερος Χορός 23.12 17. Eulach-Cup (SUI)
Bronze Boys Συνολικά 23.12 17. Eulach-Cup (SUI)

Καλύτερες βαθμολογίες 2019/2020

ΚατηγορίαΤμήμαΣκορΕπιτεύχθηκε στο
2. Star Boys Ελεύθερος Χορός 7.05 7. Klotener Advents-Cup (SUI)
2. Star Boys Συνολικά 7.05 7. Klotener Advents-Cup (SUI)