Juan PARRA mitteaktiivne Access
Skoori areng
Elementide kaart ⓘ
Isiklik rekord
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud | Hooaeg |
|---|---|---|---|---|
| Junior A Men | Kokku | 42.97 | CTO INFANTIL MADRID OPEN LEGANES (LEGANES / MADRID / ESP/ESP) | 2022/2023 |
Isiklikud rekordid varasematest klassidest
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud | Hooaeg |
|---|---|---|---|---|
| Aleví Men | Kokku | 16.64 | CAMPIONAT CATALAUNTA AUTONOMIC 2018 (ESP) | 2017/2018 |
| Basic Novice Boys | Kokku | 21.51 | Camp. de España Inf. y Copa Federación 2019 (ESP) | 2018/2019 |
| Infantil / Debs A Men | Kokku | 23.83 | Copa Puigcerdà 2019 (ESP) | 2018/2019 |
| Intermediate Novice Boys | Kokku | 32.95 | Campionat Catalunya OPEN Vielha 2020 (ESP) | 2019/2020 |
| Intermediate Novice ISU Boys | Kokku | 25.39 | Campeonato de España Infantil 2021 (ESP) | 2020/2021 |
Parimad tulemused varasematest hooaegadest
Parimad tulemused 2022/2023
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Junior A Men | Vabakava | 42.97 | CTO INFANTIL MADRID OPEN LEGANES (LEGANES / MADRID / ESP/ESP) |
| Junior A Men | Kokku | 42.97 | CTO INFANTIL MADRID OPEN LEGANES (LEGANES / MADRID / ESP/ESP) |
Parimad tulemused 2021/2022
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Junior A Men | Vabakava | 42.30 | Copa Puigcerda 2022 (ESP) |
| Junior A Men | Kokku | 42.30 | Copa Puigcerda 2022 (ESP) |
Parimad tulemused 2020/2021
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Intermediate Novice Boys | Vabakava | 21.98 | Campionat Catalunya 2021 (ESP) |
| Intermediate Novice Boys | Kokku | 21.98 | Campionat Catalunya 2021 (ESP) |
| Intermediate Novice ISU Boys | Vabakava | 25.39 | Campeonato de España Infantil 2021 (ESP) |
| Intermediate Novice ISU Boys | Kokku | 25.39 | Campeonato de España Infantil 2021 (ESP) |
Parimad tulemused 2019/2020
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Intermediate Novice Boys | Vabakava | 32.95 | Campionat Catalunya OPEN Vielha 2020 (ESP) |
| Intermediate Novice Boys | Kokku | 32.95 | Campionat Catalunya OPEN Vielha 2020 (ESP) |
Parimad tulemused 2018/2019
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Boys | Vabakava | 21.51 | Camp. de España Inf. y Copa Federación 2019 (ESP) |
| Basic Novice Boys | Kokku | 21.51 | Camp. de España Inf. y Copa Federación 2019 (ESP) |
| Infantil / Debs A Men | Vabakava | 23.83 | Copa Puigcerdà 2019 (ESP) |
| Infantil / Debs A Men | Kokku | 23.83 | Copa Puigcerdà 2019 (ESP) |
Parimad tulemused 2017/2018
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Aleví Men | Vabakava | 16.64 | CAMPIONAT CATALAUNTA AUTONOMIC 2018 (ESP) |
| Aleví Men | Kokku | 16.64 | CAMPIONAT CATALAUNTA AUTONOMIC 2018 (ESP) |
Tulemused varasematest hooaegadest
Hooaeg 2022/2023
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.04.2023 | OPEN CIUDAD DE LOGROÑO LOGROÑO/ESP |
Junior A Men | 1 | 41.05 |
Free Skating 1 (41.05)
|
| 18–19.03.2023 | CTO INFANTIL MADRID OPEN LEGANES LEGANES / MADRID / ESP/ESP |
Junior A Men | 2 | 42.97 |
Free Skating 2 (42.97)
|
Hooaeg 2021/2022
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.05.2022 | Copa Federación 2022 ESP |
Junior A Men | 4 | 40.93 |
Free Skating 4 (40.93)
|
| 09–10.04.2022 | Campionat de Catalunya 2022 ESP |
Junior A Men | 2 | 39.38 |
Free Skating 2 (39.38)
|
| 12.02.2022 | Copa Puigcerda 2022 ESP |
Junior A Men | 3 | 42.30 |
Free Skating 3 (42.30)
|
Hooaeg 2020/2021
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.04.2021 | Campeonato de España Infantil 2021 🏅 Nat. 2 ESP |
Intermediate Novice ISU Boys | 2 | 25.39 |
Free Skating 2 (25.39)
|
| 13.03.2021 | Campionat Catalunya 2021 ESP |
Intermediate Novice Boys | 2 | 21.98 |
Free Skating 2 (21.98)
|
Hooaeg 2019/2020
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.03.2020 | Campionat Catalunya OPEN Vielha 2020 ESP |
Intermediate Novice Boys | 3 | 32.95 |
Free Skating 3 (32.95)
|
| 30.01–02.02.2020 | TIVOLI CUP 2020 Ljubljana/SLO |
Intermediate Novice Boys | 3 | 24.35 |
Free Skating 3 (24.35)
|
Hooaeg 2018/2019
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–05.05.2019 | Camp. de España Inf. y Copa Federación 2019 Nat. 9 ESP |
Basic Novice Boys | 9 | 21.51 |
Free Skating 9 (21.51)
|
| 27–28.04.2019 | Campionat de Catalunya 2019 ESP |
Basic Novice Boys | 4 | 19.69 |
Free Skating 4 (19.69)
|
| 02–03.02.2019 | Copa Puigcerdà 2019 ESP |
Infantil / Debs A Men | 1 | 23.83 |
Free Skating 1 (23.83)
|
Hooaeg 2017/2018
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.03.2018 | CAMPIONAT CATALAUNTA AUTONOMIC 2018 ESP |
Aleví Men | 1 | 16.64 |
Free Skating 1 (16.64)
|